Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primošten.

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.01.2009 14:19

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie żebym sie czepiał :wink: ale gdyby po kazdym linku do zdjęcia enter klepnąć trochę mniej by na serie z kałacha wyglądało :D
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 05.01.2009 14:45

hepik napisał(a):Nie żebym sie czepiał :wink: ale gdyby po kazdym linku do zdjęcia enter klepnąć trochę mniej by na serie z kałacha wyglądało :D

Proszę bardzo - poprawione :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.01.2009 15:29

Dziękuję(przyznasz,że tak jakoś łatwiej się ogląda?) za fotoreportaż...przejeżdżałem w zeszłym roku wracając z nad wodospadów,miałem nieodparta chęć zjechać do miasteczka,towarzyszki podróży jednak zmęczone ,były odmiennego zdania...skończyło się na zatankowaniu na stacji przy wjeżdżie/zjeździe z Jadranki na wysepkę(?)
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 05.01.2009 18:09

Torac napisał(a):Mam pytanko dla koneserów Primośten.
gdzie szukać apartamentu lepiej "na lądzie" czy wysepce :?:
Byłem w Primośten 10 lat temu, mam dziury w pamięci . Wiem że szukaliśmy na wysepce ale wszystko pozajmowane i wynajeliśmy ciut powyżej jadranki. Kiedyś przy drodze obok stacji benzynowej była pizzeria- najlepsza pizza dla mnie jaką w życiu jadłem. Ostatnio byłem transferem i jeśli się nie mylę to chyba jej już nie ma :cry: :?:


Ja zdecydowanie polecam za Jadranką, z pięknym widokiem na morze :hearts: . Wrażenia niezapomniane, chociaż trzeba się trochę nachodzić :roll:

Ale przy morzu też może być pieknie jak uda Ci się coś znaleźć nie z widokiem na okno sąsiedniego apartamentu :D .

Wybór należy do Ciebie - w Primosten wszędzie jest pieknie!
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 05.01.2009 19:26

Jak miło powspominać :D

Ja w lipcu byłem w villa Sjor. 120 kroków do plaży. Połowa kwater z widokiem na morze.
Z tego co pamiętam z forum to Ines miała lepiej położoną kwaterkę.
JAREK75
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAREK75 » 06.01.2009 06:50

Wow...Soft czy my tam czasem razem niebyliśmy ? Primo.. jako żywo. Nawet dziadek co okazał sie być babcią w winarni łypie mało trzeźwym okiem , jak zawsze. Zapach tego lokalu I kategorii...bezcenny. A te wieczory przy prażonych kalmarach i winie na schodach....jeju.
SoftRM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 06.01.2009 09:02

JAREK75 napisał(a): Nawet dziadek co okazał sie być babcią w winarni łypie mało trzeźwym okiem , jak zawsze. Zapach tego lokalu I kategorii...bezcenny. A te wieczory przy prażonych kalmarach i winie na schodach....jeju.

Zimą powspominać piękna sprawa :lol:
byle do czerwca :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 06.01.2009 10:50

Migawki z porannego spaceru.
Obrazek
Obrazek
Patroszenie ryb.
Obrazek
Wiewióreczka z parku przy hotelu ,,Zora''
Obrazek
Targ rybny.
Obrazek
Na ryby. :wink:
Obrazek
Obrazek
Kolory miasteczka.
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 06.01.2009 13:49

AndrzejJ. napisał(a):Obrazek
Wiewióreczka z parku przy hotelu ,,Zora''


Może to ta sama, bo podobnie ogon trzyma ;-)
Obrazek

Pozdrawiam,
Krzysztof
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Primošten. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone