Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Raport z Igrane

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 28.06.2006 11:04

Parę fotek z tego roku:
www.cro.superhost.pl
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 28.06.2006 11:58

Nie, no pełna rewelacja! Obyło się bez gazety z aktualną datą :-D - kibice świadczą najlepiej. Jak widać nie wylegujecie sie zbyt długo na plaży!
Kiedy kolejna porcja fotek?
Beasza
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beasza » 28.06.2006 12:31

krzychu_72 napisał(a):Parę fotek z tego roku:
www.cro.superhost.pl


Krzychu, fotki są niesamowite, poczułam już namiastkę pięknej Chorwacji :D
Będą się nią cieszyć juz za kilka dni, 01 lipca wieczorem wyjeżdżamy do pobliskich Drasnic.

Pozdravki
Beasza
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 28.06.2006 12:32

mama_Kapiszonka napisał(a):Nie, no pełna rewelacja! Obyło się bez gazety z aktualną datą :-D - kibice świadczą najlepiej. Jak widać nie wylegujecie sie zbyt długo na plaży!
Kiedy kolejna porcja fotek?


Chyba na tym się zakończy - jakoś skupiliśmy się na spokojnym odpoczynku zamiast szaleńczego pstrykania. Prawdę mówiąc, nawet nie chciało nam się nosić kamery :-) Większość fotek i tak porobiłem dzieciakom.
A z plażą faktycznie - prawie nie zeszła mi skóra - zwykle od 9.30 do 12.30 na plaży. Gorzej, że teraz w domu 21C i chmury... żona dopomina się o solarium :-O
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 28.06.2006 12:53

krzychu_72 napisał(a):Parę fotek z tego roku:
www.cro.superhost.pl


Matko kochana, jak ten czas leci :D ... To już wróciliście?! :lol: :lol: :lol: .
Końskie zady na sv. Jure - reweleacyjne :lol: , pole lawendy - zniewalajace ( :!: :!: :!: :!: :!: :!: ) - ja to się już chyba tylko na suszki w woreczkach załapię :D , no i wszelka gadzina - świetna!
To wklejaj dalej!
Aha! "Okienko" z mostu w Dubrowniku tez sobie przed rokiem przywiozłam :D
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 28.06.2006 15:50

Super zdjęcia. Dziękujemy :D Ja jeszcze tydzień i smigam - w tym roku do Slano.
BożenaS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 06.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) BożenaS » 28.06.2006 22:29

Zdjęcia świetne, aż miło popatrzeć.
My dopiero za dwa miesiące...
Pozdrawiam
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 05.07.2006 10:17

Świetna relacja zdjątka też niczego sobie.
Pozdrawiam
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 16.07.2006 10:33

Dzisiaj zrobiliśmy zestawienie wydatków związanych z naszym tegorocznym wypoczynkiem w Cro (rodzina 2+2). Łączna kwota obejmuje koszt paliwa w obie strony i na miejscu (megane 1.6 benzyna) z Gdyni do Igrane w tym autostrady, winietki, koszt noclegu po drodze w obie strony (w tym nocleg w Słowacji, ~250 zł trzy osoby hotel w tym obiad piwo i śniadanie), koszt apartamentu (ośmioosobowy, liczę za cztery osoby, 15 dni), jedzenie zabrane z Polski plus kilka razy knajpki w Chorwacji, pieniądze wyciągnięte ze ściany w Cro i przehulane na lody w ilości nieograniczonej, knajpki, piwko i inne rozrywki, ogólnie wszystko:

7100 zł.

Chyba może być? :D
Irmina76
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 19.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irmina76 » 16.07.2006 12:12

krzychu_72 napisał(a):ogólnie wszystko:

7100 zł.

Chyba może być? :D


Łomatko! 8O
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Raport z Igrane - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone