Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi 2006

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kiur
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiur » 13.09.2006 10:52

Tomasz1023:

Wrócilem z Tucepi 08.09 - skutery można było spokojnie wypożyczyć przy głównej promenadzie. Ale pod koniec wrzesnia moze się tam nieco wyludnić.
Na sv. Jure nie ma się co pchać skuterem, można pojechać sobie prosto w góry tą drogą z Makarskiej na Vrgorac, minąć zjazd na sv.Jure i jeszcze jakieś 5 km w górę. Trasa piekna, a widoki kapitalne. Jak z samolotu :-))
Tylko czy skuter da radę ? Spowrotem można zjechać jakieś 14km bez uruchamiania silnika ;-)))

Tucepi jest boskie, byłem tam 3 lata temu. W tym roku pojechałem do Igrane i po wstęnym rekonesansie wylądowałem w Tucepi ;-)))
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 13.09.2006 11:38

kiur napisał(a):Tomasz1023:

Wrócilem z Tucepi 08.09 - skutery można było spokojnie wypożyczyć przy głównej promenadzie. Ale pod koniec wrzesnia moze się tam nieco wyludnić.
Na sv. Jure nie ma się co pchać skuterem, można pojechać sobie prosto w góry tą drogą z Makarskiej na Vrgorac, minąć zjazd na sv.Jure i jeszcze jakieś 5 km w górę. Trasa piekna, a widoki kapitalne. Jak z samolotu :-))
Tylko czy skuter da radę ? Spowrotem można zjechać jakieś 14km bez uruchamiania silnika ;-)))

Tucepi jest boskie, byłem tam 3 lata temu. W tym roku pojechałem do Igrane i po wstęnym rekonesansie wylądowałem w Tucepi ;-)))


Cieszę się że się podobało w Tucepi. Ciekawi mnie czemu zrezygnowałeś z Igrane, w samym miasteczku nie byłem, ale z Jadranki wygląda fajnie.
Tomasz1023
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz1023 » 17.09.2006 11:35

Oki dzieki na wszystkie informacje! My nie mamy samochodu wiec wjazd odpada! Jesli skutery nie dadzą rady to tylko rowerem moze sie na uda!Wogóle jest zakaz wjazdu skuterami????Myslałem zeby jeszcze wejsc pieszo ale róznie jest opisane to wejscie na forum! Jedni mówią ze do 7 godzin marszu , a ja w przewodniku Pascala wyczytałem ze 3 godzinki i jest sie na górze?!Wyjscie gdzieś od strony starego Tucepi?!

A czy mozna iść piechotą na szczyt tak jak jadą auta? Da sie tak, czy tez jest zakaz poruszania sie pieszo drogą???
Pozdrawiam
Fluktus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 15.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fluktus » 18.09.2006 17:16

Tomasz1023 napisał(a):Oki dzieki na wszystkie informacje! My nie mamy samochodu wiec wjazd odpada! Jesli skutery nie dadzą rady to tylko rowerem moze sie na uda!Wogóle jest zakaz wjazdu skuterami????Myslałem zeby jeszcze wejsc pieszo ale róznie jest opisane to wejscie na forum! Jedni mówią ze do 7 godzin marszu , a ja w przewodniku Pascala wyczytałem ze 3 godzinki i jest sie na górze?!Wyjscie gdzieś od strony starego Tucepi?!

A czy mozna iść piechotą na szczyt tak jak jadą auta? Da sie tak, czy tez jest zakaz poruszania sie pieszo drogą???
Pozdrawiam


Hmmmmm piechotą asfaltową drogą to może potrwać 7h :lol:. Zobacz na mapkę

Obrazek

najbliżej będzie z Makarskiej (Makar) albo z Veliko Brdo. Warto pamiętać, że tamtejsze szlaki są kamieniste więc lepiej mieć jakieś "zawodowe" buciki. Wszystkie szlaki są oznaczone czerwonymi kółkami z białą obwódką. :lol: 8O
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 08.10.2006 07:59

paolo napisał(a):Wreszcie udało się. Dodam że to pierwszy nasz aparacik ( Nikon P3 ).
http://cro.i.bih.fajnafotka.pl/

Dopiero teraz zobaczyłem galerią. Piękne zdjęcia. Nie jestem znawcą a temat i kompozycja miód. Będąc w Bolu podpłynęliście pod Róg?
michal27
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.05.2006
achhhh- było pieknie

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal27 » 28.10.2006 18:40

Również byłem w Tucepi , przepiekna miejscowoiść - juz niemogę sie doczekac nastepnych wakacji które rowniez spedze w TUCEPI
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.11.2006 01:52

:)
przemol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 04.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemol » 21.01.2007 20:23

Witam. Inez tak mnie nakręciła że w tym roku jedziemy do
Tucepi. Dotychczas jeżdziłem na Peljesać, byłem tam 4 razy, ale w tym roku na pewno wyląduje w Tucepi..
Pozdrawiam.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.02.2007 15:42

hheheh:)
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 03.02.2007 16:27

Byłem tylko w TUCEPI, Czy inne zakątki CRO są równie malownicze ( a zapewne są ) sprawdzę w tym roku !!! :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tucepi 2006 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone