Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stacja benzynowa na przejściu Austria - Słowenia

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 16.08.2017 15:18

maromaro85 napisał(a):
rzdrozny napisał(a):
maromaro85 napisał(a):Chodzi mi bardziej o tą stację już w samym Mureck po prawej stronie, naprzeciw salony VW.
Niestety nie mogę dodawać linków.


Ta stacja w Murecku jest czynna do 22.00. Przynajmniej w czwartki:), bo ostatnio byłem o 21.57 i już po moim tanku zamknęli:)


No to lipa. Zostaje tankowanie w takim wypadku za pomocą automatu, bo prócz stacji na autostradach nie widzę w okolicy objazdu czynnej nocą stacji.


Myślę, że warto poszukać gdzieś w okolicy, bo różnice cenową są ogromne. Spróbuj tu: http://pl.tankbillig.in
Zresztą automat to też dobre rozwiązanie.
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 06.09.2017 10:46

rzdrozny napisał(a):
maromaro85 napisał(a):
rzdrozny napisał(a):
maromaro85 napisał(a):Chodzi mi bardziej o tą stację już w samym Mureck po prawej stronie, naprzeciw salony VW.
Niestety nie mogę dodawać linków.


Ta stacja w Murecku jest czynna do 22.00. Przynajmniej w czwartki:), bo ostatnio byłem o 21.57 i już po moim tanku zamknęli:)


No to lipa. Zostaje tankowanie w takim wypadku za pomocą automatu, bo prócz stacji na autostradach nie widzę w okolicy objazdu czynnej nocą stacji.


Myślę, że warto poszukać gdzieś w okolicy, bo różnice cenową są ogromne. Spróbuj tu: http://pl.tankbillig.in
Zresztą automat to też dobre rozwiązanie.



Tak na przyszłość radzę, aby nie do końca ufać bezkrytycznie informacjom zawartym na stronie http://pl.tankbillig.in .
W tym roku miałem okazję w drodze powrotnej do PL szukać wcześniej winiety i stacji benzynowej w Austrii przed samym wjazdem na autostradę (możliwie najbliżej, no i po godz. 22:30). Temat zacząłem spokojnie badać dzień przed wyjazdem jeszcze w CRO.

Moja rada --> proponuję dzwonić do danej stacji i pytać o godziny otwarcia w konkretnym dniu, który nas interesuje. Stacje w sezonie wakacyjnym pracują dłużej (w nocy) zwykle z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę. W niedzielę wieczorem i w tygodniu po 22 (22:30) mogą być już zamknięte lub pozostaje ewentualnie obsługa z automatycznego dystrybutora, o ile stacja ma taki na wyposażeniu (o tym jest mowa na stronie http://pl.tankbillig.in).

Ja taką stację na trasie znalazłem w sobotę po godz. 22:30 w Tankstelle Temmel, B69, Spielfeld, Austria

http://www.nfz-temmel.at/mineraloelhandel.html

:papa:
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 12.09.2017 11:13

Podobny problem z winietą: granica Cz z A w Znojmo - czy o. 1-3 w nocy gdziekolwiek uda się kupić austriacką winietę?
Jest stacja U2 w Grund 24h - ale czy się to tyczy tankowania czy całego obiektu to nie mogę nigdzie się upewnić.

Proszę doradźcie ;)
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 13.09.2017 16:15

Kat Niss napisał(a):Podobny problem z winietą: granica Cz z A w Znojmo - czy o. 1-3 w nocy gdziekolwiek uda się kupić austriacką winietę?
Jest stacja U2 w Grund 24h - ale czy się to tyczy tankowania czy całego obiektu to nie mogę nigdzie się upewnić.

Proszę doradźcie ;)


W Grund to nie widzę nawet telefonu, czyli to może być jakiś automat do tankowania. Nie możesz 7 jechać od strony Brna ? W Hobersdorf jest 24h, gdzie wszystko kupisz.
Kat Niss
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 07.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kat Niss » 13.09.2017 17:17

My lecimy z dolnośląskiego. Jakoś damy radę, przetrzemy szlak o tej godzinie i będziemy wiedzieć na przyszłość :)
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 13.09.2017 19:37

Kat Niss napisał(a):My lecimy z dolnośląskiego. Jakoś damy radę, przetrzemy szlak o tej godzinie i będziemy wiedzieć na przyszłość :)

To jedzcie przez Mikulov. I za granicą całodobowo kupicie winietę A
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Stacja benzynowa na przejściu Austria - Słowenia - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone