Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Primosten 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asklit
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) asklit » 22.02.2013 21:29

Czy mogłabym poprosić o namiar do apartamentu w którym była CinnamonGirl albo coś obok, zależy mi na czasie - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry bardzo dziękuje.
komanch
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 25.03.2013 13:13

Mam w planie, będąc w drodze, odwiedzić Primosten na kilka godzin, powiedzmy że uda mi się zatrzymać na parkingu w okolicach nr 1 na mapie poniżej (chyba że proponujecie inne miejsce?). I teraz pytanko do osób które znają Primosten i wiedzą gdzie warto zajrzeć, zobaczyć, w którym kierunku iść, a które pominąć, mając kilka godzin do dyspozycji? Jakbyście mogli podać numerkami z mapy poniżej, np. warto iść na cypelek 6, nie warto do 14 itd.
Dziękuję.
Obrazek
Katrina
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katrina » 25.03.2013 13:44

Kilka godzin w zupełności wystarczy, żeby obejść Primosten. Cypel u dołu mapy to "stare miasto" z niewielkim portem, knajpkami, natomiast drugi cypel jest porośnięty "laskiem" sosnowym, gdzie znajduje się kompleks hotelowo - sportowy. Wokół jest plaża. Im dalej od morza, tym mniej interesujących widoków można się spodziewać:)
komanch
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 25.03.2013 14:28

Rozumiem. Czyli powinienem nastawić się na obejście dwóch cypli, a może nawet jednego - starego miasta :)
sylvanka
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvanka » 25.06.2013 17:36

Witam,
czy mogłabym prosić o namiar na Twoją kwaterę? Wygląda zachęcająco, a i ilość osób, pasująca dla mnie (2 dorosłych + 2 dzieci)

Będę wdzięczna :) pozdrawiam Sylwia
sylvanka
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvanka » 25.06.2013 19:04

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych kwaterach i położeniu? Zarezerwowałam tam pokoj z kuchnią dla 4 osób, ale nie mam pewności, czy warto? Z góry dziękuję za pomoc :)
http://www.villa-kosa.htnet.hr/ :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 20:08

sylvanka napisał(a):Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych kwaterach i położeniu? Zarezerwowałam tam pokoj z kuchnią dla 4 osób, ale nie mam pewności, czy warto? Z góry dziękuję za pomoc :)
http://www.villa-kosa.htnet.hr/ :)

O kwaterze nie powiem bo nie znam, ale miejscówa super, w samiutkim centrum pomiędzy starówką a promenadą.
filip122 vel Darek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 04.06.2015 00:03

CinnamonGirl napisał(a):Jak obiecałam to i zaczynam relację :)

Primosten 13-25 czerwca 2009

Widoczek z balkonu nocą (sami widzicie że byliśmy zachwyceni ;)
Obrazek

Pozwolę zostawić swój ślad. Ciekawie się zaczyna. W tym roku może Primosten. Byliśmy w miasteczku zwiedzać podczas trzeciej naszej podroży do CRO. Teraz może na dłużej.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Primosten 2009 - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019