Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Śladami miłośników wyspy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 24.08.2012 07:55

Witam i Ciebie poljako... niestety na ciąg dalszy trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia :( ... ale wtedy może nadrobię zaległości :papa:
Monty
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 07.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monty » 24.08.2012 08:04

Czekamy niecierpliwie, bo początek niezwykle zachęcający. :papa:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.08.2012 12:37

Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:
A mógłbyś mi przypomnieć jak nazywa się ta zatoka z tym jednym drzewem na skale?
aniolhc
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniolhc » 25.08.2012 12:51

Co to za apartment? Wygląda ładnie :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 25.08.2012 13:08

Apartament miałeś w pięknym miejscu, widok jaki chciałoby się mieć zawsze :) ja natomiast zapamiętam do końca życia znajdujący się na prostej w dół próg zwalniający kilkadziesiąt metrów od Twojego apartamentu :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 25.08.2012 15:34

heca7 napisał(a):Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:
A mógłbyś mi przypomnieć jak nazywa się ta zatoka z tym jednym drzewem na skale?


Ja bym powiedziała, że to nie zatoka tylko cypel i nazywa się Rt Nedilja. :)
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 26.08.2012 12:28

Hvar.....już mi się wzdycha :wink: ....wie gdzie była Wasza kwatera :D :D przechodziliśmy tamtędy......byliśmy kilka razy w Sveta Nedjelja.....a pod spodem fotka przy drzewie ;).....każdy kto tam był obowiązkowo robi zdjęcia w tym miejscu ;)


pozdrawiam :)
Załączniki:
Obraz 004.jpg
cudownie....och jak cudownie :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 26.08.2012 17:34

Siadam i ja :papa: Jednocześnie proszę o namiary na kwaterkę ( w przyszłym roku marzy nam się Hvar) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki bardzo :D
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 26.08.2012 19:20

Monty napisał(a):Czekamy niecierpliwie, bo początek niezwykle zachęcający. :papa:

witaj Monty w tym tygodniu pewnie znajdę trochę czasu na dalszy ciąg :papa:

heca7 napisał(a):Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:
A mógłbyś mi przypomnieć jak nazywa się ta zatoka z tym jednym drzewem na skale?


Witam i Ciebie Heca7, zatoczek w okolicach Waszego miejsca pobytu nie zwiedzaliśmy ale nic straconego.
Tak jak napisała dangol drzewko jest na cyplu w sv, niedzieli na prawo od mariny

aniolhc napisał(a):Co to za apartment? Wygląda ładnie :)


Witam jeśli chodzi o apartament to godny polecenia jak wpiszecie w google villa irming to Wam wyskoczy
Iza&Krzysiek napisał(a):Hvar.....już mi się wzdycha :wink: ....wie gdzie była Wasza kwatera :D :D przechodziliśmy tamtędy......byliśmy kilka razy w Sveta Nedjelja.....a pod spodem fotka przy drzewie ;).....każdy kto tam był obowiązkowo robi zdjęcia w tym miejscu ;)


pozdrawiam :)


Witajcie cieszę się, że chodziliśmy tymi samymi ścieżkami, postaram się odświeżyć i Wasze wspomnienia
Pozdrawiam :papa:

viltob08 napisał(a):Siadam i ja :papa: Jednocześnie proszę o namiary na kwaterkę ( w przyszłym roku marzy nam się Hvar) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki bardzo :D


Witam i Was :papa: namiary już wysłałem Pozdrawiam :papa:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 26.08.2012 19:33

Nieco spóźniona siadam i ja, wdzięczny miodożerca :D
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 26.08.2012 19:37

Witam i miodożercę :D :D :D ... mam nadzieję, że miodku z Hvaru starczy do następnego sezonu :D :D :D

Pozdrawiam
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.08.2012 21:14

Basik_63 napisał(a):
heca7 napisał(a):Chętnie sobie poczytam :) Wygląda na to, ze byliśmy na Hvarze m/w w tym samym czasie. Tylko my bliżej Gdnji. I jeziora zaiczyliśmy też :wink:
A mógłbyś mi przypomnieć jak nazywa się ta zatoka z tym jednym drzewem na skale?


Ja bym powiedziała, że to nie zatoka tylko cypel i nazywa się Rt Nedilja. :)


Aaaa, no właśnie, dzięki :D
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 27.08.2012 01:51

mariusz_77 napisał(a):... mimo, że przejeżdżaliśmy przez ten tunel kilkadziesiąt razy w czasie całego pobytu...

to poznaliście tunel "dogłębnie" :lol:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 27.08.2012 08:17

mariusz_77 napisał(a):Witam i miodożercę :D :D :D ... mam nadzieję, że miodku z Hvaru starczy do następnego sezonu :D :D :D

Pozdrawiam


No nie wiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pisz człowieku, pisz, bom głodna wrażeń :D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12165
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.08.2012 09:38

mariusz_77 napisał(a):i... jest i on ... mieliśmy wyjątkowe szczęście gdyż podjechaliśmy do tunelu jako pierwsi

Obrazek



To zazdroszczę, nam się nie udało, ani razu.

pzdr :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Śladami miłośników wyspy Hvar - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone