Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Różne odcienie Adriatyku.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 31.01.2008 20:25

wiech napisał(a):
rodaivuk napisał(a):....

W temacie "Różne odcienie Adriatyku" pokazywano morze w najrozmaitszych barwach - niebieskie, granatowe, turkusowe, szmaragdowe, zielone, żółte, brązowe, czerwone, brunatne, szare, itd., itd. Teraz "rodaivuk" pokazał morze białe, jak tafla zamarzniętego jeziora z ogromnym bojerem. Takie morze ma to swój urok, chociaż fotce brak ostatniego planu. Mimo to podoba mi się.

Mógł to pokazać wcześniej. :D I to jako nie rodaivuk. :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.02.2008 13:59

Jeszcze jeden odcień wygrzebałem ze swoich starych fotek.... przeglądanie ich trzyma mnie przy życiu w taką pogodę :mrgreen:

Obrazek

Pozdrav :papa:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 20.02.2008 01:28

Kolory z włoskiej strony.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Różne odcienie Adriatyku. - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone