Re: Stoch,Żyła,Kubacki,Stękała ... - sezon 2020/2021
napisał(a) naturysta-06 » 14.03.2021 14:01
Z braku zawodów Pucharu Świata oglądałem dzisiejszy Puchar Kontynentalny w Zakopanem. Niestety mam przykre refleksje. Nie widać zaplecza, następców naszych kadrowiczów. Obawiam się, że skończy się jak w Czechach. Gdy zabraknie "weteranów" przestaniemy się liczyć w skokach narciarskich! Smutne, że w Zakopanem najlepiej wypadli "seniorzy" Hula i Kot. Ktoś wreszcie powinien przeanalizować system szkolenia nowych, młodych zawodników. W porównaniu z Austriakami, Norwegami czy Niemcami jesteśmy pod tym względem daleko w tyle. Jak tak dalej pójdzie przeskoczą nas Rosjanie, Rumuni, Turcy...
Szefostwo Związku upaja się formą i sukcesami 3 zawodników a co z resztą, co z grupą kobiecą? Smutne...