Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tatry - wciąż odkrywane i poznawane na nowo

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 21.10.2013 10:28

tompie68 napisał(a):
Iwona 75 napisał(a):A mnie się jakoś specjalnie miejsce zamieszkania nie podoba...... :roll: Mam inne ...wymarzone....faktycznie, dobrze że góry blisko, taki plus mieszkania w Małopolsce.

Faktycznie to jest tak, że każdy by chciał mieszkać gdzie indziej niż do tej pory mieszka. Natomiast mi chodziło tylko o bliskość gór. Wymarzone to mały, góralski, drewniany domek pośród gór gdzieś na odludziu. Ale to tylko marzenia i trzeba cieszyć się z tego co się ma i czekać na coroczne wakacje spędzane w górach.
Pozdrawiam Tomek


Marzenia mieliśmy kiedyś podobne do Twoich. Patrząc na ceny działek w górskich okolicach zmieniliśmy je całkowicie. Nadal marzymy, ale już o zupełnie innym rejonie Polski...Może kiedyś się uda.....A w góry będziemy przyjeżdżać , zapewne wiosną i jesienią , bo wtedy jest tam dla nas najpiękniej ( czyt. nie ma tłoku ) :lol:

Pozdrawiam serdecznie - Iwona
tompie68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 21.10.2013 23:04

Iwona 75 napisał(a):Marzenia mieliśmy kiedyś podobne do Twoich. Patrząc na ceny działek w górskich okolicach zmieniliśmy je całkowicie. Nadal marzymy, ale już o zupełnie innym rejonie Polski...Może kiedyś się uda.....A w góry będziemy przyjeżdżać , zapewne wiosną i jesienią , bo wtedy jest tam dla nas najpiękniej ( czyt. nie ma tłoku ) :lol:

Niektóre marzenia muszą pozostać tylko marzeniami i nigdy nie sprowadzą się do sfery realnej. U nas taką pozostanie ten domek górski dlatego nigdy nie sprawdzaliśmy nawet cen. A co do wiosenno-jesiennych wyjazdów to faktycznie jesień jest piękną pora w górach. Kiedyś jeździłem we wrześniu i rzeczywiście poza widokami największym plusem był brak tłoku i "niedzielnych" pseudoturystów. Natomiast wiosną, jak dla mnie, za dużo śniegu w wyższych partiach.
Pozdrawiam Tomek
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 22.10.2013 19:07

tompie68 napisał(a):
Iwona 75 napisał(a):Marzenia mieliśmy kiedyś podobne do Twoich. Patrząc na ceny działek w górskich okolicach zmieniliśmy je całkowicie. Nadal marzymy, ale już o zupełnie innym rejonie Polski...Może kiedyś się uda.....A w góry będziemy przyjeżdżać , zapewne wiosną i jesienią , bo wtedy jest tam dla nas najpiękniej ( czyt. nie ma tłoku ) :lol:

Niektóre marzenia muszą pozostać tylko marzeniami i nigdy nie sprowadzą się do sfery realnej. U nas taką pozostanie ten domek górski dlatego nigdy nie sprawdzaliśmy nawet cen. A co do wiosenno-jesiennych wyjazdów to faktycznie jesień jest piękną pora w górach. Kiedyś jeździłem we wrześniu i rzeczywiście poza widokami największym plusem był brak tłoku i "niedzielnych" pseudoturystów. Natomiast wiosną, jak dla mnie, za dużo śniegu w wyższych partiach.
Pozdrawiam Tomek


My na ceny zerknęliśmy z czystej ciekawości, bo na razie nie zamierzamy zmieniać miejsca zamieszkania, ale kiedyś może.....
A Tatry wiosną też mają swój urok, dla nas tym bardziej że śnieg w wysokich partiach nam nie przeszkadza. Do wyczynowców nie należymy, czasy gdy wspinaliśmy się na Kozi Wierch czy Granaty dawno już minęły, teraz bardziej spacerowo wędrujemy. Kilka szlaków jest opisanych w relacji autorstwa Roberta " TATRY - przygoda w plecaku, z małolatem na szlaku ", nie wiem czy czytałeś...
Na razie temat Tatr zamykam w swoim życiu, pewnie na kilka miesięcy. Zimy nigdy nie kochałam, wyjazdy w tym terminie zdarzały się sporadycznie, teraz pewnie też tak będzie.
Pozdrawiam serdecznie i spełnienia marzeń życzę, bo ten rok pokazał mi że marzenia jednak się spełniają :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 28.10.2013 01:00

Hej Tomasz.
Piękne foty 8) widzę w nich pasję i miłość do gór i przyrody ........
Mam nadzieję że będą kolejne szlaki.


Iwona - :papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 28.10.2013 07:11

CROberto napisał(a):

Iwona - :papa:


Robert, gdzie Twoja relacja ? Szukam, lukam i nie widzę..... :roll: A chcę zobaczyć ! :D
tompie68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 28.10.2013 16:47

CROberto napisał(a):Hej Tomasz.
Piękne foty 8) widzę w nich pasję i miłość do gór i przyrody ........
Mam nadzieję że będą kolejne szlaki.

Hej Robert
Pasja i miłość jest tylko nie zawsze starcza czasu i pogody.
W tym roku byłem dwa dni, przejazdem do Czarnogóry, i cały czas padał deszcz i byłem bardzo niepocieszony tym, że nie mogłem iść w góry.
Pozdrawiam Tomek
Poprzednia strona

Powrót do Polska


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tatry - wciąż odkrywane i poznawane na nowo - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone