Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi 2006

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 22.08.2006 20:15

ines napisał(a):kurcze a moje wakacje w tym roku w cro stoja pod znakiem zapytania:((((
eh ....:(((nie wiem czy nie bede zmuszona plazowac sie dopiero na przelomie pazdziernika i listopada:(a w takim razie cro juz odpada:((tylko gdzie wtedy jechac?
zadroszcze wam..buu;(

ps.zdjecia sliczne ah milo poogladac i powspominac :)
ile ludzi na plazy w tucepi:]
we wrzesniu bylo ich z polowe tyle :)


Dzięki Ines. W Tucepi w sezonie tłoczno ale dalo sie wytrzymać i tak lepiej niż w Basce i Podgorze, nie mówiąc o Makarskiej- tragedia, fajna ale na jeden dzień albo wieczor.
Ines na pażdziernik to może Grecja albo Cypr. Niema się co załamywać, do Cro jeszcze się najeżdzisz.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.08.2006 02:02

no wlasnie jesli nie cro to tez myslalam o cyprze lub grecji tylko ze wtedy trzeba latac samolotem a ja sie strasznie tego boje;))
koltonek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 07.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) koltonek » 23.08.2006 07:46

ines napisał(a):no wlasnie jesli nie cro to tez myslalam o cyprze lub grecji tylko ze wtedy trzeba latac samolotem a ja sie strasznie tego boje;))

ines w pazdzierniku na cypr mozesz spokojnie leciec - i nie masz sie co bac latania :) - my bylismy na przelomie pazdziernika i listopada 2001 i naprawde bylo goraco wprawdzie widoki nie takie jak w Cro i moze teaz jakies inne :) ale fajnie bylo
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.08.2006 12:06

a grecja i wyspy greckie?jak tam jest na przelomie pazdziernik-listopad?a jak z widokami?
bo sie zastanawiam-zawsze zostaje jeszcze tunezja ale chyba bym wolala gdzies indziej:)
jednak caly czas wierze ze moze uda sie z ta cro:)
co do latania bede musiala sie wkoncu przelamac:)
koltonek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 07.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) koltonek » 23.08.2006 12:24

ines napisał(a):no wlasnie jesli nie cro to tez myslalam o cyprze lub grecji tylko ze wtedy trzeba latac samolotem a ja sie strasznie tego boje;))

a jeszcze co do cypru to chyba drugi raz bym tam nie pojechal a w chorwacji bylismy dwa razy i napewno jeszcze pojedziemy ale niestety nie w tym roku :(
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.08.2006 12:33

eh ta cro ja bylam juz 4razy i chce jeszcze..czekalam na wyjazd do cro caly rok juz planowalam co tym razem bedziemy zwiedzac , a tu moja druga polowa chyba nie da rady i zostaje nam wlasnie przelom pazdziernika i listopada..wtedy to cro napewno odpada a ja chce gdzies wyjechac wiec musze poszukac czegos podobnego do cro:)
zastanawiam sie nad grecja i wyspami...moze kreta:)
ale pociuchutku caly czas licze ze jednak do cro uda sie pojechac....
dzieki za info
pozdrawiam
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 23.08.2006 12:39

ines napisał(a):eh ta cro ja bylam juz 4razy i chce jeszcze..czekalam na wyjazd do cro caly rok juz planowalam co tym razem bedziemy zwiedzac , a tu moja druga polowa chyba nie da rady i zostaje nam wlasnie przelom pazdziernika i listopada..wtedy to cro napewno odpada a ja chce gdzies wyjechac wiec musze poszukac czegos podobnego do cro:)
zastanawiam sie nad grecja i wyspami...moze kreta:)
ale pociuchutku caly czas licze ze jednak do cro uda sie pojechac....
dzieki za info
pozdrawiam


Ines spróbuj tutaj
forum/viewforum.php?f=24
http://www.rodoswyspa.republika.pl/dane.html#klima
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 23.08.2006 12:42

dzieki:)
widze ze na rodos w pazdzierniku srednia temp 25;/
malo:))
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 28.08.2006 12:02

ines napisał(a):eh ta cro ja bylam juz 4razy i chce jeszcze..czekalam na wyjazd do cro caly rok juz planowalam co tym razem bedziemy zwiedzac , a tu moja druga polowa chyba nie da rady i zostaje nam wlasnie przelom pazdziernika i listopada..wtedy to cro napewno odpada a ja chce gdzies wyjechac wiec musze poszukac czegos podobnego do cro:)
zastanawiam sie nad grecja i wyspami...moze kreta:)
ale pociuchutku caly czas licze ze jednak do cro uda sie pojechac....
dzieki za info
pozdrawiam


