Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stacja benzynowa - Cieszyn

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Thot
Cromaniak
Posty: 513
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thot » 19.07.2012 12:19

ravel napisał(a):
Arooo napisał(a):Jak chcesz dojechać bezstresowo to nie oszczędzaj kilka złotych, tylko zatankuj na markowej dużej stacji typu Shell, Statoil.

a jest w Żorach Shell ?


Shella masz też kawałek przed Cieszynem: jak miniesz Makro i Auchan w Bielsku, to parę km dalej, w Jasienicy jest Shell i przy nim McDonald.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 19.07.2012 17:37

sanchopan napisał(a):
Shella masz też kawałek przed Cieszynem: jak miniesz Makro i Auchan w Bielsku, to parę km dalej, w Jasienicy jest Shell i przy nim McDonald.


No jest, tyle że na tym Shellu mają takie same bandyckie ceny jak na Orlenie czy BP przy S1. Sam tam wjechałęm 2 tygodnie temu na McDonald i przy okazji chciałem zatankować, ale jak zobaczylem ceny, to czym prędzej się wycofałem.
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 19.07.2012 18:03

ravel napisał(a):
paolooo napisał(a):
ravel napisał(a):Czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą i tanią :wink: stację benzynową przy obwodnicy Cieszyna, taką na ostatnie tankowanie do pełna w Polsce?


a na jaki zysk liczysz? na 50 litrach mozesz zarobić no może 5 zł 8O


i trzeba dogryźć co? :?. Pytałem o i tanią. Jak nie masz nic do powiedzenia to się zamknij.[/quote

zwróciłem uwagę na zysk...śmieszny...a tY sie unosisz, w/g mnie możesz tankować gdzie chcesz Shel orlen BP czy tam inne. Temat bez sensu jakby były jakieś alternatywy.
kodens79
Cromaniak
Posty: 836
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kodens79 » 19.07.2012 18:04

ravel napisał(a):
Arooo napisał(a):Jak chcesz dojechać bezstresowo to nie oszczędzaj kilka złotych, tylko zatankuj na markowej dużej stacji typu Shell, Statoil.

a jest w Żorach Shell ?


Za trzecimi światłami jakieś 300metrów po prawej jest Shell ale parę kilometrów dalej w Warszowicach po lewej też jest Shell tylko trzeba skręcić na drugą stronę ale z tego co pamiętam tam zawsze cena była wyższa .
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 19.07.2012 19:31

Arooo napisał(a):
hatatitla napisał(a):
ravel napisał(a):Dzięki chłopaki, będę zjeżdzał z A1 właśnie w Żorach więc tam się rozejrzę. Myślę, że Lukoil lub Bliska będą ok. W tamtym roku tankowałem w centrum Cieszyna na Neste ale nie chcę już wjeżdzać do centrum.

W żorach Lukoil, Auchan czy Bliska mają jedne z najniższych cen w regionie. Więc ostatnie tankowanie w Polsce właśnie tam można uskutecznić. W razie gdybyś przegapił żory to polecam jeszcze stację Uniwar w Pawłowicach jakiś 1 km przed zjazdem na cieszyn. Tam też ceny dobre. Natomiast sam Cieszyn drogi a szczególnie stacje położone bezpośrednio przy S1 z Bielska mają ceny wywalone w kosmos. :twisted:



Ja bym szerokiem łukiem omijał stację Auchan w Żorach.
Ostatnio zatankowałem za 50 zł a samochód do dziś nie chce dojść do siebie :cry: (benzyna)
Jak chcesz dojechać bezstresowo to nie oszczędzaj kilka złotych, tylko zatankuj na markowej dużej stacji typu Shell, Statoil.
Szerokiej i spokojnej drogi

Ps: To fakt że w żorach najtaniej w regionie :D


Musiałeś mieć Panie kolego pierońskiego pecha. Ja akurat tankuję na Auchanie w Żorach już kilka dobrych lat i 95-tkę oraz LPG i jeszcze ani razu mój wóz nie odczuł dyskomfortu. Moim zdaniem paliwa mają dobre ale to moja opinia. :D
ravel
Croentuzjasta
Posty: 188
Dołączył(a): 09.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ravel » 20.07.2012 00:44

paolooo napisał(a):
ravel napisał(a):
paolooo napisał(a):
ravel napisał(a):Czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą i tanią :wink: stację benzynową przy obwodnicy Cieszyna, taką na ostatnie tankowanie do pełna w Polsce?


a na jaki zysk liczysz? na 50 litrach mozesz zarobić no może 5 zł 8O


i trzeba dogryźć co? :?. Pytałem o i tanią. Jak nie masz nic do powiedzenia to się zamknij.[/quote

zwróciłem uwagę na zysk...śmieszny...a tY sie unosisz, w/g mnie możesz tankować gdzie chcesz Shel orlen BP czy tam inne. Temat bez sensu jakby były jakieś alternatywy.


ty to coś piszesz i się po tym onanizujesz czy co ? 8O

Czy w prawie w każdym temacie na forum muszą się pojawić tacy ludzie :?:
kamilll
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilll » 20.07.2012 22:44

Nie chcę zakładać nowego tematu żeby nie śmiecić na forum wiec pytanie zadam tu.Interesuje mnie jakaś stacja Orlenu między Częstochowa a Katowicami z tanim gazem.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 20.07.2012 23:37

kamilll napisał(a):Nie chcę zakładać nowego tematu żeby nie śmiecić na forum wiec pytanie zadam tu.Interesuje mnie jakaś stacja Orlenu między Częstochowa a Katowicami z tanim gazem.


Najtańszy - i bardzo dobry gaz - jest na stacji Auchan w Poczesnej, zaraz za Częstochową. O ile nie będziesz tam w nocy, to polecam!
kamilll
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilll » 21.07.2012 10:45

aha dzieki ale wole Orlen bo mam na niej stałą zniżkę 8 gr :) tylko wiadomo są Orleny i Orleny a czasami w odległości 10 km różnca jest do 20 gr :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 21.07.2012 12:06

kamilll napisał(a):aha dzieki ale wole Orlen bo mam na niej stałą zniżkę 8 gr :) tylko wiadomo są Orleny i Orleny a czasami w odległości 10 km różnca jest do 20 gr :)


Taniego Orlenu to ja w życiu nie widziałem, chociaż z Płocka jestem :D

Chyba że chodzi ci o Bliską, ale jeśli masz zniżkę, to chyba raczej nie, bo programy lojalnościowe tylko na firmowych czerwonych.

8 gr to nie wiem czy ci się kalkuluje (chyba że jakieś tam punkty zbierasz). Porównaj sobie sam: Orlen w Cieszynie - 2,99. Auchan w Poczesnej - 2,58, Lukoil i Bliska w Żorach - 2,64.

Ale kilka orlenowskich czerwonych stacji jest na trasie Częstochowa - Podwarpie. Ostatnia w Siewierzu, więc może coś dla siebie znajdziesz. Z reguły zwracam uagę na ceny paliwa na mijanych stacjach - a na tej trasie nic nie przykulo mojej uwagi, więc raczej tanio nie jest :cry:
kamilll
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamilll » 21.07.2012 13:21

o widzisz to inaczej niż w moim rejonie. u mnie olren ma od 2.64 do 2.75 minus te 8 gr wiec mi w Białymstoku orlen i tak najtaniej wychodzi nie wspominając że najbliżej domu mam wlasnie ta najtańsza stację gdzie ostatnio 2.64 - 8 = 2.56 :) . no ale spoko jak się bedzie kończyć gaz to będe tankował tam gdzie popadnie. w sumie jade do Chałupek wiec Cieszyn mi nie groźny :)
te 8 gr rabatu to akurat klubowy biznes tank i staram sie tankować tylko na orlenie bo im więcej wszyscy posiadacze tej karty tankują tym większy w tedy rabat jest, choć na razie na tych 8 gr sie zatrzymało a miało być więcej.
Zobaczymy jak na czeskim i Chorwackim gazie auto będzie śmigało :D
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 21.07.2012 14:06

Ogólnie reguła jest jedna. Miejscowości przygraniczne zawsze mają droższe paliwa niż te wgłębi kraju. Ja akurat mieszkam na granicy z pepikami i ceny są ustawione po nich a i tak ich pełno na naszych cpn-ach. Wystarczy oddalić się od granicy ze 20 km np. żory i już masz ceny "ludzkie".
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 21.07.2012 14:11

kamilll napisał(a):Zobaczymy jak na czeskim i Chorwackim gazie auto będzie śmigało :D


Mnie śmigało super! A najlepiej na słoweńskim - zamiast standardowych 380 km przejechałem 425!
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 21.07.2012 14:11

hatatitla napisał(a):Ogólnie reguła jest jedna. Miejscowości przygraniczne zawsze mają droższe paliwa niż te wgłębi kraju. Ja akurat mieszkam na granicy z pepikami i ceny są ustawione po nich a i tak ich pełno na naszych cpn-ach. Wystarczy oddalić się od granicy ze 20 km np. żory i już masz ceny "ludzkie".


Dokładnie! :idea:
hatatitla
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hatatitla » 25.07.2012 20:26

Jeszcze jedno info co do cen paliw. Dziś tankowałem 95-tkę na bliskiej w żorach (5,54 pln). Do końca wakacji + 1-szy tydzień września promocja w weekendy -10 groszy na litrze płacąc gotówką.[/b]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Stacja benzynowa - Cieszyn - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone