Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 24.05.2019 22:42

Aki napisał(a):Na vlog @namo trafiłem przypadkiem na YT i przyznam, że z początkowymi odcinkami styl jego prowadzenia vloga oraz monologów był trochę denerwujący to w tej chwili oglądam po kolei wszystkie odcinki, wciągnęło mnie i przekonałem się do niego. To czy komuś się to podaoba czy nie to już indywidualna sprawa każdego z osobna ale nie rozumiem krytyki oraz ocenainia jego życia prywatnego. W życiu róznie sie układa, czasem lepiej się rozstać być może na jakiś czas niż się męczyć. Zresztą widać, żę relacje się odbudowują bo rodzina razem.
Mnie tam się podoba prosty i nienadęty styl namo, jężeli to komus nie odpowiada to nie ogląda i tyle.


Mam dokładnie tak samo.

Na początku cięzko sie tego słuchało, a teraz czekam tylko na kolejny odcinek :-)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.05.2019 22:50

Na początku się ciężko słuchało bo nie było "futrzaka" :)

Romuald w formie :D
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 25.05.2019 06:01

Widać że namo się rozkręca i z odcinka na odcinek jest coraz lepiej, aczkolwiek romuald22 ma trochę racji-mógłby namo być nieco bardziej precyzyjny w swojej narracji (z tą crkva to trochę "ten teges"...no nie wyszło :wink: ).
Mnie interesują akurat info natury bardziej ...administracyjne-i tych poszukuję.
pozdro
fly
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.05.2019 07:20

LUKI40 napisał(a):
romuald22 napisał(a):
namo napisał(a):Vir, Nin i ...

8.32. Crkva to nie cerkwia czy bardziej cerkiew - tylko kościół w języku chorwackim.
11.47. "Jesteśmy na wyspie Vir...płasko...dlatego ten Nin ludzie wybierają..."
Nin nie jest na wyspie Vir.

Do osób, które uważają, że krytykowanie, czy zwracanie uwagi na pewne błędy, nieścisłości, może przejęzyczenia jest niedobre/nieeleganckie.
Przecież takie coś jest w pewnym sensie pomocą dla autora. Może on - choć nie musi - coś poprawić, wyciągnąć wnioski.
Oczywiście podziękowań się nie spodz

PS:
Na plażach Ninu polecam wziąć pod uwagę pływy.
Po południu woda powoli zmniejsza większość plaży i ci którzy postanowili spędzić tam cały dzień muszą ewakuować się z dotychczasowego miejsca tuż przy morzu.

A widzę, że ty to uwielbiasz..... pouczać, poprawiać i wytykać błędy innym
Musisz się czuć niesamowicie dowartościowany co ?
Przyznaj się ...lubisz to....


A widział reakcję autora wątku, przyznał rację i podziękował:

namo napisał(a):Racja, dziękuje. Słuchając sam siebie doszedłem też do wniosków, że "mam ADHD" podczas tego opowiadania i czasem paplam bez sensu strasznie szybko. Wyrobię się.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 25.05.2019 13:09

LUKI40 napisał(a):
LUKI40 napisał(a):
romuald22 napisał(a):
namo napisał(a):Vir, Nin i ...

8.32. Crkva to nie cerkwia czy bardziej cerkiew - tylko kościół w języku chorwackim.
11.47. "Jesteśmy na wyspie Vir...płasko...dlatego ten Nin ludzie wybierają..."
Nin nie jest na wyspie Vir.

Do osób, które uważają, że krytykowanie, czy zwracanie uwagi na pewne błędy, nieścisłości, może przejęzyczenia jest niedobre/nieeleganckie.
Przecież takie coś jest w pewnym sensie pomocą dla autora. Może on - choć nie musi - coś poprawić, wyciągnąć wnioski.
Oczywiście podziękowań się nie spodz

PS:
Na plażach Ninu polecam wziąć pod uwagę pływy.
Po południu woda powoli zmniejsza większość plaży i ci którzy postanowili spędzić tam cały dzień muszą ewakuować się z dotychczasowego miejsca tuż przy morzu.

A widzę, że ty to uwielbiasz..... pouczać, poprawiać i wytykać błędy innym
Musisz się czuć niesamowicie dowartościowany co ?
Przyznaj się ...lubisz to....

Romuald 22 dlaczgo mnie obrażasz na privie ???
Czyżbym zgadł i cię to zabolało ??

Ten typ chyba tak lubi. Mi też zaczął morały prawić na priv. Zwykły troll i idiota :hut: :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.05.2019 14:09

sviva napisał(a): Zwykły troll i idiota :hut: :D

Ulało się.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1902
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 25.05.2019 14:13

Romek ma ambicje by zostać mianowanym adminem.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 25.05.2019 16:34

anakin napisał(a):
sviva napisał(a): Zwykły troll i idiota :hut: :D

Ulało się.

Też tak myślę , że to hejter typowy ale chyba na forum nie brakuje mu klakierów niestety
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.05.2019 17:08

LUKI40 napisał(a):Też tak myślę , że to hejter typowy ale chyba na forum nie brakuje mu klakierów niestety

Tobie też bym radził skupić się na podziwianiu vlogów.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 25.05.2019 17:10

Jak widzę zebrało się tu trochę osób, które postanowiły, ze będą komentować komentatorów. Niektórzy już zbanowani.
Taki mamy klimat.

Ja będę komentował w tym wątku wypowiedzi autora. Jak coś złego (dla mnie) znajdę to powiem, jak mi się coś spodoba to pochwalę. Jedno i drugie tu już uczyniłem.
Jak autor zamilknie to ja też.
.....................................................................................................................................................................

Natomiast do usera, który napisał...
LUKI40 napisał(a):Romuald 22 dlaczgo mnie obrażasz na privie ???
Czyżbym zgadł i cię to zabolało ??


Rozumiesz co to priv? Chciałeś się komuś tutaj poskarżyć?
Mogłeś jeszcze zacytować priva. Pokazałbyś dużą "klasę".
Ponieważ może niektórzy zastanawiają się jak cię obraziłem to ja siebie zacytuję z tego priva.


"Nie dyskutuję z ignorantami, którzy zwracają się do innych komentatorów, bo sami mają inne zdanie, ale w głównym temacie do powiedzenia - NIC."

Jesteś od kilku dni na tym forum i zamierzasz tutaj rozkładać figury? 8O
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 25.05.2019 17:36

Nie zamierzam rozkładać figur tylko zamierzam piętnować hejterów takich jak ty , którzy na privie atakują innych i z tego co widzę nie jestem odosobnionym przypadkiem....weź się po prostu ogarnij jak mówi moje dziecko 10 letnie ( którego zresztą poziom intelektualny reprezentujesz )
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 25.05.2019 17:37

Pozatym ty tu jesteś jakąś figurą ??????
Ostatnio edytowano 25.05.2019 17:39 przez LUKI40, łącznie edytowano 1 raz
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 25.05.2019 17:38

Król forum ???
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 25.05.2019 17:39

LUKI40 napisał(a):Pozatym ty tu jesteś jakąś figorą ??????

Będzie tu coś do wycięcia.
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 25.05.2019 17:40

Pan i władca postów ????
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone