Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariuszz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariuszz » 08.06.2014 18:26

witam
Poszukuję opinii na temat willi Dalmatina w Tucepi
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 08.06.2014 20:32

Proponuję napisać priv do Kamy .
Pytała w 2013 roku o tę willę , być może była i wie jak tam jest :wink:

villa-dalmatina-tucepi-t40047.html?hilit=dalmatina#p1102819
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 25.09.2014 15:00

W odpowiedzi dla zbys2011 z priv.

Czy polecam ten apartament?

Na plus - to bliskość plaży, można wyjść w stroju kąpielowym od razu na plażę :D . Mieszkanie było czyste, w aneksie kuchennym to co potrzeba do gotowania. Klimatyzacja w pełni działała. Można było korzystać kiedy się chciało (właścicielka nie wyłączała i nie marudziła :D ) Zresztą właścicielka nie ingerowała zbytnio w mieszkanie. Przekazała nam klucze na początku, a potem widzieliśmy ją tylko w restauracji na dole, która do niej też należała.

Na minus - Być może cena? Dwa lata temu był to kosz 60 euro za dobę. W tym roku na forum ktoś do mnie pisał odnośnie mieszkania i twierdził, że koszt to już 90 euro 8O . Drugi problem to brak internetu w mieszkaniu, być może już jest bo teraz to chyba standard.

Tucepi to zwarte miasteczko z długą, żwirową plażą, przy której zlokalizowane są wszystkie lokale.

Odnośnie parkingu, to znajdował się ona na końcu Tucepi. Był to plac przed prywatnym domem, gdzie stało parę samochodów. Wgląd na nie miał właściciel domu. Do parkingu piechotą około 10-15 minut.

Z balkonu widać morze, drzewa nie przysłaniały całkowicie widoku.

Myślę, że pomogłem.

Znalazłem kilka zdjęć mieszkania :papa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam

Leszek
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 25.09.2014 16:22

Mi się nie podobało, że auta jeżdżą nad głową i muszą lawirować między piechurami. Nie mieszkałem tam waśnie dlatego. Mniejsze wymagania mają właściciele domów położonych trochę z boku. Większa cisza, a jak ktoś się uprze bez majtek iść na plażę - też może....
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 25.09.2014 16:40

MWN napisał(a):Mi się nie podobało, że auta jeżdżą nad głową i muszą lawirować między piechurami. Nie mieszkałem tam waśnie dlatego. Mniejsze wymagania mają właściciele domów położonych trochę z boku. Większa cisza, a jak ktoś się uprze bez majtek iść na plażę - też może....




Możliwe, że w pokojach od strony drogi było słychać jeżdżące auta. Nasz pokój był po przeciwnej stronie korytarza od strony morza i samochodów nie było słychać. Dlatego trzeba uważać na rezerwację w zależności od strony budynku
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tucepi 2012 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone