Re: Stoch, Kot, Żyła, Kubacki ... sezon 2013/2014
napisał(a) Użytkownik usunięty » 22.12.2013 20:59
Oglądam skoki od dziecka, choć teraz nie mam aż tyle czasu, co wtedy, gdy chodziłam do szkoły średniej i zaczęła się Małyszomania. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co wyczyniają nasi skoczkowie. Ogromne gratulacje dla Ziobry i Stocha, Złotoustego Żyły oraz całej reszty naszej kadry, która regularnie punktuje w zawodach Pucharu Świata. Myślę, że Adam Małysz jest dumny. Piłkarze stanowczo powinni wziąć z nich przykład
