.png)
.png)
Raul73 napisał(a):No nie wyszedł ten pierwszy skok - może rzeczywiście był zmęczony i zabrakło świeżości, jak to w wywiadzie przyznał.
Kolejny świetny występ Zniszczoła - może będzie kolejny talent. Oby go tylko nie zmarnowali!
Szkoda wygranej Schlierenzauera![]()
Ale "number one" to i tak dzisiaj Piotrek Żyła i jego flaszka dla Kocha!![]()
.png)
.png)
.png)
.png)
damianołódź napisał(a):Piękny skok... Spokojny, równy lot, narty prowadzone idealnie, świetne lądowanie. Zasłużone zwycięstwo. A jak się fajnie cieszył. Super, że skakanie sprawia mu radość, że siadając na belce jest wyluzowany, ale nie nonszalancki, ten zawadiacki uśmiech przed skokiem....
Kamil....
Dasz radę!!!!!