w tym roku lecę 1 raz na kretę w drugiej połowie września. rozmawiałem ostatnio ze znajomym, który po czterech kolejnych wyjazdach do cro poleciał na tę wyspę i bardzo sobie chwalił jej walory krajobrazowe (a wcześniej uważał cro za najpiękniejszy kraj w basenie morza śródziemnego). w internecie można znaleźć bogaty materiał poglądowy z widoczków na krecie - m. zdaniem jest podobnie jak w chorwacji - sporo gór nad morzem a można znależć także piękne piaszczyste plaże (np. koło chanii czy rethymnonu). w pażdzierniku będzie jeszcze ciepło ale z wodą, zwłaszcza w 2 połowie miesiąca może być różnie. za to masz zdecydowanie niższe ceny niż w sezonie. w tym czasie doskonałe warunki do wypoczynku są w turcji a kierunek ten jest znacznie tańszy niż wyspy greckie. poza sezonem można trafić fajną ofertę za bardzo przyzwoitą cenę i to nawet z któregoś z niemieckich bp.
lunow
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lunow » 28.08.2006 13:17

witam,wróciliśmy z tucepi, byliśmy w czwórke pierwszy raz w cro i musze przyznać że przeżycia niesamowiete.Jechaliśmy w ciemno,apartament znaleźliśmy bez problemu (3-pokoje z wielkim tarasem 60euro).Byliśmy 8 dni,pogoda przez cały pobyt słoneczna.Wybraliśmy to miejsce dzięki waszym relacjom a szczególnie Ines,którą serdecznie pozdrawiamy.Najbardziej podobały nam sie góry łączące sie z morzem.Napewno pojedziemy tam w przyszłym roku.W galerii zamieszczam kilka fotek z pobytu, największy ubaw mieliśmy na plaży nudystów,szczególnie para 70-latków (udało mi sie to sfotgrafować,również w galerii) :D :D :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.08.2006 14:15

milo mi:)
widze ze grono sympatykow TUCEPI ciagle sie powieksza;)))
pozdrawiam:)
Tomasz1023
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz1023 » 31.08.2006 18:23

Witam!
My jedziemy 20.09.2006-03.10.2006 ekipą 70 osób(wyjazd z politechniki) do Tucepi! I mam pytanie czy mozna tam w Tucepi skuterki wypozyczyc ,czy muszę do Makarskiej albo dalej isc.
Oraz czy tymi skuterkami mozna bezproblemowo wyjechać na sv Juri
:roll: :wink:
ostatecznie moze jakies nakierowanie na wypozyczlnie rowerków w Tucepi
Pozdrawiam poczatkujacy :lol:
lunow
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lunow » 31.08.2006 21:47

Tomasz1023 napisał(a):Witam!
My jedziemy 20.09.2006-03.10.2006 ekipą 70 osób(wyjazd z politechniki) do Tucepi! I mam pytanie czy mozna tam w Tucepi skuterki wypozyczyc ,czy muszę do Makarskiej albo dalej isc.
Oraz czy tymi skuterkami mozna bezproblemowo wyjechać na sv Juri
:roll: :wink:
ostatecznie moze jakies nakierowanie na wypozyczlnie rowerków w Tucepi
Pozdrawiam poczatkujacy :lol:


w tucepi skuterów nie wypożyczysz, na Sv.Juve będziecie mieli problemy wjechać skuterami, natomiast rowery można wypożyczyć przy promenadzie ale było ich zaledwie 7 czy 8, dla całej grupy napewno nie będzie
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 02.09.2006 21:01

Wszystko pięknie, fotki super tylko ciekaw jestem czym ukoisz mój żal, że nie mogliśmy pojechać w tym roku razem :D

Drogę do Lubawki znasz :arrow:

Pozdrowienia dla Zieny
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 12.09.2006 10:57

Właśnie wróciłem z Chorwacji. Byłem w Tucepi kilka dni i musze przyznać, że miejscowość bardzo sympatyczna... ale... nudyyy. To nie jest miejsce dla młodych wilków ;) Sami emerci i pary z dziećmi na wózkach. Wieczorami tam nie ma co robić oprócz siedzenia w restauracjach.
A może dlatego tam jest tak nudno bo to już wrzesień i więej sie dzieje w lipcu/sierpniu.
pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tucepi 2006 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone