Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stonek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stonek » 10.07.2009 21:57

CinnamonGirl !
Cudne zdjęcia, jedne z lepszych, a może najlepsze, które widziałem z Plitvic, a opis zwięzły i przejrzysty :D tak trzymaj :!: :!:
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 10.07.2009 22:20

Fajnie się czytało Twoją relację - rzekłabym : lekko łatwo i przyjemnie a zdjęcia przepiękne !!! (skręca mnie z zazdrości )
Byliśmy w Primosten w tym roku - też w czerwcu ale niestety tylko z krótką wizytą no ale mój małżonek zachwycił się na tyle że już jest zdecydowany jechać właśnie tam za rok :) Pozdrawiam !
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 11.07.2009 15:00

Też tam byłam tzn . w Primosten . Ja przyjechałam 24 czerwca w środę czyli , jak wynika z twoich opisów , dzień przed Waszym odjazdem . Za mojego pobytu miasteczko było już bardziej tłoczne , ale tak samo piękne . Bardzo mnie urzekło , że chciałoby się wrócić .
Może wzorem lat ubiegłych też sklecę cro-relację . Na razie przeglądam zdjęcia i miło wspominam "jeszcze prawie na jawie" , aby może potem te wspomnienia przelać za pomocą klawiatury . Zobaczymy .
Pozdrawiam Ewa
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 11.07.2009 16:12

ewa-irena napisał(a):Też tam byłam tzn . w Primosten . Ja przyjechałam 24 czerwca w środę czyli , jak wynika z twoich opisów , dzień przed Waszym odjazdem .


Z ciekawości jak się po 24 pogoda spisywała?
oddo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) oddo » 11.07.2009 17:18

Ja byłem w Primostenie od 28.06 do 04.07. Pogoda całkiem niezła ale czasami pojawiało się sporo chmur. Może to i dobrze bo by mi chyba skórę spaliło.
Był to mój pierwszy wyjazd na Chorwację i jestem naprawde zadowolony....
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 11.07.2009 20:17

Super fotki.
Coś mi się wydaje, że w moim planie przyszłorocznego wyjazdu jeziora plitvickie będą obowiązkową pozycją.

Pozdrawiam,
Bartek
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 13.07.2009 12:12

Piękne foty i oczywiście super relacja
pozdrav :D :lol:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.07.2009 23:08

No to trafiłem tu i ja nadrabiając pourlopowe zaległości w czytaniu forum. :D
Fotki powalające.A jak widać matura zaliczona na 3 wcale nie przeszkadza w ,jak to napisała Dorota , lekkim i zwiewnym pisaniu.
Bardzo mi się podobało :D
Pozdrav.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 15.07.2009 06:30

Jestem pod takim wrazeniem Chorwacji (oczarowała mnie kompletnie) że juz mojej drugiej połówce marudzę, w który region chcę jechać za rok :> i pomysle ze miesiac temu leżałam sobie na plaży ... jak ten czas szybko mija
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 15.07.2009 08:44

CinnamonGirl napisał(a):Dzień 8 - Dubrownik


I jeszcze ;)
Obrazek


Super !!!!

Doniczki też - z pozostałości dachówek - ciekawe czy opatentowane? :D 8O
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 16.07.2009 11:55

Pięknie napisane i pokazane.
Przejeżdżałem w tym roku w twoich okolicach - rzeczywiście prześliczne.
Nawet zastanawialiśmy się czy nie zahaczyć tam na dłużej.
Pozdrawiam ciepło. :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.07.2009 12:54

CinnamonGirl napisał(a):... przez większość życia mieszkająca w Bielsku-Białej


A ja mam sentyment do B-B, i często tam bywam (piękne miasto),
zaś w Bystrej (w Magnusie) jest moja baza wypadowa na wyjazdy wakacyjne.
Teraz też pewnie tam zajadę, a przynajmniej przejadę.

Jadę w ciemno, a dzięki Twojej relacji mocno się zacząłem zastanawiać nad Primostenem,
a na pewno nad wyprawą do Dubrownika.
Do tej pory, ponieważ chcę utknąć gdzieś pomiędzy Sibenikiem a Makarską,
raczej nie braliśmy jej pod uwagę, ze względu na czas dojazdu i powrotu, ale teraz ...?
Może jednak przekonam połowicę ...?

pzdr

Obrazek
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 16.07.2009 12:58

CinnamonGirl napisał(a):Jestem pod takim wrazeniem Chorwacji (oczarowała mnie kompletnie) że juz mojej drugiej połówce marudzę, w który region chcę jechać za rok :> ...


... a który region masz na myśli :?:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 16.07.2009 16:55

Crayfish napisał(a):
CinnamonGirl napisał(a):Jestem pod takim wrazeniem Chorwacji (oczarowała mnie kompletnie) że juz mojej drugiej połówce marudzę, w który region chcę jechać za rok :> ...


... a który region masz na myśli :?:


Cos ponizej Splitu - pewnie cos na Riwierze Makarskiej (to morze i góry obok siebie musi robić wrażenie), z tamtąd wypady do BiH, na jakąś wyspę.
Myślałam tez o pobycie na wyspie ale na razie jestem na etapie jezdzenia i zwiedzania miast a z wyspy to byłoby kosztowne. Wyspa za 2 lata ;) w tym temcie jestem póki co na etapie oczarowania Hvarem gdy czytam relacje ;)

A za 3 lata moze Czarnogóra ... no dobra za daleko wybiergam w przyszłosc ;)


W sumie jeszcze 11 miesięcy wiec wszystko moze się zmienić o 180 stopni ;)

Weldon - na prawdę warto wstać o tej 5 rano i pojechac do Dubrownika :) niezapomniane wrażenia. Wiem ze w sezonie będzie tłok ale i tak warto ;)
ewlii
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewlii » 17.07.2009 09:43

Cinnamongirl - dzięki wielkie za tak wspaniała fotorelację . My jedziemy na Ciovo w sierpniu i na 100% odwiedzimy wszystkie miejsca, które opisałaś nawet do Dubrownika zwlekę rano moich chłopaków .

W kwesti zdjęć z jezior - rozumiem był statyw , rozumiem był polarek ale, że obiektyw kitowy takie fotki wyciąga - czapki z głów :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten 2009 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone