Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom Ploce do Trpanija

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lubuskie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuskie » 10.08.2012 00:17

Prom bym Idealnie z rozkładem lecz byliśmy godzinę wcześniej,i ledwo udało się nam załapać(Jako ostatnie auto)

Tu są godziny odpływów promów na 2012r.może się komuś przyda
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 10.08.2012 06:48

Dobre rano :)
Inman napisał.... Wszystkie promy w Chorwacji kursują ściśle według rozkładu Zapewniam

Nie zawsze...ten o 16,30 z Korčuli/Dominče/ do Drveniku - 31.7.2012 - nie... http://www.lnp.hr/plovidbeni-red.aspx?l=1

Nasz forumowicz: Nedá mi to abych zde nenapsal svůj zážitek z 31.7. 2012. Chtěli jsme se podívat na Korčulu, našel jsem si trajekt z Drveniku, který jede přímo na Korčulu, ráno výplouvá v 7.30. Přijeli jsme z Mimic do Drveníku (auto jsme nechali v Drveniku a šli na trajekt) asi v 7.10 vše v pohodě trajekt vyplul na čas, ale poslední cestu měl z Drveníku v 16.30, takže už od 16.00 jsme byli přichystaní, co mě zarazilo, že ta budka kde se měli prodávat lístky na trajekt byla zavřená, když jsem na ni zabouchal, přiběhla číšnice od vedle, že trajekt nepojede, protože jsou na moři velké vlny, no mě se nezdálo. asi za 5 minut vidím připlouvat trajekt z Drveníku, vyložil auta a lidi a zavřel rampu a konec. Tak jsem se šel zeptat těch "námořníků" z Trajektu proč nejedou, tak říkal že až ráno v 4.30, tak jsem se ptal a proč?, když má v jízdním řádu napsané, že má jet. Chvíli přemýšlel a říkal že má technickou závadu. Mezitím se tam už začali scházet lidi (Češi, Poláci, Němci...) a začali se píďit proč trajekt nejede. "Námořník" řekl že musíme počkat do rána, sbalil se a odešel. Nakonec jsme usoudili, že neodpluli proto, že tam nebylo žádné auto, prostě by to nebyl pro ně kšeft. Nebyla to totiž Jadrolinia, ale nějaká soukromá společnost LNP (Linijska Nacionalna Plovidla d.d), ta totiž jezdí tuto trasu Drvenik - Korčula. Zachovat se takto nějaká společnost u nás tak ji snad seberou licenci. Takže co teď? Přeci nebudeme nocovat na Korčule. Nakonec se tam objevilo několik aut (dodávek), které nám nabídli že nás odvezou. Existuje náhradní trasa (o které jsme nevěděli) Korčula - Orebič (Pelješač) trajektem, s Orebiče přes hory do Trpjaně (Pelješač) a trajektem do Ploče, naštěstí toto jezdí už Jadrolinia. Takže jsme se naskládali do dodávek, zaplatili 200 kun na osobu a do Drveníku jsme se dostali kolem 21.00 Tam jsem pochopil,............ my (Chorvati) Vám způsobíme problém...................., ale pomůžeme Vám ho vyřešit, jen to bude několika násobně dražší. No pořád lepší než nocovat, někde na Korčule pod borovicí, ale našli se i tací, kteří tam byli s dvouma dětma (asi 2 a 6 let) a řekli že si radši koupí šaty než aby dali 200 kun na osobu, takže tam nocovali, no............ je to otázka priorit. :wink: R.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2012 09:23

Znaczy ja pływałem tylko z Jadrolinija. Z Ploce do Trpanj to także chyba tylko oni pływają.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Prom Ploce do Trpanija - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone