Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Tucepi 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agulek777
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 18.07.2012 17:18

Fajna relacja. Miło było sobiev przypomnieć zeszłoroczne wakacje :D Dzięki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2012 23:04

Bardzo fajna relacja!!!
Powiedzcie jak wygląda teraz w Tucepi z WIFI?
Byliśmy 6 lat temu i można było zapomnieć o internecie;)
husband
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 19.07.2012 07:32

darkesa napisał(a):Bardzo fajna relacja!!!

U mnie na kwaterze nie było :( Zasięg WIFI w okolicach hoteli Pozdrawiam
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.07.2012 07:44

husband napisał(a):

Wystarczy kupić w Makarskiej w Agencji przy marinie kartę z kodem i mamy wifi w całej Makarskiej i Tucepi.
Kupowałem w w zeszłym roku , koszt tej karty nie pamiętam , mam gdzieś ją w domu. (piszę z pracy)
iwwoj
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 19.07.2012 07:48

Dzięki, pozdrawiam.
Już za 2 dni będziemy w CRO. :lol:
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 19.07.2012 09:22

Ale i tak jest dużo lepiej niż przed paru laty; a nawet więcej - trzy kwatery, które w tym roku odwiedzałem miały internet, a przed rokiem nie. Już o tym pisałem, że ichni Telekom zrobią ofertę dla prywatnych właścicieli apartamentów i przez okres lata (czerwiec-wrzesień) mają dostęp. Warunek - linia telefoniczna, ale to ma każdy, a cena 200 kn za miesiąc.
tomig
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomig » 19.07.2012 20:15

Ja jestem właśnie w Tucepi i internet mam w kwaterze bezproblemowo. Jedynie co to wczoraj wieczór odkryliśmy, że mieszkają z nami karaluchy :?
Po za tym polecam. Plaża znakomita dla porównania w Makarskiej zatłoczona. Nie polecam wycieczki po Kanyonie łajbą bo mało co ciekawe a samochodem można to samo zwiedzić koszt 80Kn.
sławek78
Globtroter
.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sławek78 » 22.07.2012 19:29

cześć.
Wybieram się za kilka dni obok Waszej stancji na Donji Ratac 6 z rocznym dzieckiem. Martwię się czy nie będzie za głośno nocą a z drugiej strony nie będzie słychać głównej drogi prowadzącej do Dubrownika ?
Sławek
husband
Cromaniak
Re: .

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 22.07.2012 20:44

sławek78 napisał(a):cześć.
Wybieram się za kilka dni obok Waszej stancji na Donji Ratac 6 z rocznym dzieckiem. Martwię się czy nie będzie za głośno nocą a z drugiej strony nie będzie słychać głównej drogi prowadzącej do Dubrownika ?
Sławek

Mieliśmy pokój od strony morza, odgłosów z Jadranki nie było słychać pomimo, że to miejsce jest na zwężeniu.

Tak jak pisałem wcześniej życie wieczorne i restauracje czynne do północy- później wyciszenie i tylko szum morza. Okna były szczelne, jak się zamknęło balkon nic nie było słychać nawet przy dużym ruchu na pasażu.Bardziej głośniej jest w okolicy portu, tam jest scena i często są występy zespołów, disco itp.

Tak, że spokojnie, nie będzie źle i miłego wypoczynku - pozdrawiam :D
kmpajak
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmpajak » 22.07.2012 20:54

Witam wszystkich. Szukam kwatery dla 2 dorosłych + 3 dzieci w terminie od soboty 28.07. do 11.08. Proszę o pomoc. Nigdy nie byłem w tej miejscowości a chętnie bym ją zobaczył. pozdrawiam.
husband
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 22.07.2012 21:12

kmpajak napisał(a):Witam wszystkich. Szukam kwatery dla 2 dorosłych + 3 dzieci w terminie od soboty 28.07. do 11.08. Proszę o pomoc. Nigdy nie byłem w tej miejscowości a chętnie bym ją zobaczył. pozdrawiam.

Może tu: http://www.tucepi.net/accommodation
Zuza2007
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuza2007 » 23.07.2012 03:07

Husband czy możesz napisać jaka cenę płaciłes za apartament w Tucepi?Bo właśnie w te rejony się wybieram z rodzinka tzn moja połówka i córeczka a widzę że Wy byliście we trójkę wiec liczba osób taka sama:-)))Z góry dziękuję. Super relacja:-)))pozdro
husband
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 23.07.2012 07:30

Zuza2007 napisał(a):Husband czy możesz napisać jaka cenę płaciłes za apartament w Tucepi?Bo właśnie w te rejony się wybieram z rodzinka tzn moja połówka i córeczka a widzę że Wy byliście we trójkę wiec liczba osób taka sama:-)))Z góry dziękuję. Super relacja:-)))pozdro

Płaciłem 60 euro za dobę, rezerwowałem pół roku wcześniej, ale po przyjeździe tak jak pisałem wcześniej było dużo wolnych kwater do wynajęcia.

W tamtym roku 45 euro w Krvavicy w sierpniu
http://www.baskavoda.com/zelic/
polecam cisza i spokój, mała miejscowość, właścicielka bardzo miła kobieta, plaża kameralna

Tu jest parę fotek
forum/viewtopic.php?t=16879&highlight=krvavica

Pzdr
adamcmar
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamcmar » 23.07.2012 20:59

Tucepi w 2011 na przełomie czerwca i lipca 65/75 euro - apartament 2 pokoje , kuchnia na tarasie 100 m do morza ,
paulina_gn
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulina_gn » 23.07.2012 21:37

maniust napisał(a):
husband napisał(a):

Wystarczy kupić w Makarskiej w Agencji przy marinie kartę z kodem i mamy wifi w całej Makarskiej i Tucepi.
Kupowałem w w zeszłym roku , koszt tej karty nie pamiętam , mam gdzieś ją w domu. (piszę z pracy)

Witaj,
Czy możesz sprawdzić koszt takiej karty- orientacyjnie? Czy taki internet działa normalnie, czy ma jakieś ograniczenia np. youtube? W Tucepi nie można kupić?

Dziękuję za odpowiedź.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży