Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

syrop odkrztuszajacy-prosze o informacje

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003
syrop odkrztuszajacy-prosze o informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 18.06.2014 10:50

Potrzebuje syrop odkrztuszajacy, w Polsce w każdej reklasa na receptę ale i bez recepty, jak sie dogadać w aptece w Chorwacji, dziecku chciałam podać. Prosba o podanie nazwy takiego leku ewentualnie jak poprosić o syrop w aptece żeby zrozumieli. Dzięki
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 18.06.2014 11:16

Zależy o jaki syrop chodzi , jeśli chodzi o wykrztuśne tj , Flegamina Flavamed czy np Prospan z bluszczu to bez problemu są dostępne w chorwackich aptekach (wiem bo zawsze z mężem oglądamy apteki w Chorwacji-takie zboczenie zawodowe :D )Jak powiesz sirupus expectorans to bez problemy farmaceuci zrozumieją , że właśnie o wykrztuśny chodzi.W razie pytań służę pomocą.
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 18.06.2014 11:28

Ew.coś takiego rozkurczającego na oskrzela i zmniejszającego ilość wydzieliny jak Pulneo u nas już bez recepty , ale nie wiem jak w Chorwacji?Może mają tam jakiś Eurespal najprędzej albo coś z fenspirydem -ale tak jak mówie nie wiem czy tam jest potrzebna rp, podejrzewam , że tak.
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 18.06.2014 11:41

Wiedziałam że na Was zawsze mogę liczyć, dzięki za szybką odpowiedź, właśnie na odpowiedniku Flegaminy i zależało.Wszystko mamy dla naszego alergika a tego nie mamy. Wielkie dzięki.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 18.06.2014 11:51

Mojemu dziecku lekarz na przeziębienia, zawsze zapisuje ACC to jest rozpuszczalny w wodzie specyfik ułatwiający odkrztuszanie i rozrzedzający wydzielinę . Bez recepty. Moje dziecko jest duże i dostaje ACC dla dorosłych. Dla dzieci powyżej 6 lat jest ACC mini. Nie wiem czy to będzie dobre dla Twojego dziecka, najlepiej jakby się lekarz wypowiedział. Możesz się zapytać lekarza, powinno być dostępne stw Cro.
Doczytałam , że Twoje dziecko jest alergikiem, to najlepiej aby brało coś już sprawdzonego, coś co już brało. Na nowe specyfiki może być uczulone.
:papa:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
syrop odkrztuszajacy-prosze o informacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone