Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szlakiem korczulańskich plaż...czerwiec 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.08.2013 01:44

ArliJ napisał(a):….rozwój dziecka i poznawanie prze niego świata to najbardziej niesamowita rzecz jakiej doświadczamy…


Z tym nikt chyba polemizował nie będzie :)

Potem jeszcze raz jest to dane człowiekowi - przy okazji wnuków
:wink:


Pozdrawiam
Dziadek Piotr
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 13.08.2013 19:54

Bardzo ciekawa relacja,przepiękne zdjęcia! Nie ukrywam ze między innymi dzięki Twojej poprzedniej relacji z Hvar-u w tym roku w czerwcu 2tyg spedziliśmy we Vrboskiej(oprócz tego ponad 500km zrobione na wyspie:))było cudnie a tu teraz ta Korcula bajeczna,...wybór na przyszły rok chyba będzie oczywisty:-)))
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 13.08.2013 22:02

ArliJ, zauważyłaś, że najpiękniejsze miejsca w Cro kojarzymy zazwyczaj z turkusowym odcieniem morza, słońca, ewentualnie naszymi własnymi wspomnieniami. :?: Dla mnie Korcula to taki mini Peljesac w pigułce, górzysta, porośnięta piniami, gajami lauru czy cyprysu ... :roll:

Już gdzieś, kiedyś na forum wspominałam, jest dużo bardziej surowa od Hvaru, momentami zupełnie dziewicza, zielona, ale za to z pięknymi i bajecznymi plażami...
:papa:
mirellla
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirellla » 13.08.2013 22:44

Codziennie rano w pracy na dobry początek dnia czytam jakiś urywek relacji.... oglądam piękne zdjęcia szczęśliwej rodzinki.... i napawam się tą Waszą pozytywną energią...

A tak w ogóle to relacja już wydrukowana(uzupełniana na bieżąco), opisana, rozpisana, oznaczona czeka na nasz wyjazd... odlicza dni do końca sierpnia aby być "brzydko mówiąc" :) wykorzystana :) Mam nadzieję że uda nam się trafić choć w połowę tych pięknych miejsc które opisałaś :)

Oczywiście czekam na dalsze odcinki.... Aż żal mi że nie zostało ich wiele....
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 14.08.2013 15:33

majeczka napisał(a):ArliJ, zauważyłaś, że najpiękniejsze miejsca w Cro kojarzymy zazwyczaj z turkusowym odcieniem morza, słońca, ewentualnie naszymi własnymi wspomnieniami. :?: Dla mnie Korcula to taki mini Peljesac w pigułce, górzysta, porośnięta piniami, gajami lauru czy cyprysu ... :roll:

Już gdzieś, kiedyś na forum wspominałam, jest dużo bardziej surowa od Hvaru, momentami zupełnie dziewicza, zielona, ale za to z pięknymi i bajecznymi plażami...
:papa:

Korcula bardziej surowa od Hvaru? Zaciekawiłaś mnie tym :lol: Uwielbiam Hvar, ze wszystkich miejsc na Chorwacji uważam że jest najbardziej dziki a przede wszystkim piękny. W tym roku na Korculę, w dalszym ciągu szukamy miejsca do noclegu. Na Hvarze była to Sveta Nedjelja, na Korculi być może Prizba,Prigradica, Zavalatica. Czy można te miejsca jakoś porównać z Hvarem?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 14.08.2013 15:54

...ja dowiem się czy można porównać Hvar i Korculę już lada dzień.
Dopinam pakowanie i ruszamy. Kierunek Prizba - bo my na camping, a ten wydaje nam się najbardziej atrakcyjny.
Relacje wydrukowane, więc mam wszystko, co najważniejsze :papa:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 15.08.2013 23:12

majeczka napisał(a):ArliJ, zauważyłaś, że najpiękniejsze miejsca w Cro kojarzymy zazwyczaj z turkusowym odcieniem morza, słońca, ewentualnie naszymi własnymi wspomnieniami. :?: Dla mnie Korcula to taki mini Peljesac w pigułce, górzysta, porośnięta piniami, gajami lauru czy cyprysu ... :roll:

Już gdzieś, kiedyś na forum wspominałam, jest dużo bardziej surowa od Hvaru, momentami zupełnie dziewicza, zielona, ale za to z pięknymi i bajecznymi plażami...
:papa:


Plejesac jest dla mnie na razie mało odkrytą kartą, zgodzę się, że dziewicza, mega zielona i z pięknymi plażami ale czy bardziej surowa?hmmm nie wiem czy to samo mamy na myśli ale mnie bardziej Hvar wydaje się surowy, skalisty, niedostępny, winorośl wdziera się w skały, coraz wyżej i ostrzej wydzierane są połacie ziemi naturze i sadzone winorośle..na Korculi jest to łagodniejsze, też górzyście ale jakoś dostępniej...sam fakt że więcej zieleni a mniej skał czyni ją łagodniejszą ale też dzikszą bo jakby mniej zabudowań, więcej nieskalanych terenów....takie mam odczucie... :mrgreen: ale każda z tych wysp jest tak specyficzna i piękna że nie sposób wybrać...trzeba obie dobrze poznać:)


lillylive napisał(a):Bardzo ciekawa relacja,przepiękne zdjęcia! Nie ukrywam ze między innymi dzięki Twojej poprzedniej relacji z Hvar-u w tym roku w czerwcu 2tyg spedziliśmy we Vrboskiej(oprócz tego ponad 500km zrobione na wyspie:))było cudnie a tu teraz ta Korcula bajeczna,...wybór na przyszły rok chyba będzie oczywisty:-)))


bardzo się cieszę że wybór był udany i ze moje wypociny komuś się przydały :papa:




piotrf napisał(a):
ArliJ napisał(a):….rozwój dziecka i poznawanie prze niego świata to najbardziej niesamowita rzecz jakiej doświadczamy…


Z tym nikt chyba polemizował nie będzie :)

Potem jeszcze raz jest to dane człowiekowi - przy okazji wnuków
:wink:


Pozdrawiam
Dziadek Piotr


hehe jakiś tam krok poczyniony w tym zakresie bo dzieci są więc szansa na wnuki też:)






mariusz_77 napisał(a):Ach ArliJ te dwie zatoczki to rzeczywiście duże WOW a i położenie miasteczka cudowne 8O ... świetnie pokazujesz piękno Chorwacji... a ja ciągle mam wątpliwości co wybrać na przyszły rok :x ...przekonuj mnie dalej... :papa:


tak tak obie można wysoko uplasować w czołówce, będzie jeszcze w jednym odcinku więcej zdjęć Bratnija Luki:)

masz wątpliwości w wyborze między Korculą a...?:)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 15.08.2013 23:17

AniaJ. napisał(a):...ja dowiem się czy można porównać Hvar i Korculę już lada dzień.
Dopinam pakowanie i ruszamy. Kierunek Prizba - bo my na camping, a ten wydaje nam się najbardziej atrakcyjny.
Relacje wydrukowane, więc mam wszystko, co najważniejsze :papa:


wspaniałych wakacji i szczęśliwej podróży!!! a potem czekamy na relację;)


mirellla napisał(a):Codziennie rano w pracy na dobry początek dnia czytam jakiś urywek relacji.... oglądam piękne zdjęcia szczęśliwej rodzinki.... i napawam się tą Waszą pozytywną energią...

A tak w ogóle to relacja już wydrukowana(uzupełniana na bieżąco), opisana, rozpisana, oznaczona czeka na nasz wyjazd... odlicza dni do końca sierpnia aby być "brzydko mówiąc" :) wykorzystana :) Mam nadzieję że uda nam się trafić choć w połowę tych pięknych miejsc które opisałaś :)

Oczywiście czekam na dalsze odcinki.... Aż żal mi że nie zostało ich wiele....


jest mi niezmiernie miło że nasza relacja i śledzenie naszych wojaży dostarcza Ci miłych wrażeń i że relacja posłuży też przy planowaniu wakacji, to świetne uczucie wiedzieć że pisząc nie tylko wspominam na nowo te chwile ale że dostarczy to innym też podobnych wrażeń:)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 18.08.2013 15:27

ArliJ napisał(a):
tak tak obie można wysoko uplasować w czołówce, będzie jeszcze w jednym odcinku więcej zdjęć Bratnija Luki:)

masz wątpliwości w wyborze między Korculą a...?:)


a powrotem na Hvar oczywiście :D :D :papa:
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 18.08.2013 17:11

Melduję się dopiero teraz, ale przeczytałam i pooglądałam od początku. :oczko_usmiech: suuuper, piękni ludzie, piękne zdjęcia i cudowne okoliczności przyrody. Relacja idealna jak dla mnie, pozytywna, "uśmiechnięta", marzenie. Pozdrawiam, jesteście przesympatyczną rodzinką :papa:
Pauletta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pauletta » 19.08.2013 15:08

A dalsze odcinki? :(
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 19.08.2013 18:38

mariusz_77 napisał(a):
ArliJ napisał(a):
tak tak obie można wysoko uplasować w czołówce, będzie jeszcze w jednym odcinku więcej zdjęć Bratnija Luki:)

masz wątpliwości w wyborze między Korculą a...?:)


a powrotem na Hvar oczywiście :D :D :papa:


to faktycznie trudny wybór;)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 19.08.2013 18:40

Pauletta napisał(a):A dalsze odcinki? :(



będą, będą, chwilowa przerwa spowodowana była 5 dniowym pobytem nad Bałtykiem:)...teraz chwila na ogarnięcie i na pewno coś wkleję;)


helen napisał(a):Melduję się dopiero teraz, ale przeczytałam i pooglądałam od początku. :oczko_usmiech: suuuper, piękni ludzie, piękne zdjęcia i cudowne okoliczności przyrody. Relacja idealna jak dla mnie, pozytywna, "uśmiechnięta", marzenie. Pozdrawiam, jesteście przesympatyczną rodzinką :papa:


ależ miłych słów!!! staramy się :D :mrgreen:
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 19.08.2013 22:17

Super! Czekamy na dalszy ciąg :D My z żoną i 3 letnią córcią wybieramy się na Korculę na początku września :D Może polecicie jakieś plaże z łagodnym zejściem dla dzieci? Planujemy jechać do Pupnatskiej, Zitna, Bacvę i może Zavalatica i Prizba... Jak myślicie, nadają się dla dzieci? Chodzi o zejście ;)
Ostatnio edytowano 20.08.2013 12:15 przez szrek27, łącznie edytowano 1 raz
truskawka30r
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka30r » 20.08.2013 10:24

Świetnie !!!!! Z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki. Serdecznie pozdrawiam sympatyczną Rodzinkę ArliJ
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Szlakiem korczulańskich plaż...czerwiec 2013 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone