Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja z Owczej Wyspy;) Krk 2018

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 07.08.2018 18:28

Dzięki za relację, a szczególnie za wędrówki piesze. :D :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.08.2018 21:55

Ja również dziękuję za relację. Wiesz, ja też zawsze mówię, że za rok to już na pewno nie spędzimy wakacji w Cro...
A wychodzi tak, że oczywiście Chorwacja wygrywa ;)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 08.08.2018 18:33

Marta dzięki za pokazanie KRK-u :D
W sumie tereny nam nieznane, bo trudno coś zobaczyć podczas jednodniowej wycieczki 8O
Może kiedyś się skusimy na dłuższy tam pobyt :roll: i gotowy przewodnik będzie jak znalazł :D
Pozdrawiam :papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 08.08.2018 22:24

maslinka napisał(a):
Krk jest dla mnie ciągle tajemnicą. A skoro jeszcze nie dojrzałam do zdrady Cro i kto wie, czy dojrzeję za rok, to kto wie - może Twoja relacja bardzo mi się przyda :D


Ale za rok to może już dojrzejesz :?: :wink: A jak nie to ja i tak chętnie poczytam np. Kajakiem dookoła Krku :idea:

pomorzanka zachodnia napisał(a):Dzięki za relację, a szczególnie za wędrówki piesze. :D :papa:


Polecam się na przyszłość :oczko_usmiech:

agata26061 napisał(a): Wiesz, ja też zawsze mówię, że za rok to już na pewno nie spędzimy wakacji w Cro...
A wychodzi tak, że oczywiście Chorwacja wygrywa ;)


Ja już decyzję podjęłam i na 99% nie będzie Cro w 2019. Tylko jeszcze nie wiem co będzie :roll:

krakusowa napisał(a):W sumie tereny nam nieznane, bo trudno coś zobaczyć podczas jednodniowej wycieczki 8O
Może kiedyś się skusimy na dłuższy tam pobyt :roll: i gotowy przewodnik będzie jak znalazł :D


Coś tam się da w 1 dzień zobaczyć, Maslinka chyba była w 7 miejscach w ciągu 1 dnia(na Istrii) 8O
A Krk jest spoko i na dłuższy pobyt i na jakąś np. majówkę :papa:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 14.05.2019 07:23

Na forum zaglądam ostatnio rzadziej, ale ponieważ nadal przychodzą mi na maila powiadomienia o wpisach w obserwowanych wątkach, to mimo, że prawie rok spóźniona - musiałam zajrzeć gdy zobaczyłam link do tej relacji ;)

ruzica napisał(a):Zimą, szukając inspiracji na zwiedzanie wyspy, przypadkowo natknęłam się o informacje o malowniczym wąwozie w pobliżu Baški. To Kanion Vrženica, przez który prowadzi podobno trudna trasa.


Taaa... Kanion Vrženica - mój osobisty dramat ;)

Wredne osypujące się kamienie być muszą:

f91.jpg

No w tym miejscu też o mały włos nie nauczyłam się latać :D

Za plażą przechodzimy przez betonowy podeścik:

f93.jpg

Świetnie się przechodzi tym podestem gdy są spore fale :mrgreen:

Ale wracajmy do naszej wycieczki- teraz będzie jak dla mnie najgorsza część. Trudniejsza niż przejście samego kanionu.

Przeraża tylko za pierwszym razem - potem coraz mniej.
Kiedyś nie chciało mi się iść i postanowiłam popłynąć wzdłuż pontonem - od tamtej pory wolałam chodzić ;)


Tu już Fanów Kulturalnych Kąpieli :wink: jest trochę mniej.

Być może w maju - w sezonie jest ich tu mniej więcej tyle samo, co na plaży Bunculuki ;)
W sensie ludzi ogólnie mniej ale procent golasów taki sam :D

ruzica napisał(a):Na naszym forum znalazłam 2 opisy tego szlaku, wg. jednej relacji to miał być zwykły spacer, według drugiej- traumatyczne przeżycie.
Ten drugi wpis to chyba mój :papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 06.08.2019 19:40

Anai napisał(a):Na forum zaglądam ostatnio rzadziej, ale ponieważ nadal przychodzą mi na maila powiadomienia o wpisach w obserwowanych wątkach, to mimo, że prawie rok spóźniona - musiałam zajrzeć gdy zobaczyłam link do tej relacji ;)


Ja ostatnio też rzadziej zaglądałam, dlatego dopiero zobaczyłam Twój wpis :oops:

Anai napisał(a):
Tu już Fanów Kulturalnych Kąpieli :wink: jest trochę mniej.

Być może w maju - w sezonie jest ich tu mniej więcej tyle samo, co na plaży Bunculuki ;)
W sensie ludzi ogólnie mniej ale procent golasów taki sam :D



Wiadomo, maj się rządzi trochę innymi prawami.

Anai napisał(a):
Na naszym forum znalazłam 2 opisy tego szlaku, wg. jednej relacji to miał być zwykły spacer, według drugiej- traumatyczne przeżycie. Ten drugi wpis to chyba mój :papa:


Chyba tak :mrgreen: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Relacja z Owczej Wyspy;) Krk 2018 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone