Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stacja benzynowa - Cieszyn

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2012 22:19

Niebywała promocja :lool:
maksikaz
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 23.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksikaz » 29.07.2012 23:40

Zobaczymy jak na czeskim i Chorwackim gazie auto będzie śmigało :D[/quote]

Mnie jakoś na chorwackim gazie Honda mało robiła km. Najwięcej zrobiłem na LPG tankowanym we Włoszech.
Cesarok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarok » 30.07.2012 00:53

Jeśli ktoś chce zatankować na stacji Bliska w Cieszynie a jedzie od Bielska Białej trasą S1, niech zjedzie pierwszym zjazdem na Cieszyn (koło zajazdu Straszny Dwór) kieruje się na centrum jadąc cały czas prosto trzyma się prawej strony i wjeżdża na ul Stawową gdzie znajduje się stacja Bliska jadą dalej tą drogą dojedzie się do ronda na którym należy jechać w prawo i dojedzie się po ok 1,5km do zjazdu na S1 - Republikę Czeską.

Obrazek
wejac
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 26.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wejac » 02.08.2012 16:15

ravel @ o której ruszacie z Wa-wy ?
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 02.08.2012 18:14

Można zatankować na DK 81 między Żorami a Skoczowem (52 kilometr wg słupków) --> Lukoil-lokalizacja
Dziś tam przejeżdżałem - ceny bardzo przystępne (takie jak w Żorach)
np ON po 5,53zł. Dalej na Skoczów już po ok. 5,68zł
Jest też gaz (2,69zł).
To ostatnia stacja w Polsce z miarę tanim paliwem
urbinio
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) urbinio » 06.06.2017 17:12

Nie polecam Shella w kierunku granicy, kiedyś zatankowałem i ledwo do Cro dojechałem, sprzedawali jakiś syf. Samochod stanął i nie chciał dalej jechać- laweta, nowy filtr i jakiś specyfik do wyczyszczenia. Na dzien dobry 1500 zł.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Stacja benzynowa - Cieszyn - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone