Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
legionista84
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.06.2011
Re: pytanie do cinamo

Nieprzeczytany postnapisał(a) legionista84 » 28.06.2011 08:43

na jakiej stronie mozna znalesc kalendarxz imprez w primosten?
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 16.07.2011 13:17

Witam.

Mam prośbę do bywalców w Primosten, planujemy od 1 września wybrać się do tego pięknego miasteczka.
Czy możecie mi określić w jakim rejonie szukać kwatery tak by mieć południowy widok na morze, blisko plaży i centrum.
Primosten widziałem już kilka razy z trasy, raz nawet na krótko zawitaliśmy by zrobić zdjęcie.
A więc, prośba o lokalizację kwatery.

W tym roku zgodnie z zaleceniami, byliśmy nad polskim morzem powdychać "jodowanego" powietrza, niestety ZIMNO, MOKRO i DROGO.
Żona przekonała się co znaczy zdrada "ukochanej" Chorwacji :lol:

pozdrav :papa: :hut:
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 16.07.2011 14:02

Bonar, proszę, nie załamuj. Za kilka dni jedziemy nad Bałtyk. Dojodować się i spędzić "tanie" wakacje w Polsce. 7 dni nad Bałtykiem to nie 12 w Cro, ale zobaczymy ile wyniesie.
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 24.08.2011 09:11

CinnamonGirlCzy ja też mogę poprosić o namiary na kwaterkę w Primosten ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 28.02.2012 21:25

Witaj CinnamonGirl! w ubiegłym roku byłam tak jak i Ty w Podgorze. W tym znów cię śledzę i myślałam o Primostenie, czy mogłabym prosić Cię o namiary na Twą kwaterę POzdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneeczko1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneeczko1 » 04.07.2012 08:52

onka37 napisał(a):Witaj CinnamonGirl! w ubiegłym roku byłam tak jak i Ty w Podgorze. W tym znów cię śledzę i myślałam o Primostenie, czy mogłabym prosić Cię o namiary na Twą kwaterę POzdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl





Ja też poproszę namiary na tą kwaterę. W tym roku trochę pozno zdecydowalismy sie na wyjazd do Chorwacjii chcielibyśmy bardzo znaleźć kwaterę w Primosten..ale niestety wszytskie apartamenty jakie do tej pory znalazłam są zajęte....może macie jakieś namiary?
Bylabym ogromnie wdzięczna :) Mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 04.07.2012 09:25

no to i ja się dopiszę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękuje
gloriosa1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 12.07.2012 13:13

To ja równierz poproszę o adres na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magdalena.cebularz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 20.08.2012 15:53

Witam,
1 września wybieramy się z chłopakiem do Primosten. Nie mamy żadnych noclegów zarezerwowanych więc też chętnie przejmę jakieś ciekawe namiary. Czy ktoś ma jakieś namiary na pokój 2 osobowy lub apartament dla 2 osób? Bardzo dziękuję za pomoc :)
Namiary proszę na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
darko717
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko717 » 28.08.2012 12:21

Witam wszystkich.
W niedzielę rano wróciłem z Primosten, piękne miasto- polecam. O kwatery nie musicie się obawiać, był to nasz pierwszy wyjazd na Chorwację. Zdecydowałem się jechać w ciemno dzięki temu forum. Dotarliśmy w sobotę 18-tego w dwie rodziny łącznie 9 osób. Ze znalezieniem kwater nie było najmniejszego problemu. Na wjeździe do miasta stoją z napisami apartamenty wystarczy się zatrzymać i sami podbiegają i zachęcają.W ciągu godziny obejrzeliśmy cztery apartamenty ,dokonaliśmy wyboru, rozpakowaliśmy się i piliśmy zimne piwko na tarasie z pięknym widokiem na morze.
magdalena.cebularz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 28.08.2012 12:32

dziękuje za odpowiedź.. w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak spokojnie czekać na dzień wyjazdu, który zbliża się już wielkimi krokami.. juuuupi.. :)
Alita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 29.08.2012 08:03

Może jednak ktoś wysłałby namiary na fajny apartament w Primosten? Docelowo jedziemy na Brac ale będziemy na jedną noc właśnie w Primosten, po podróży nie będę mieć sił na szukanie apartamentu więc na jedną noc chętnie bym coś zarezerwowała :wink:
lima
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 21.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lima » 26.11.2012 18:17

Witam CinnamonGirl! Poproszę również o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 20.01.2013 22:14

CinnamonGirl napisał(a):Dzień 8 - Dubrownik

Obrazek

Obrazek

Potem już zrobiło się całkowicie ciemno (o 20 wieczorem) zaczęło walić piorunami i ktoś na górze odkręcił wielki kran, z którego woda zalewa nam przednią szybę. Niewesoło jedzie się w taką pogodę niezabezpieczonymi urwiskami w kierunku Ravcy, ale cóż zrobić trzeba jechać dalej żółwim tempem.
Podsumowując zakochałam się w Dubrowniku i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę.



Witam! Koleżanko czy mogłabyś podesłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości tego zachodu z nad Primostenu i chmur które fotografowałaś w drodze powrotnej z Dubrovnika?
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 23.01.2013 07:54

koleżanka CinnamonGirl ostatnio widziana na forum w lipcu 2012 pewnie zajęta teraz swoim dzidziusiem :D ,
też jeżdżę jej śladami, byłem w Podgorze, w tym roku Primosten i marzy mi się Hvar :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten 2009 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone