Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asklit
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) asklit » 22.02.2013 22:29

Czy mogłabym poprosić o namiar do apartamentu w którym była CinnamonGirl albo coś obok, zależy mi na czasie - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry bardzo dziękuje.
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 25.03.2013 14:13

Mam w planie, będąc w drodze, odwiedzić Primosten na kilka godzin, powiedzmy że uda mi się zatrzymać na parkingu w okolicach nr 1 na mapie poniżej (chyba że proponujecie inne miejsce?). I teraz pytanko do osób które znają Primosten i wiedzą gdzie warto zajrzeć, zobaczyć, w którym kierunku iść, a które pominąć, mając kilka godzin do dyspozycji? Jakbyście mogli podać numerkami z mapy poniżej, np. warto iść na cypelek 6, nie warto do 14 itd.
Dziękuję.
Obrazek
Katrina
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katrina » 25.03.2013 14:44

Kilka godzin w zupełności wystarczy, żeby obejść Primosten. Cypel u dołu mapy to "stare miasto" z niewielkim portem, knajpkami, natomiast drugi cypel jest porośnięty "laskiem" sosnowym, gdzie znajduje się kompleks hotelowo - sportowy. Wokół jest plaża. Im dalej od morza, tym mniej interesujących widoków można się spodziewać:)
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 25.03.2013 15:28

Rozumiem. Czyli powinienem nastawić się na obejście dwóch cypli, a może nawet jednego - starego miasta :)
sylvanka
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvanka » 25.06.2013 18:36

Witam,
czy mogłabym prosić o namiar na Twoją kwaterę? Wygląda zachęcająco, a i ilość osób, pasująca dla mnie (2 dorosłych + 2 dzieci)

Będę wdzięczna :) pozdrawiam Sylwia
sylvanka
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvanka » 25.06.2013 20:04

Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych kwaterach i położeniu? Zarezerwowałam tam pokoj z kuchnią dla 4 osób, ale nie mam pewności, czy warto? Z góry dziękuję za pomoc :)
http://www.villa-kosa.htnet.hr/ :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2013 21:08

sylvanka napisał(a):Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych kwaterach i położeniu? Zarezerwowałam tam pokoj z kuchnią dla 4 osób, ale nie mam pewności, czy warto? Z góry dziękuję za pomoc :)
http://www.villa-kosa.htnet.hr/ :)


O kwaterze nie powiem bo nie znam, ale miejscówa super, w samiutkim centrum pomiędzy starówką a promenadą.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 04.06.2015 01:03

CinnamonGirl napisał(a):Jak obiecałam to i zaczynam relację :)

Primosten 13-25 czerwca 2009

Widoczek z balkonu nocą (sami widzicie że byliśmy zachwyceni ;)
Obrazek


Pozwolę zostawić swój ślad. Ciekawie się zaczyna. W tym roku może Primosten. Byliśmy w miasteczku zwiedzać podczas trzeciej naszej podroży do CRO. Teraz może na dłużej.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Primosten 2009 - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone