Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

rybki ?? i wojna

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mako
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 10.06.2002
rybki ?? i wojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) mako » 05.08.2002 14:04

Witam, może ktoś się orientuje, co to są za ryby (jeżeli są to wogóle rybki) a mianowicie jak pływałem z maską to na dnie leżały takie podłużne ryby no i się nie ruszały- zdechłe czy co :?:

I jeszcze jedno są jakieś strony o historii współczesnej Chorwacji, czhodzi mi o ostatnią :( wojnę - kto z kim i dlaczego :?:
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 05.08.2002 14:48

Polecam przewodnik Pascala.W paru słowach i tyle co potrzeba wiedzieć dla turysty. Na forum nie będe się wypowiadał bo trudno o wojnie pisać obiektywnie, każdy ma swoje sympatie i cały temat skończy się pyskówką na tematy bałkańskie
Janul
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janul » 05.08.2002 15:20

Te leżące "rybki", o których piszesz to strzykwy. Nie jestem biologiem-musisz poszukać szczegółów :)

Jeśli chodzi o wojnę na Bałkanach, moim zdaniem najlepszym materiałem był 4-godzinny film pt. "Jugosławia-śmierć narodu" prezentowany swego czasu przez Discovery Channel. Do tej pory pluję sobie w brodę, że nie nagrałem tego na wideo :( A może ktoś z Forum ma to na taśmie :?:

pozdrawiam,
Janul
mako
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 10.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mako » 05.08.2002 15:33

Łukasz napisał(a):Polecam przewodnik Pascala.W paru słowach i tyle co potrzeba wiedzieć dla turysty.


W Pascalu czytałem i było tam trochę mało :( , a temat mnie interesuje więc poszukam na necie, bo faktycznie nie ma co na forum o takich poważnych i jakby nie mówić smutnych rzeczach pisać :cry:
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 16.08.2002 14:52

mako prziniesz dwie flachi zubrowki i dwa kartoni soku jabkowego mazak i duza mape Europi i zalatw sobie dzien wolni to pogadami.
mako
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 10.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mako » 17.08.2002 13:56

szkoda, że nie napisałem tego przed wyjazdem do Chorwacji a tak to może w przyszłym roku??

No i już lecę po żubrówkę niech się chłodzi i to dobrze 8) , przypomnę się za rok drogi Leonie.

P.S są może jakieś strony po polsku o historii Chorwacji ???

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone