Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 24.08.2014 20:05

:D Klimatycznie tu u Ciebie, fotki również bardzo intrygujące, czekam na dalsze wrażenia...

:D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.08.2014 20:12

majeczka napisał(a)::D Klimatycznie tu u Ciebie, fotki również bardzo intrygujące, czekam na dalsze wrażenia...


Witaj Majeczko, zapraszam serdecznie, bo wiem, że Hvar to Twoje klimaty, choć chyba wolisz rejony nieco bardziej na zachód od Gdinjskich Uvali. :wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 24.08.2014 20:29

Mikromir napisał(a):
Witaj Majeczko, zapraszam serdecznie, bo wiem, że Hvar to Twoje klimaty, choć chyba wolisz rejony nieco bardziej na zachód od Gdinjskich Uvali. :wink:


:D masz rację Danusiu, od dobrych kilku lat lokuję się na Korculi.
Prawdopodobnie, to jednak bardziej, z uwagi na naszych chorwackich przyjaciół; są niesamowicie sympatyczni. W tym roku gościliśmy ich również u nas w kraju, przebywali m.in. w Poznaniu i w Warszawie, zabrałam ich także do mojego domku na Pomorze :D

Bardzo chętnie jednak, sentymentalnie wracam wspomnieniami na Hvar i z utęsknieniem czekam, kiedy zobaczę Gdinjskie Uvale Twoimi oczyma.

Pozdrawiam serdecznie :D
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 24.08.2014 20:44

Witam :)
jak Hvar to nie może mnie tu zabraknąć ;)

pozdrawiam :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.08.2014 20:47

Iza&Krzysiek napisał(a):Witam :)
jak Hvar to nie może mnie tu zabraknąć ;)


Czekałam na Was, oczywiście. :wink: Zapraszam. :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 25.08.2014 07:43

Oooo i Šibenik.
Zwiedzany przeze mnie kilka lat temu, więc miło spojrzeć na Twoje zdjęcia. Tym bardziej, że dawno go w Cro relacjach chyba nie było ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2014 07:53

Czytam :lol: ... i obserwuję :D
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 25.08.2014 08:29

Ja też poczytam choć nie wiem czy dobrze mnie to zrobi bo urlop średnio mnie się udał ( w Polsce niestety) i lekka depresja jest z tego powodu. Swoją drogą piękne zdjęcia.
Pozdrawiam
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 25.08.2014 09:07

Wakacje niestety już poza mną, na szczęście spędzone w Cro. Pora rozejrzeć się za nową miejscówka na 2015r. Może Hvar, może Brać kto to wie. Pozwolisz że usiądę sobie cichutko i poczytam i pooglądam.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.08.2014 09:38

Roxi napisał(a):Oooo i Šibenik.
Zwiedzany przeze mnie kilka lat temu, więc miło spojrzeć na Twoje zdjęcia.

Moje pierwsze spotkanie z Szybenikiem kilka lat temu było trochę niefortunne - w pośpiechu, z małymi zmęczonymi dziećmi, bez pozostawionego w apartmanie przewodnika. Zapamiętałam tłok i zgiełk na drogach oraz ciemną, ponurą katedrę. Dopiero tym razem udało mi się zagłębić w uliczki starówki - na szczęście.

Janusz Bajcer napisał(a):obserwuję :D

Bardzo staram się być grzeczna... :roll: :wink:
Fajnie było w Breli?...

Roland90 napisał(a):Ja też poczytam choć nie wiem czy dobrze mnie to zrobi bo urlop średnio mnie się udał ( w Polsce niestety) i lekka depresja jest z tego powodu. Swoją drogą piękne zdjęcia.

Dziękuję. :) Zapraszam więc na terapię. :wink:

zmrol napisał(a):Wakacje niestety już poza mną, na szczęście spędzone w Cro. Pora rozejrzeć się za nową miejscówka na 2015r. Może Hvar, może Brać kto to wie. Pozwolisz że usiądę sobie cichutko i poczytam i pooglądam.

Witam. :D O Braču też nieśmiało myślę... Może się uda w przyszłym roku?...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2014 09:53

Mikromir napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):obserwuję :D

Fajnie było w Breli?...

Było bardzo fajnie :lol: :lol: :idea:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 25.08.2014 09:59

Lubię Twoje relacje, więc choć nie znam Hvaru (jeszcze), to pooglądam sobie...
Plany (mgliste) na przyszłe wakacje niby już są, ale wszelkie modyfikacje nadal możliwe :oczko_usmiech:
kasku1605
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 01.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasku1605 » 25.08.2014 10:16

agata26061 napisał(a):Ja co prawda dopiero przed wakacjami w Cro (wyjazd w środę), ale z chęcią poczytam, i pooglądam :D

noo oby nam się udało z Wami zabrać bo nie wytrzymam
Roxi napisał(a):Oooo i Šibenik.
Zwiedzany przeze mnie kilka lat temu, więc miło spojrzeć na Twoje zdjęcia. Tym bardziej, że dawno go w Cro relacjach chyba nie było ;)
Szybenik to miejsce będzie kojarzyć mi się z najlepszymi wakacjami jakie przeżyłam do tej pory.
Oczywiście też zasiadam do relacji, bo mimo, iż mamy wyjazd zaplanowany na ten tydzień nie wiadomo czy uda nam się wyjechać ze względu na moje plany zawodowe- jestem z tego powodu lekko podłamana. Z miła jednak chęcią zanurzę się z Wami w wodach chorwackiego Jadranu i wygrzeję w ciepłym słoneczku.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.08.2014 10:33

kasku1605 napisał(a):Oczywiście też zasiadam do relacji, bo mimo, iż mamy wyjazd zaplanowany na ten tydzień nie wiadomo czy uda nam się wyjechać

Trzymam kciuki, żeby się udało!
Zapraszam. :D

Kasia i Krzyś napisał(a):Plany (mgliste) na przyszłe wakacje niby już są, ale wszelkie modyfikacje nadal możliwe

Bardzo się cieszę, że tutaj zajrzeliście. :D
Nadrabiam z zachwytem Waszą relację z Pagu (ach te zdjęcia!) i widzę, że w Szybeniku szliśmy po Waszych śladach... Bardzo mnie ciekawi, cóż takiego wymyśliliście na przyszły rok...
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 25.08.2014 10:36

Witam!
Obserwatorów dużo, ale może dla mnie też jakieś dobre miejsce się znajdzie?
Fajnie czytać i oglądać Wasze relacje!
W Szybeniku byłem w tym roku i teraz żałuję, że nie odwiedziłem go od strony plaży - widok na kamienice nad morzem, katedrę i twierdzę przepiękny...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tereferelacja ;-) czyli Czarnogóra i Hvar 2014 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone