Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Raport z Igrane

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
endo77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 10.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) endo77 » 19.06.2006 23:35

Dusia napisał(a):
endo77 napisał(a):Duśka,cholera jak miło Cię "słyszeć"!!!!!!!!!!!!!!!



dobro dobro

fajne fotki z raftingu - cała druzyna helmutów
a gdzie mocie łódkę, he?
nie zasmiecajmy Krzychowi wątku i przeniesmy sie na jakis własny teren - złózmy może jakiś temat z relacją z zivogosce :lol:


spox, jestesmy za, zakladaj :D
skolimiak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 18.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 20.06.2006 00:23

witajcie Dusia i Endo pozdrowienia z W-wy.
pozdrawiam też Ciebie Krzychu, niestety nie mieliśmy okazji się poznać, bo my wyjechaliśmy z Blato przed południem w dzień meczu Polska_Niemcy
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 20.06.2006 12:16

Dzięki Krzychu_72, swietne relacje zwłaszcza z Mostaru, napewno się przyda w tym roku.
Miłego pobytu. Pozdrav.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 22.06.2006 22:53

W imieniu całej naszej ekipy serdeczne dzięki za pozdrowienia :) I za smsy! I telefony!
Dražen dzięki Waszej usilnej edukacji już całkiem dobrze rozumie po polsku ;)
Jak miło powspominać wspólnie spędzone wieczory z Taaaaką Ekipą!
Ciekawe, kiedy Sadam się odezwie tu, na forum hihihihihi
A jak Wam się podobał filmik - niespodzianka z Piętaszkowej Plaży? ;)
Upał nie do wytrzymania mamy :) Gdzies w migdałowcu zaszył się świerszcz i tak daje popalić, że nie słychać własnych myśli - zwiastuje to dobra pogode dnia następnego ;)
Buziaczki!
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 22.06.2006 23:19

Plumek - po tym co się czyta w tym poście to grzechem by było do Was nie zajrzeć.Będę wracał z Hvaru przez Drvenik i tak sobie myślę,że jak się coś nie powywraca to chyba wstąpię na tą słynną kawę :)
Pozdrav.
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 23.06.2006 00:07

Plumku kochany

filmik jest booski, ale czekamy na filmik jak Tonczi (bladego nie mam jak sie to pisze) sprzedaje suweniry - to moze być warte oskara !!! :lol:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.06.2006 22:06

wojan napisał(a):Plumek - po tym co się czyta w tym poście to grzechem by było do Was nie zajrzeć.Będę wracał z Hvaru przez Drvenik i tak sobie myślę,że jak się coś nie powywraca to chyba wstąpię na tą słynną kawę :)
Pozdrav.


Wojan :) Ty nie myśl za wiele - Ty zajrzyj do nas :) Czasem nas nie ma, ale może akurat uda Ci się wstrzelić ;D
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.06.2006 22:08

Dusia napisał(a):Plumku kochany

filmik jest booski, ale czekamy na filmik jak Tonczi (bladego nie mam jak sie to pisze) sprzedaje suweniry - to moze być warte oskara !!! :lol:


Ha! Tonči ma tłuuuumy - szczególnie anorektycznych czeskich blondynek ;) Musze się kiedyś zaczaić hihihi
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 23.06.2006 22:53

Helou helou

W pocie czoła stukam dla Was, moi kochani, raport znad dalmatyńskiego wybrzeża. Jest gorąco jak w piekle :-O właściwie tak gorąco, że nie mogę skupić się, by cokolwiek konstruktywnego napisać.

Ostatnie dni pobytu przeznaczamy na obżarstwo i plażowanie. Na plażowanie w okolicach Igrane - Živogošče gorąco polecamy zatoczkę Velika Duba. Jadąc od strony Makarskiej, mijamy zjazd do Živogošče Mala Duba i zjeżdżamy następnym zjazdem do lasu. Tam można postawić auto (albo przy samej Jadrance jeśli ktoś nie lubi wąskich zjazdów) i idziemy na piękną plażę. Po powrocie zamieszczę fotki. Plaża bardzo duża, kamienisto-kamyczkowa, tekstylno-FKK. Choć od kilku dni na miejskich plażach Igrane czy Drvenika obserwujemy totalne obłożenie, Velika Duba wciąż oferuje sporo miejsca. Myśleliśmy, że jest trochę zabrudzona (resztki plastikowych butelek itp), po dzisiejszej wizycie na miejskiej plaży w Igrane muszę stwierdzić, że Velika Duba jest kryształowo czysta.

Obżarstwo uskuteczniamy w Makarskiej i gościnnie na wypadzie w Dubrovniku. W tym miejscu należą się OGROMNE podziękowania dla kolegów Kira i Saturna, którzy opisali rybną knajpkę w porcie w Dubrovniku - Lokanda Peskarija. Super sprawa i _bardzo_ przystępne ceny, nie tylko jak na Dubrovnik. Po powrocie zarzucę fotki knajpki i cennika dla ciekawskich. Po drodze do Dubrovnika zatrzymaliśmy się na parkingu przy drodze w celu fotkowania - było też trochę lawendy, która znowu gości pod lusterkiem meganki.
Natomiast w Makarskiej polecamy jeden z barów przy plaży - Adria See, można go poznać po reklamie "Pizza Jumbo". Przepyszna lazagna trzy sery, niezłe lignje na žaru, jak na taki fastfood.
Mimo wszystko, polska kuchnia bezdyskusyjnie rządzi, dzisiaj zapoznaliśmy naszą gospodynię z BIGOSEM :D

Teraz brutalna rzeczywistość kosztów - przed chwilą sprawdzałem rachunki kart w Multibanku. 12 i 19 czerwca wyciągałem po 1000 kun z bankomatów. 12 czerwca zapłaciłem za tą przyjemność 568,36 zł, 19 czerwca 581,34 zł, każdorazowo plus 10 zł prowizji. Zdaje się, że w międzyczasie złotówka dostała nieco po pupie, no ale kurs i tak super. Złe wiadomości to takie, że bośniackie marki przeliczono po 2,18 zł, tankowanie w Bośni robi się coraz mniej atrakcyjne cenowo.

No i to w skrócie tyle. Forumowiczom wróżącym kiepską pogodę mogę powiedzieć tylko jedno - dzisiaj 34C w cieniu. Gdy stukam Wam te ciepłe słówka, o w pół do jedenastej wieczorkiem, jest 27C. Jadran cholernie cieplutki, jak we wrześniu. Należy uważać jedynie na końskie muchy, takie bzyki z zielonymi gałami, tną jak cholera, istna plaga w tym roku.

No to trzymajcie się ciepło, a na mnie już czas... w niedzielę rano obieram kurs na Bałtyk :-D

z butelką Karlovačko w ręku i cromaniackim pozdrowieniem,
krzychu_72
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 23.06.2006 23:52

brawo za ciekawa relacje, szczegolnie warta uwagi z tego ze wzgledu na planowane przeze mnie miejsce wypoczynku :)

krzychu_72 napisał(a):HelouNo to trzymajcie się ciepło, a na mnie już czas... w niedzielę rano obieram kurs na Bałtyk :-D

nie cierpie powrotow. czas we wakacje mija zdecydowanie za szybko
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.06.2006 02:13

Pozdrówka Krzychu, dzięki za sprawozdanie. Szerokości w drodze powrotnej :)
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 26.06.2006 21:25

No i już wróciłem...

Podsumowując: Fajnie było, ale w przyszłym roku wybiorę już wakacje w innym kraju. Trzy lata w Cro wystarczą :-) Plaże znam, jedzenie znam, ciekawe miejsca pozwiedzałem, czas na coś nowego - pewnie Hiszpania.

CB radio w trasie super. Największy błąd, że kuzyn nie miał w drugim aucie radyjka. Wszystkim polecam, rewelacja.

Kolejna refleksja - przydaje się apartament z klimą. Rok temu mieliśmy, teraz nie i po prostu zdychaliśmy z gorąca w nocy - nie dało się spać - 28-29C o dwunastej w nocy.

No to tyle tak na szybko. Jak ochłonę, to jeszcze coś dopiszę :-)
karol 11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 15.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol 11 » 26.06.2006 21:57

Proszę o zdjęcia i cennik z knajpki w Dubrowniku.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 26.06.2006 23:01

krzychu_72 napisał(a):No i już wróciłem...

Podsumowując: Fajnie było, ale w przyszłym roku wybiorę już wakacje w innym kraju. Trzy lata w Cro wystarczą :-) Plaże znam, jedzenie znam, ciekawe miejsca pozwiedzałem, czas na coś nowego - pewnie Hiszpania.

CB radio w trasie super. Największy błąd, że kuzyn nie miał w drugim aucie radyjka. Wszystkim polecam, rewelacja.

Kolejna refleksja - przydaje się apartament z klimą. Rok temu mieliśmy, teraz nie i po prostu zdychaliśmy z gorąca w nocy - nie dało się spać - 28-29C o dwunastej w nocy.

No to tyle tak na szybko. Jak ochłonę, to jeszcze coś dopiszę :-)

to pisz i dawaj zdjęcia :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 27.06.2006 13:52

relacja swietna!!!!!!!

czekam z niecierpliwoscia na zdjecia , cenniki itd;]]
my we wrzesniu sie udajemy wiec jeszcze troche sobie poczekam;/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Raport z Igrane - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone