Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanko do rezydentow i nie tylko:splitsko područje??i inne

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
x~y
Pytanko do rezydentow i nie tylko:splitsko područje??i inne

Nieprzeczytany postnapisał(a) x~y » 08.07.2003 14:22

Witam!
Mam pytanie czy splitsko područje oznaczaja lokalne niezalezne od jadroliniji przewozy, czy sa oprocz tego monopolisty jakies inne linie przewozowe?. Chcialbym przebic sie przez wyspy kolejno Korcule, Hvar ew jescze Brac np w okolice Splitu badz Omisa, Czy ktos moglby mi podac orientacyjne ceny(oraz czy czesto te lokalne linie kursuja) dot. 3 osob w jednym samochodzie na trasach:
Orebic-Domince
Vela Luka-Hvar
Stari Grad- gdzies dalej na lad....ew na Brac i stamtad na lad
Wszystko zalezy ile to kosztuje? Bo z tego co zauwazylem to lokalne linie moga byc duzo tansze, tylko czy sa i czesto kursuja na tych trasach?
Na stronie jadrolinij nie moglem znalezc ceny polaczenia hvar vela luka ale i tak by pewnie bylo w wykonaniu jadroliniji strasznie droga
Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam!!
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 08.07.2003 14:59

mam ceny z czerwca sezon 30 procent zwyzki i tylko
Drwenik Sucuraj-auto 60kun osoba 8 kun
Oreboc-Dominice -auto 40 kun. osoba 8,- to płacone przez nas.sprawdzone.
x~y
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) x~y » 08.07.2003 16:16

Mam tylko male pytanko bo nie zrozumialem dokladnie te ceny wasze z czerwca nalezy podniesc o 30% czy to juz jest po podwyzce sezonowej?
Bo nie wiem czy czerwiec to jescze przed sezonem?
szon
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 12.05.2002
Orebić - Domince

Nieprzeczytany postnapisał(a) szon » 08.07.2003 20:46

A ja 25.06.2003 płaciłem 48 Hrk za samochód i 10 Hrk za osobę.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 08.07.2003 22:01

x~y napisał(a):Mam tylko male pytanko bo nie zrozumialem dokladnie te ceny wasze z czerwca nalezy podniesc o 30% czy to juz jest po podwyzce sezonowej?
Bo nie wiem czy czerwiec to jescze przed sezonem?
przed sezonem

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Pytanko do rezydentow i nie tylko:splitsko područje??i inne
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone