Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pula - Veruda Istria!!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003
Re: Pula

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 26.10.2007 10:26

mirko napisał(a):
iwo napisał(a):Mirko!
Czy ty jesteś naprawdę z Puli?


pracuje w centrum Puli (Forum)
mieszkam 5 km od Puli, gmina Medulin


Cześć,
Mirko, czy mógłbyś polecić jakieś miasteczko/wieś na Istrii w którym apartamenty znajdowały by się bezpośrednio lub w odległości 100-200m od plaży?

Planuje wyjazd do HR na weekend majowy (28.0408 - 03.03.2008) i raczej będzie to Istria: z uwagi na odległość i fakt że jeszcze w tym rejonie nie byłem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.10.2007 11:06

Ja polecam Vrsar i stronkę Toudee
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 26.10.2007 16:31

Andrzej K
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.10.2007
Jak wyjechać z Puli (Rjeki) do Katowic (Częstochowy)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej K » 25.05.2008 18:11

Mirko mam gorącą prośbę do Ciebie, z Polski jade do Puli samochodem z kuzynką,ale powrót po około 14 dniach na własną rękę.Nie mogę znaleść żadnego połączenia autokarowego z Puli lub z Rjeki do Katowic.Możesz coś pomóc w tej sprawie?Andrzej.Wyjaz z Puli(Rjeki) około 22-24.06.2008.Pozdrawiam Andrzej.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Jak wyjechać z Puli (Rjeki) do Katowic (Częstochowy)

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.05.2008 20:46

Andrzej K napisał(a):Mirko mam gorącą prośbę do Ciebie, z Polski jade do Puli samochodem z kuzynką,ale powrót po około 14 dniach na własną rękę.Nie mogę znaleść żadnego połączenia autokarowego z Puli lub z Rjeki do Katowic.Możesz coś pomóc w tej sprawie?Andrzej.Wyjaz z Puli(Rjeki) około 22-24.06.2008.Pozdrawiam Andrzej.


Mysle ze połaczenie autokarowe Istra-Polska nie ma.
Autokarowe połaczenie Pula-Rijeka co godzina.
Jest dobre połaczenie kolejowe Rijeka-Katowic:rozkład jazdy

:roll:
Andrzej K
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.10.2007
Rjeka -Katowice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej K » 25.05.2008 21:05

Dziekuje,może spotkamy sie w Puli.Andrzej.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jak wyjechać z Puli (Rjeki) do Katowic (Częstochowy)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2008 22:34

Andrzej K napisał(a):Mirko mam gorącą prośbę do Ciebie, z Polski jade do Puli samochodem z kuzynką,ale powrót po około 14 dniach na własną rękę.Nie mogę znaleść żadnego połączenia autokarowego z Puli lub z Rjeki do Katowic.Możesz coś pomóc w tej sprawie?Andrzej.Wyjaz z Puli(Rjeki) około 22-24.06.2008.Pozdrawiam Andrzej.


A może zapytaj TU
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pula - Veruda Istria!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone