Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam-Apartamenu dla 3 osob na Istrii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008
Szukam-Apartamenu dla 3 osob na Istrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 28.05.2012 15:04

Witam wszystkich Cro Maniaków!!!
Poszukuje namiaru na apartamenti dla 3 osób .Mamy zamiar jechać na początku Lipca.Może ktoś ma doświadczenia z jazdą w ciemno w tym terminie na Istrie.Pozdrawiam i do zobaczenia nad Jordanu. :P
Norbert230
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Norbert230 » 29.05.2012 17:50

Witam ja jade 30.06.2012-13.07.2012 ale w okolice Trogiru tak sie składe ze jest wolny pokoj w apartamecie,miejsce sprawdzone byłem juz trzy razy.
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 29.05.2012 22:25

Norbert230 napisał(a):Witam ja jade 30.06.2012-13.07.2012 ale w okolice Trogiru tak sie składe ze jest wolny pokoj w apartamecie,miejsce sprawdzone byłem juz trzy razy.

Dzieki za propozycje ,ale tym razem interesuje nas Istria.Nie wiem tylko jak jest w lipcu jadąc w ciemno? pozdro.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2012 22:55

Andrew39 napisał(a):Pozdrawiam i do zobaczenia nad Jordanu. :P


Hm, Jordan w Chorwacji, gdzieś na Istrii :wink: :wink:
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 30.05.2012 07:46

Janusz Bajcer napisał(a):
Andrew39 napisał(a):Pozdrawiam i do zobaczenia nad Jordanu. :P


Hm, Jordan w Chorwacji, gdzieś na Istrii :wink: :wink:


:D Myslalem bardziej o morzu :lol:
A tak na powaznie to interesuja mnie okolice Rovini.
Tylko czy mozna jechac w lipcu w ciemno?? to pytanie mnie murtuje!?
pozdro
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2012 08:10

To morze to Jadran :lol: nie Jordan :wink:

Na Istrii byłem 4 razy, ale zawsze na kempingach, więc nie wiem jak jest z kwaterami w ciemno w lipcu.
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 30.05.2012 08:39

Janusz Bajcer napisał(a):To morze to Jadran :lol: nie Jordan :wink:

Na Istrii byłem 4 razy, ale zawsze na kempingach, więc nie wiem jak jest z kwaterami w ciemno w lipcu.

Dzięki , może jeszcze dostane jakieś informacje 8)
Jechałeś przez Słowenie ,mysle tu o autostradach .Jak tam sie jedzie ?
Myslałem o przejechanie na zachód od Lubljany autostradą do granicy Cro,a potem na południe w okolice Rovinij
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2012 08:43

Jechałem na Istrę odcinkami słoweńskich autostrad jak były jescze bramki, jechało się dobrze :idea:
Myslę, że jak są winiety, też jedzie się dobrze :lol:
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 30.05.2012 11:26

Janusz Bajcer napisał(a):Jechałem na Istrę odcinkami słoweńskich autostrad jak były jescze bramki, jechało się dobrze :idea:
Myslę, że jak są winiety, też jedzie się dobrze :lol:

Dzięki ,tak pewnie zrobie.Wydaje sie to najlepsze rozwiazanie. :wink:
AndrewP
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrewP » 31.05.2012 20:52

Byłem 3 razy w Rovinji na przełomie czerwca i lipca i zawsze w ciemno. Z kwaterami nie było kłopotu, ceny b. zróżnicowane, ale zawsze można coś znaleźć odpowiedniego w akceptowalnej cenie. Kwater szukaliśmy dalej od centrum, ale w odległości spokojnego spacerku. Tam wszyscy mają kwatery (domy z tabliczkami lub bez). Ceny do negocjacji ale raczej nie u właścicieli, którzy na wstępie wyciągali oficjalne cenniki. W ostateczności można skorzystać z informacji turystycznej. Z uroków morza korzystałem w ośrodku Villa Rubin (dojazd autem).
szimon
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) szimon » 01.06.2012 10:48

Hej Andrew39,
jadę w tym samym czasie, też do Rovinj, też w 3 osoby i też w ciemno a na dodatek po raz pierwszy :wink:
Myślę, że obydwoje znajdziemy kwatery bez większego problemu i może nawet taniej niż rezerwując wcześniej...
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 04.06.2012 15:04

AndrewP napisał(a):Byłem 3 razy w Rovinji na przełomie czerwca i lipca i zawsze w ciemno. Z kwaterami nie było kłopotu, ceny b. zróżnicowane, ale zawsze można coś znaleźć odpowiedniego w akceptowalnej cenie. Kwater szukaliśmy dalej od centrum, ale w odległości spokojnego spacerku. Tam wszyscy mają kwatery (domy z tabliczkami lub bez). Ceny do negocjacji ale raczej nie u właścicieli, którzy na wstępie wyciągali oficjalne cenniki. W ostateczności można skorzystać z informacji turystycznej. Z uroków morza korzystałem w ośrodku Villa Rubin (dojazd autem).


Serdeczne dzięki ,takie informacje są zawsze bardzo pomocne :lol:
Mozna spokojnie planowac sobie urlopik.Pozdro.
Andrew39
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 10.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrew39 » 04.06.2012 15:06

szimon napisał(a):Hej Andrew39,
jadę w tym samym czasie, też do Rovinj, też w 3 osoby i też w ciemno a na dodatek po raz pierwszy :wink:
Myślę, że obydwoje znajdziemy kwatery bez większego problemu i może nawet taniej niż rezerwując wcześniej...


To powodzenia i udanych wakacji,mysle że będzie oki :)
ma-lena
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 09.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ma-lena » 27.06.2012 10:41

tez prosze o namiary

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:D
piotrek76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek76 » 08.03.2017 16:32

Witam szukam kwatery w Rovinj dla 2+3 zależy mi na cichej okolicy i blisko morza.Proszę o namiary dziekuje
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Szukam-Apartamenu dla 3 osob na Istrii
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone