Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stacja benzynowa - Cieszyn

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007
Stacja benzynowa - Cieszyn

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 18.07.2012 10:56

Czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą i tanią :wink: stację benzynową przy obwodnicy Cieszyna, taką na ostatnie tankowanie do pełna w Polsce?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.07.2012 12:55

W Cieszynie jest BP, Orlen - ceny wyższe nastawione na takich jak TY. Maksymalnie zrżnąć z turysty. :evil:
marekmarecki
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekmarecki » 18.07.2012 13:34

Jak lecisz od Bielska to proponuje W Bielsku pod Marko zatankować. Stacja nawywa się Carmen, ceny niższe niż na orlenie, bp statoil itp. A paliwo mają z firmy która zaopatruje BP. Jak chcesz juz wogóle po kosztach zawsze zostaje zaraz za Makro przy trasie szybkeigo ruchu STACJA AUCHAN, chociaż ludzie narzekają na nią, ja tankuje i nie miałem nigdy problemów z silnikiem itp. A ceny ok 20gr niższe niż na normalnych stacjach. A z tego miejsca do granicy w Cieszynie masz ok 30km.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.07.2012 14:35

Popieram przedmówców: na trasie z BB do Cieszyna taniej stacji już nie znajdziesz - zmowa cenowa.

Ja na Auchan tankuje kiedy tylko mogę, bo tanio - i nigdy nie miałem problemów z silnikiem. Problem tej stacji to godziny otwarcia - takie same jak hipermarketu. :(

Jeśli jedziesz nową A1, to w Żorach jest tanie paliwo, szczególnie na Lukoil. Ale i na Bliskiej nie jest dużo drożej.
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 18.07.2012 18:21

Dzięki chłopaki, będę zjeżdzał z A1 właśnie w Żorach więc tam się rozejrzę. Myślę, że Lukoil lub Bliska będą ok. W tamtym roku tankowałem w centrum Cieszyna na Neste ale nie chcę już wjeżdzać do centrum.
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 18.07.2012 18:35

ravel napisał(a):Czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą i tanią :wink: stację benzynową przy obwodnicy Cieszyna, taką na ostatnie tankowanie do pełna w Polsce?


a na jaki zysk liczysz? na 50 litrach mozesz zarobić no może 5 zł 8O
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 18.07.2012 18:53

paolooo napisał(a):
ravel napisał(a):Czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą i tanią :wink: stację benzynową przy obwodnicy Cieszyna, taką na ostatnie tankowanie do pełna w Polsce?


a na jaki zysk liczysz? na 50 litrach mozesz zarobić no może 5 zł 8O


i trzeba dogryźć co? :?. Pytałem o dobrą i tanią. Jak nie masz nic do powiedzenia to się zamknij.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 18.07.2012 19:18

ravel napisał(a):Dzięki chłopaki, będę zjeżdzał z A1 właśnie w Żorach więc tam się rozejrzę. Myślę, że Lukoil lub Bliska będą ok.


Tam się nawet nie trzeba specjalnie rozglądać, bo wszystkie sa przy trasie 81 na Cieszyn - to jest ulica Kościuszki w samym centrum, jak tylko skręcisz z Pszczyńskiej. Stoją jedna przy drugiej. A w głębi za nimi masz jeszcze dodatkowo stację Auchan, gdybyś się wyrobił w dobrych godiznach.
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 18.07.2012 19:24

JA to zawsze tankuję na Neste w Cieszynie i nigdy się nie przejechałem .
okrzem
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 23.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) okrzem » 18.07.2012 19:44

kodens79 napisał(a):JA to zawsze tankuję na Neste w Cieszynie i nigdy się nie przejechałem .


może warto zmienić stację i wreszcie trochę pojeździć


:lol: :wink: :D
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 18.07.2012 22:10

kodens79 napisał(a):JA to zawsze tankuję na Neste w Cieszynie i nigdy się nie przejechałem .

Trzeba wjechać do miasta pod Castorame, potem lepiej do granicy miastem, tylko czy znajdą się chętni by zjeżdżać z obwodnicy :roll:
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 18.07.2012 22:18

ravel napisał(a):Dzięki chłopaki, będę zjeżdzał z A1 właśnie w Żorach więc tam się rozejrzę. Myślę, że Lukoil lub Bliska będą ok. W tamtym roku tankowałem w centrum Cieszyna na Neste ale nie chcę już wjeżdzać do centrum.

W żorach Lukoil, Auchan czy Bliska mają jedne z najniższych cen w regionie. Więc ostatnie tankowanie w Polsce właśnie tam można uskutecznić. W razie gdybyś przegapił żory to polecam jeszcze stację Uniwar w Pawłowicach jakiś 1 km przed zjazdem na cieszyn. Tam też ceny dobre. Natomiast sam Cieszyn drogi a szczególnie stacje położone bezpośrednio przy S1 z Bielska mają ceny wywalone w kosmos. :twisted:
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 19.07.2012 09:49

hatatitla napisał(a):
ravel napisał(a):Dzięki chłopaki, będę zjeżdzał z A1 właśnie w Żorach więc tam się rozejrzę. Myślę, że Lukoil lub Bliska będą ok. W tamtym roku tankowałem w centrum Cieszyna na Neste ale nie chcę już wjeżdzać do centrum.

W żorach Lukoil, Auchan czy Bliska mają jedne z najniższych cen w regionie. Więc ostatnie tankowanie w Polsce właśnie tam można uskutecznić. W razie gdybyś przegapił żory to polecam jeszcze stację Uniwar w Pawłowicach jakiś 1 km przed zjazdem na cieszyn. Tam też ceny dobre. Natomiast sam Cieszyn drogi a szczególnie stacje położone bezpośrednio przy S1 z Bielska mają ceny wywalone w kosmos. :twisted:



Ja bym szerokiem łukiem omijał stację Auchan w Żorach.
Ostatnio zatankowałem za 50 zł a samochód do dziś nie chce dojść do siebie :cry: (benzyna)
Jak chcesz dojechać bezstresowo to nie oszczędzaj kilka złotych, tylko zatankuj na markowej dużej stacji typu Shell, Statoil.
Szerokiej i spokojnej drogi

Ps: To fakt że w żorach najtaniej w regionie :D
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 19.07.2012 10:29

Arooo napisał(a):Jak chcesz dojechać bezstresowo to nie oszczędzaj kilka złotych, tylko zatankuj na markowej dużej stacji typu Shell, Statoil.

a jest w Żorach Shell ?
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 19.07.2012 10:59

ravel napisał(a):
Arooo napisał(a):Jak chcesz dojechać bezstresowo to nie oszczędzaj kilka złotych, tylko zatankuj na markowej dużej stacji typu Shell, Statoil.

a jest w Żorach Shell ?


Nawet dwa :D
I obydwa są przy głownych drogach.
Jeden naprzeciwko Castoramy, a drugi na DK-81 w kierunku Cieszyna.
Wiesz temat paliwa wśród kierowców to temat rzeka.
Ale Shell jest rekomendowany przez wielu z nich :roll:
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone