Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Teksańskie widoczki w Toskanii

We Włoszech znajduje się najstarszy na świecie uniwersytet, jest nim założony w 1088 roku Uniwersytet Boloński. Na terenie Włoch znajdują się 2 słynne wulkany: Etna i Wezuwiusz. We Włoszech trzykrotnie odbywały się igrzyska olimpijskie w latach 1956, 1960 i 2006. We Włoszech znajduje się 50 obiektów światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Modena we Włoszech to prawdziwa stolica samochodów sportowych, mieści się w niej 5 fabryk luksusowych samochodów sportowych: Ferrari, Maserati, Lamborghini, Pagani i De Tomasso.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.03.2023 20:46

Nie wiem jak Twoje wakacyjne plany Danka ewaluują, ale ja uzupełniłam zdjęcia w relacji, więc wiesz :mrgreen: Nie powiem ile popołudni mi na tym zeszło
Jeśli coś by nie działało, daj znać.
Miłego oglądania.
:papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.03.2023 23:35

piekara114 napisał(a):Nie wiem jak Twoje wakacyjne plany Danka ewaluują, ale ja uzupełniłam zdjęcia w relacji, więc wiesz :mrgreen: Nie powiem ile popołudni mi na tym zeszło
Jeśli coś by nie działało, daj znać.
Miłego oglądania.
:papa:

Baaardzo dziękuję! :D :D
Cuuuudnie! :hearts:

Plany - a raczej pragnienia - pozostały, ale czy uda się je wprowadzić w życie?... Tego jeszcze nie wiem... Tymczasem w wolnych chwilach czytam Pod słońcem Toskanii (300 stron o remoncie domu...? :wink: ), przewodniki, materiały na różnych stronkach i oczywiście Twoją relację. :smo: Czas pokaże, czy się uda, czy też wszystko legnie w gruzach... bo idealnie to chwilowo raczej się nie układa... :(

Ogromnie mnie ucieszyłaś uzupełnionymi zdjęciami. :hearts:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.03.2023 16:26

Cieszę się, że wywołałam uśmiech na Twej twarzy... A co do szarości dnia codziennego to życzę, aby chmury szybko się rozwiały.
Poprzednia strona

Powrót do Włochy - Italia


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Teksańskie widoczki w Toskanii - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone