Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Skoki Puchar Świata

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.12.2013 17:28

Brawa dla skoczków :lol: Ponownie polskie podium w 2/3 :lol: No i to najwyższe po raz czwarty. :D
Użytkownik usunięty
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.12.2013 20:59

Oglądam skoki od dziecka, choć teraz nie mam aż tyle czasu, co wtedy, gdy chodziłam do szkoły średniej i zaczęła się Małyszomania. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co wyczyniają nasi skoczkowie. Ogromne gratulacje dla Ziobry i Stocha, Złotoustego Żyły oraz całej reszty naszej kadry, która regularnie punktuje w zawodach Pucharu Świata. Myślę, że Adam Małysz jest dumny. Piłkarze stanowczo powinni wziąć z nich przykład :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 22.12.2013 21:07

puma.domowa napisał(a):Oglądam skoki od dziecka...


Od Fijasa. :mrgreen:
Potem Małysz i obawa co dalej po tak dobrych latach.
No i niepotrzebnie człowiek się martwił bo chłopaki super latają.
Użytkownik usunięty
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.12.2013 21:23

Chłopaki szaleją... :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.12.2013 21:51

Byle stykło tego pałera do Soczi...
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 22.12.2013 22:37

anakin napisał(a):Byle stykło tego pałera do Soczi...


... i jak W. Fortuna - złoto :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.12.2013 18:41

No i skończyło się "rozdawanie orderów" .
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.12.2013 18:46

Pierwsza seria raczej marna :cry:
Ale wszyscy w drugiej ... i jeszcze pokażą jak się lata :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 29.12.2013 19:47

Mogłoby być lepiej...ale... :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.12.2013 20:03

Będzie lepiej :lol: skakać potrafią ... dzisiaj brakowało powera i trochę szczęścia do wiatru :|
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.12.2013 08:52

Klimek powinien częściej startować.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 31.12.2013 17:05

No to Piotrka jutro nie będzie :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109231
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.12.2013 17:09

I penie po Nowym Roku też. Będzie skakał dalej Kubacki.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13550
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 31.12.2013 17:12

ASIULA HK napisał(a):No to Piotrka jutro nie będzie :roll:

Troszkę przestraszyłaś.
Jaj ja lubię te tabloidalne tytuły, w stylu: Katastrofa Żyły. Pękł w Ga-Pa
A Piotrek tylko się nie zakwalifikował. :wink:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2461
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 01.01.2014 19:10

Trochę cienko dziś wypadli.
Był ktoś na skokach w Innsbrucku? Zna ktoś stronę gdzie kupię bilety? Jakieś namiary na noclegi w okolicy.
Korci mnie aby tam wyskoczyć na 3 dni. Miasto ładne, ale zimy to tydzień temu tam nie było.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone