Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2009 19:46

Franz napisał(a):Hmmm... my też takowe mamy: ę, ą. :)


Ț ț Ș ș - miałem na myśli takie spółgłoski :)

Dzięki za zwięzłe wytłumaczenie tematu ziem rumuńskich.

Pozdrawiam!

edit: chyba nie uda mi się ich wkleić :) chodziło o t z przecinkiem i s z przecinkiem :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 11.10.2009 19:57

Interseal napisał(a):edit: chyba nie uda mi się ich wkleić :) chodziło o t z przecinkiem i s z przecinkiem :)

ţ ş

Pozdrawiam,
Wojtek Franz
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 13.10.2009 22:17

maslinka napisał(a):[
Dziękuję wszystkim czytającym za zainteresowanie oraz cenne uwagi i komentarze. Fajnie, że byliście ze mną :D

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka vel Maslinka :wink:

Maslinko
i ja dziękuję za wspaniałą relację.
Byłem na Korculi w tym roku i fajnie jest powspominać przebyte szlaki.
Mnie również Vela Luka nie zachwyciła. Natomiast podobało mi się Blato no i oczywiście Korcula (mieszkaliśmy w Lumbardzie).
Pozdrawiam :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.10.2009 13:12

Mibi napisał(a):Maslinko
i ja dziękuję za wspaniałą relację.
Byłem na Korculi w tym roku i fajnie jest powspominać przebyte szlaki.
Mnie również Vela Luka nie zachwyciła. Natomiast podobało mi się Blato no i oczywiście Korcula (mieszkaliśmy w Lumbardzie).
Pozdrawiam :papa:

Dzięki, Mibi :D Cieszę się, że przywołałam Twoje korčulańskie wspomnienia :)
Pozdrawiam serdecznie.
stan
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stan » 14.10.2009 19:48

Ponieważ w czerwcu 2010 r. planuję kilka dni spędzić na Hvarze, dlatego szukam wszelkich informacji na forum dotyczących tej wyspy. Przeczytałem wiele relacji, ale Twoją uważam za najlepszą. Podobnie jak Ty, lubimy z żoną dużo zwiedzać, a plażować na dzikich małych plażach, Dlatego Twoje wspomnienia wędrują do moich zakładek i wiem już na pewno, że skorzystam z bardzo wielu cennych informacji.
Dziękuję za tak świetną relacje i pozdrawiam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.10.2009 20:23

stan napisał(a):Ponieważ w czerwcu 2010 r. planuję kilka dni spędzić na Hvarze, dlatego szukam wszelkich informacji na forum dotyczących tej wyspy. Przeczytałem wiele relacji, ale Twoją uważam za najlepszą. Podobnie jak Ty, lubimy z żoną dużo zwiedzać, a plażować na dzikich małych plażach, Dlatego Twoje wspomnienia wędrują do moich zakładek i wiem już na pewno, że skorzystam z bardzo wielu cennych informacji.
Dziękuję za tak świetną relacje i pozdrawiam.

Witaj, Stan. Cieszę się, że moja relacja przyda Ci się w planowaniu wakacji :D
Pozdrawiam serdecznie.
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 18.10.2009 17:17

Chciałam przeczytać jednym tchem, ale nie dałam rady :), jak zwykle relacja nietuzinkowa, przesycona świetnymi fotkami i aromatem potraw i winka :), z przyjemnością będę się nią delektować na raty w te chłodne, jesienne wieczorki :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.10.2009 18:14

laciatek napisał(a):Chciałam przeczytać jednym tchem, ale nie dałam rady :), jak zwykle relacja nietuzinkowa, przesycona świetnymi fotkami i aromatem potraw i winka :), z przyjemnością będę się nią delektować na raty w te chłodne, jesienne wieczorki :)

Łaciatku, cieszę się, że będziesz mi cały czas towarzyszyć, w te ponure, jesienne wieczory :D
mwxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwxx » 18.10.2009 21:55

Witaj :)

zaczynam przygodę na forum i czytam Twoją relację.....świetna !! znalazłem w niej coś swojego, bo w te wakacje urlop spędziłem na Węgrzech
.....a moja podróż do Chorwacji w 2010 już się zaczyna, właśnie dzieki takim opisom jak Twój, czuję już ten klimat, smak i zapach, wspaniała lektura na jesienne wieczory...........masz kolejnego czytelnika 8)

pozdrawiam serdecznie
:papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.10.2009 22:44

mwxx napisał(a):Witaj :)

zaczynam przygodę na forum i czytam Twoją relację.....świetna !! znalazłem w niej coś swojego, bo w te wakacje urlop spędziłem na Węgrzech
.....a moja podróż do Chorwacji w 2010 już się zaczyna, właśnie dzieki takim opisom jak Twój, czuję już ten klimat, smak i zapach, wspaniała lektura na jesienne wieczory...........masz kolejnego czytelnika 8)

pozdrawiam serdecznie
:papa:

Wielkie dzięki :D Miło mi, że Ci się podoba i że znalazłeś w mojej relacji coś dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie :papa:
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 19.10.2009 00:47

Wspaniała relacja. Gratuluję. :o
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.10.2009 15:40

brokers7 napisał(a):Wspaniała relacja. Gratuluję. :o

Dzięki, Brokers :D
mwxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mwxx » 19.10.2009 19:31

maslinka napisał(a):Kkra, dzięki za obecność :D Jeszcze tylko 9 miesięcy... :D

:D
właśnie tylko.. jest więc czas by poczytać, zaplanować i wyjechać :hut:

dla mnie podróż zaczyna sie już teraz oglądam fotki, czytam relacje i już w głowie kiełkuje chytry plan: by zobaczyć piękne morze, skaliste zbocza, wąskie i egzotyczne uliczki, oczywiście budzić się co rano w namiocie i jechać dalej kiedy mam na to ochotę....
a przede wszystkim zobaczyc i z lekka poznac Ten kraj :roll:

myślę Maslinka że Chorwacja i tak mnie pozytywnie zaskoczy

pozdrawiam
mariusz :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.10.2009 21:48

mwxx napisał(a):
myślę Maslinka że Chorwacja i tak mnie pozytywnie zaskoczy

Jeśli tylko będziesz chciał dać się zaskoczyć i poszukasz "swoich" wyjątkowych, odludnych, trochę dzikich miejsc, to na pewno będziesz nie tylko zaskoczony, ale i zachwycony :D

Pozdrawiam serdecznie.
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 20.10.2009 19:59

Maslinko łapię się na pewnej zależności, którą coraz bardziej dostrzegam.
Wszyscy którzy piszą fajne relacje- uzależniacie innych od Chorwacji samymi wspomnieniami swoich przygód.
Tobie też się to udało.
Powiem Ci to i jeśli zabrzmi to jako komplement to odbierz to jako komplement prawdę.
Przeczytałem wszystkie twoje relacje i wyrażę to tylko tak:
Współczesne legiony cromaniaków :wink: zaprowadziłabyś w każdy zakątek tego pięknego kraju i nie tylko szutrowym szlakiem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szutrowym szlakiem przez wyspy, czyli Chorwacja 2009 - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone