Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Tylko szkoda mamo, że Ciebie nie ma ..." - KENIA 2015

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 19.03.2015 22:34

W ramach uzupełnienia , jeżeli pozwolisz :oops:

Australia 2011 (332).jpg


Pozdrawiam
Piotr
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 19.03.2015 22:39

Znowu mama w tytule i nawet wiem dlaczego!
Bo bez mamy ani rusz! :lol:

Ale jednak dali radę...... :oczko_usmiech:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 19.03.2015 22:40

Potter napisał(a): (...) nakazałam im nie wracać bez pierdyliona zdjęć wszystkiego ...


Mniemam, że pękł przynajmniej z piertysiąc?

Fajne klimaty, ja bym się nie dała wymiksować z takiej podróży. Wlazłabym w torbę, chociażby obok par spodni :oczko_usmiech:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 20.03.2015 11:38

Naprawdę ! Nie musicie mi mówić jaka to ja jestem pie....oła :evil: ... Wiem o tym doskonale !
Sama im zazdrościłam, a z drugiej strony kazałam korzystać z wszelkich możliwych atrakcji, bo taka wyprawa może się nie powtórzyć :lol: ... No może nie na wszystko im pozwoliłam ... Kategorycznie zakazałam wycieczki do Mombasy, bo na stronie MSZ widniało ostrzeżenie :roll: ...

Ale wracajmy do ich byczenia się :lol: ...
Z 7 spędzonych na miejscu dni, pierwsze dwa spędzili na terenie hotelu (opcja all inclusive rządzi :P ) ...
Michał wypił hektolitry swojego ulubionego sprite'a, a mój mąż dzielnie faszerował się "lekami" na ewentualne zatrucie żołądkowe :mrgreen: ...
Sam co prawda zaprzeczał, że uległ jakiemuś upodleniu, ale dziecko zdradziło, że drugiego dnia rano pytał go: "- Synu, czy wczoraj po plaży rzeczywiście spacerowały wielbłądy, czy mi się wydawało ? 8O :P :oczko_usmiech: ?"

Wielbłądy faktycznie były ...

Przedstawię Wam teraz jak wyglądał basen/y na terenie kompleksu ...

Tam w głębi stołówka. Mówili, że całkiem przyjemnie spożywało się posiłki w takich okolicznościach :evil: ...

No raczej ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No moje pytanie czy ktoś się w tych basenach kąpał odpowiedzieli, że owszem, ale rzadko 8O 8O 8O ...
Dziwni ludzie ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 20.03.2015 12:06

Potter napisał(a):Naprawdę ! Nie musicie mi mówić jaka to ja jestem pie....oła :evil: ... Wiem o tym doskonale !

Ale coś czuję, że jak już to latanie "owoisz", nadrobisz wszystko z procentem :oczko_usmiech: :smo: .
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 20.03.2015 14:43

Potter napisał(a):Naprawdę ! Nie musicie mi mówić jaka to ja jestem pie....oła :evil: ... Wiem o tym doskonale !
Sama im zazdrościłam,

no sorry, ale musimy :mrgreen:

:roll:

to się leczy, znam taką co jej się udało :)

wyprawa super!
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 20.03.2015 16:39

Widzę to tak,że lepiej by było dla Ciebie, gdyby podczas śniadania udało im się przypadkiem utopić aparat.... :mrgreen:

Btw.
Mogli Ci wmawiać że jedziecie na białe szaleństwo.... :oczko_usmiech: najwyżej byłby to "Nieudany wypad na narty 2 "
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 26.03.2015 19:48

No dobra Potter :evil:
ile można przy tych basenach siedzieć :roll: ,
trza ruszyć się gdzieś w teren ... :oczko_usmiech: :smo: .
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 26.03.2015 21:43

mysza73 napisał(a):No dobra Potter :evil:
ile można przy tych basenach siedzieć :roll: ,
trza ruszyć się gdzieś w teren ... :oczko_usmiech: :smo: .

Tylko bez "jaj". :wink:
Jak wyjadą poza teren hotelowy ..... pytony, kobry, krokodyle ..... insze paskudztwa afrykańskie tylko czekają na "białasa".
Zalecam daleko idącą ostrożność. :!: Przed snem dokładnie sprawdzić loże :!: Zapalić kadzidełka :!:
........... i szczęśliwie wrócić na ojczyzny łono.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 26.03.2015 23:53

Zakotwiczam w tej relacji :wink:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 28.03.2015 20:46

Dwie relacje z Kenii i obydwie "zawieszone" po dwóch odcinkach.... :? jakieś"czarne" fatum czy co :?: :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 29.03.2015 09:15

CROberto napisał(a):Dwie relacje z Kenii i obydwie "zawieszone" po dwóch odcinkach.... :? jakieś"czarne" fatum czy co :?: :wink:

Może Potter do Berlina skoczyła na finał LM :? :roll: :wink: .
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 29.03.2015 13:21

CROberto napisał(a):Dwie relacje z Kenii i obydwie "zawieszone" po dwóch odcinkach.... :? jakieś"czarne" fatum czy co :?: :wink:


Piotr wstawił tego zębatego dla anakina i teraz Potter szuka w swoich zdjęciach takiego samego ,no że ma tych zdjęć tryljony to trochę to potrwa :oczko_usmiech:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 29.03.2015 14:45

Jutro ... Słowo daję...pojedziemy na safari :papa: .
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 29.03.2015 19:15

Ale tam fajnie .Będę jutro,bo chce na safari :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
"Tylko szkoda mamo, że Ciebie nie ma ..." - KENIA 2015 - str...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone