Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Śladami miłośników wyspy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 24.08.2012 07:55

Witam i Ciebie poljako... niestety na ciąg dalszy trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia :( ... ale wtedy może nadrobię zaległości :papa:
Monty
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monty » 24.08.2012 08:04

Czekamy niecierpliwie, bo początek niezwykle zachęcający. :papa:
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.08.2012 12:37

Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:
A mógłbyś mi przypomnieć jak nazywa się ta zatoka z tym jednym drzewem na skale?
aniolhc
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniolhc » 25.08.2012 12:51

Co to za apartment? Wygląda ładnie :)
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 25.08.2012 13:08

Apartament miałeś w pięknym miejscu, widok jaki chciałoby się mieć zawsze :) ja natomiast zapamiętam do końca życia znajdujący się na prostej w dół próg zwalniający kilkadziesiąt metrów od Twojego apartamentu :)
Basik_63
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 25.08.2012 15:34

heca7 napisał(a):Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:
A mógłbyś mi przypomnieć jak nazywa się ta zatoka z tym jednym drzewem na skale?

Ja bym powiedziała, że to nie zatoka tylko cypel i nazywa się Rt Nedilja. :)
Iza&Krzysiek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 26.08.2012 12:28

Hvar.....już mi się wzdycha :wink: ....wie gdzie była Wasza kwatera :D :D przechodziliśmy tamtędy......byliśmy kilka razy w Sveta Nedjelja.....a pod spodem fotka przy drzewie ;).....każdy kto tam był obowiązkowo robi zdjęcia w tym miejscu ;)

pozdrawiam :)
Załączniki:
Obraz 004.jpg
cudownie....och jak cudownie :)
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 26.08.2012 17:34

Siadam i ja :papa: Jednocześnie proszę o namiary na kwaterkę ( w przyszłym roku marzy nam się Hvar) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki bardzo :D
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 26.08.2012 19:20

Monty napisał(a):Czekamy niecierpliwie, bo początek niezwykle zachęcający. :papa:

witaj Monty w tym tygodniu pewnie znajdę trochę czasu na dalszy ciąg :papa:

heca7 napisał(a):Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:

Witam i Ciebie Heca7, zatoczek w okolicach Waszego miejsca pobytu nie zwiedzaliśmy ale nic straconego.
Tak jak napisała dangol drzewko jest na cyplu w sv, niedzieli na prawo od mariny

aniolhc napisał(a):Co to za apartment? Wygląda ładnie :)

Witam jeśli chodzi o apartament to godny polecenia jak wpiszecie w google villa irming to Wam wyskoczy
Iza&Krzysiek napisał(a):Hvar.....już mi się wzdycha :wink: ....wie gdzie była Wasza kwatera :D :D przechodziliśmy tamtędy......byliśmy kilka razy w Sveta Nedjelja.....a pod spodem fotka przy drzewie ;).....każdy kto tam był obowiązkowo robi zdjęcia w tym miejscu ;)

pozdrawiam :)

Witajcie cieszę się, że chodziliśmy tymi samymi ścieżkami, postaram się odświeżyć i Wasze wspomnienia
Pozdrawiam :papa:

viltob08 napisał(a):Siadam i ja :papa: Jednocześnie proszę o namiary na kwaterkę ( w przyszłym roku marzy nam się Hvar) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki bardzo :D

Witam i Was :papa: namiary już wysłałem Pozdrawiam :papa:
Aguha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 26.08.2012 19:33

Nieco spóźniona siadam i ja, wdzięczny miodożerca :D
mariusz_77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 26.08.2012 19:37

Witam i miodożercę :D :D :D ... mam nadzieję, że miodku z Hvaru starczy do następnego sezonu :D :D :D

Pozdrawiam
heca7
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.08.2012 21:14

Basik_63 napisał(a):

Ja bym powiedziała, że to nie zatoka tylko cypel i nazywa się Rt Nedilja. :)

Aaaa, no właśnie, dzięki :D
krutom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 27.08.2012 01:51

mariusz_77 napisał(a):... mimo, że przejeżdżaliśmy przez ten tunel kilkadziesiąt razy w czasie całego pobytu...

to poznaliście tunel "dogłębnie" :lol:
Aguha
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 27.08.2012 08:17

mariusz_77 napisał(a):Witam i miodożercę :D :D :D ... mam nadzieję, że miodku z Hvaru starczy do następnego sezonu :D :D :D

Pozdrawiam

No nie wiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pisz człowieku, pisz, bom głodna wrażeń :D
longtom
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.08.2012 09:38

mariusz_77 napisał(a):i... jest i on ... mieliśmy wyjątkowe szczęście gdyż podjechaliśmy do tunelu jako pierwsi

Obrazek

To zazdroszczę, nam się nie udało, ani razu.

pzdr :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Śladami miłośników wyspy Hvar - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019