Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 25.07.2015 17:24

Dziękuje za informacje :wink: zapisane

Przy poszukiwaniu noclegu będziemy omijać z daleka :!:
kasiakalita27@wp.pl
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiakalita27@wp.pl » 29.07.2015 08:02

khml napisał(a):
kasiakalita27@wp.pl napisał(a):
khml napisał(a):
kasiakalita27@wp.pl napisał(a):A kto do Tribunj po 22 .08. Nikt czyżby za daleki termin :(


My planujemy pojawić się w Tribunj (okolice) w terminie 21/22 sierpnia :) z tym, że będzie to nasz "pierwszy raz" :wink:


Super bo już myślałam że jedziemy tak późno że nikogo tam nie będzie. Jak ja się strasznie cieszę jeszcze tylko miesiąc i mogę się rozkładać na plaży


"Nikogo nie będzie " 8O ..no wiesz... myślisz, że tam już koniec świata :wink: ?

Macie jakiś sprawdzony apartament ?

Pierwszy raz będziemy u Dario apart Antonio 2 tak zawsze stacjonowaliśmy u Vinki (nie wiem jak to się pisze :-)) ale babka trochę nas swoim zachowaniem zniechęciła ( nie żeby coś było nie tak ale będąc u niej już 5 razy spodziewaliśmy się zaufania i troszkę lepszego traktowania) a poza tym to trochę daleko do plaży tym bardziej jak dziecku trzeba było dźwigać kupę zabawek ( co już tez na szczęście nam odpadło syn ma 10 lat więc oprócz maski nic nie potrzebuje). Dario wybrałam bo słyszałam super opinie o nim i jego noclegach i szło się z nim dogadać po polsku co jest dużym plusem.
A wy gdzie się zatrzymujecie?
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 29.07.2015 10:31

Jeżeli wyjedziemy 16-go to pierwszą część urlopu chcemy spędzić na wyspie Pag, a drugą powiedzmy od 22/23-ego Vodice / Tribunj - termin jest "elastyczny". :wink: Wszystko może się zmienić ponieważ nie mamy nic zarezerwowanego i jedziemy w ciemno :?
cuciarita
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cuciarita » 31.07.2015 13:06

Witajcie,

pod koniec sierpnia wybieramy się na dwa samochody do Chorwacji. Miejscowość Tribanj. Znalazłam kwaterę u DARKO TROŠELJ. Plis powiedzcie czy to ten sam Darko którego opisujecie bardzo pozytywnie? Jedziemy w 6 osób dorosłych i 1 niemowlę. Mam nadzieję, że po dotarciu na miejsce nie okaże się że facet i dom w którym mamy mieszkać nie istnieje :) chcę oszczędzić sobie i dziecku rewelacji związanych z szukaniem miejsca w ciemno po tylu godzinach podróży samochodem :)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 31.07.2015 13:16

Tribunj i Tribanj to dwie różnie miejscowości :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.07.2015 22:49

cuciarita napisał(a):Witajcie,

pod koniec sierpnia wybieramy się na dwa samochody do Chorwacji. Miejscowość Tribanj. Znalazłam kwaterę u DARKO TROŠELJ. Plis powiedzcie czy to ten sam Darko którego opisujecie bardzo pozytywnie?

To nie ten sam Darko :idea:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.08.2015 06:35

Ten opisywany to Dario Orlović
Klaudyna82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudyna82 » 09.08.2015 21:24

khml napisał(a):Jeżeli wyjedziemy 16-go to pierwszą część urlopu chcemy spędzić na wyspie Pag, a drugą powiedzmy od 22/23-ego Vodice / Tribunj - termin jest "elastyczny". :wink: Wszystko może się zmienić ponieważ nie mamy nic zarezerwowanego i jedziemy w ciemno :?


My równiez będziemy w drugiej połowie sierpnia, w Vodicach (2+1)Pozdrawiam!:)
Klaudyna82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudyna82 » 09.08.2015 21:28

kasiakalita27@wp.pl napisał(a):
khml napisał(a):
kasiakalita27@wp.pl napisał(a):
khml napisał(a):
kasiakalita27@wp.pl napisał(a):A kto do Tribunj po 22 .08. Nikt czyżby za daleki termin :(


My planujemy pojawić się w Tribunj (okolice) w terminie 21/22 sierpnia :) z tym, że będzie to nasz "pierwszy raz" :wink:


Super bo już myślałam że jedziemy tak późno że nikogo tam nie będzie. Jak ja się strasznie cieszę jeszcze tylko miesiąc i mogę się rozkładać na plaży


"Nikogo nie będzie " 8O ..no wiesz... myślisz, że tam już koniec świata :wink: ?

Macie jakiś sprawdzony apartament ?

Pierwszy raz będziemy u Dario apart Antonio 2 tak zawsze stacjonowaliśmy u Vinki (nie wiem jak to się pisze :-)) ale babka trochę nas swoim zachowaniem zniechęciła ( nie żeby coś było nie tak ale będąc u niej już 5 razy spodziewaliśmy się zaufania i troszkę lepszego traktowania) a poza tym to trochę daleko do plaży tym bardziej jak dziecku trzeba było dźwigać kupę zabawek ( co już tez na szczęście nam odpadło syn ma 10 lat więc oprócz maski nic nie potrzebuje). Dario wybrałam bo słyszałam super opinie o nim i jego noclegach i szło się z nim dogadać po polsku co jest dużym plusem.
A wy gdzie się zatrzymujecie?


My będziemy od 19.8 w samych Vodicach.Pozdrawiam!
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 12.08.2015 08:46

Z napisał(a):Ten opisywany to Dario Orlović


Muszę potwierdzić, że ma cierpliwość na 5+ :) Wczoraj znalazł nam apartament w Srimie na tydzień :) Dario cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania (czasami trudne :wink: )

Gdy dowiedział się, że to pierwszy nasz wyjazd do Cro - powiedział, że jest gotowy do wsparcia :wink:
Amek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amek » 12.08.2015 22:00

My także będziemy w Antonio od 16.08 do 24.08 :D . My tzn. Ja, moja żoncia i córeczka (12 m-cy). Mam nadzieję, że mała da radę, ... głównie chodzi o podroż, bo o resztę jestem raczej spokojny :)
CK-Kondi
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CK-Kondi » 13.08.2015 12:43

Z zainteresowaniem i nieukrywaną radością przeczytałem pozytywne opinie o Tribunj, co utwierdziło mnie w przekonaniu o dobrym wyborze miejsca wakacyjnego odpoczynku :)
Urlop rozpoczynamy od 24 sierpnia. Skład 2+2 (czyli 2 wapniaków i bliźniaki 8 lat chłopiec i dziewczynka).
miro777
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro777 » 26.08.2015 12:52

Też wybieramy się do Tribunj/Vodice (zależy gdzie znajdziemy nocleg) 02.09 i to będzie nasz pierwszy raz w Chorwacji. Będzie się jeszcze w tym czasie coś działo, tak żeby wieczorkiem sobie gdzieś wyjść? może spotkać jakiś rodaków ;)
CK-Kondi
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CK-Kondi » 02.10.2015 12:53

CK-Kondi napisał(a):Z zainteresowaniem i nieukrywaną radością przeczytałem pozytywne opinie o Tribunj, co utwierdziło mnie w przekonaniu o dobrym wyborze miejsca wakacyjnego odpoczynku :)
Urlop rozpoczynamy od 24 sierpnia. Skład 2+2 (czyli 2 wapniaków i bliźniaki 8 lat chłopiec i dziewczynka).

Byliśmy, wróciliśmy. Wyjazd rodzinny 2 +2 (8 lat).
Tribunj mnie oczarowało. Pośród miejscowości, w których byliśmy mogę stwierdzić, ze to mój nr 1. Plaża w stronę Vodice długa, z akceptowalnymi (w miarę drobne)kamieniami i co ważne z prysznicem i toj-tojami. Z racji położenia apartmani tam najczęściej bywaliśmy. Na plażę można dojechać samochodem- dla tych co daleko byliby zakwaterowani lub z wózkami dzieciecymi.
Dobrą alternatywą jest skalisto-betonowy brzeg na wysokości wzgórza poniżej ul. Podvrh. Z tym ,ze tu od razu robi się głeboko, za to bogatsze życie morskie, no i silny prąd wody.
W Tribunj nie ma wielu straganów z duperelkami (znaleźliśmy 2 -3 położone na wyspie), przez co ceny "pamiątek" sa wyższe niż w Vodice. Restauracji do wyboru na wysepce i w okolicy mostka. Niewątpliwym atutem Tribunj jest dużo przestrzeni, między domami jest sporo wolnego miejsca, pewnie za lat kilka pewnie zrobi się gęściej. Wieczorem dodam mapę miasteczka z oznaczonymi sklepami, aptekami, kantorami itp. - może się przydać.
Plaża w stronę Vodic:(chech nawet nasza ekipa przy lewej krawędzi uwieczniona jest)
Obrazek

Szersza perspektywa:
Obrazek

Brzeg w okolicy ul. Podvrh
Obrazek

Nocna panorama
Obrazek

W centrum , w pobliżu parkingu jest mały placyk zabaw dla dzieci. W pobliżu mostka na wyspę wieczorem jest trochę naganiaczy na różne wycieczki (Kornati-300 kn, KRK-200kn, Szybenik -230kn (opłynięcie wysp w okolicy bez wychodzenia i zwiedzania miasta, romantyczny wieczór-150kn). Nas zaraz na początku 3 czy 4 dnia (później widywaliśmy go jeszcze kilka razy) na plaży zaczepił bardzo miły Pan - Damir Mućko - i namówił na wycieczkę statkiem - z wioski sv.Filip Jakov - jakieś 40 km od Tribunj. Ostatecznie okazało się ,że oferta była sporo atrakcyjniejsza finansowo i organizacyjnie od tych z Tribunj.
Obiecana mapka
Obrazek
Tu też: http://www.fotosik.pl/zdjecie/c1553acaab3e65fe
Generalnie już tęsknimy za Chorwacją...
djprzemol
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) djprzemol » 06.02.2016 21:25

Wspaniała relacja!mam pytanie jak daleko od ulicy podvrh,tej ze zdjęcia z dużymi kamieniami,jest do płytkiej plaży przy której mieszkaliscie?sporo trzeba dreptac ;)?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Tribunj Informacje o Miejscowosci od A do Z - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone