Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Primosten 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
legionista84
Plażowicz
Re: pytanie do cinamo

Nieprzeczytany postnapisał(a) legionista84 » 28.06.2011 09:43

na jakiej stronie mozna znalesc kalendarxz imprez w primosten?
bonar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 16.07.2011 14:17

Witam.

Mam prośbę do bywalców w Primosten, planujemy od 1 września wybrać się do tego pięknego miasteczka.
Czy możecie mi określić w jakim rejonie szukać kwatery tak by mieć południowy widok na morze, blisko plaży i centrum.
Primosten widziałem już kilka razy z trasy, raz nawet na krótko zawitaliśmy by zrobić zdjęcie.
A więc, prośba o lokalizację kwatery.

W tym roku zgodnie z zaleceniami, byliśmy nad polskim morzem powdychać "jodowanego" powietrza, niestety ZIMNO, MOKRO i DROGO.
Żona przekonała się co znaczy zdrada "ukochanej" Chorwacji :lol:

pozdrav :papa: :hut:
Katarinka
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 16.07.2011 15:02

Bonar, proszę, nie załamuj. Za kilka dni jedziemy nad Bałtyk. Dojodować się i spędzić "tanie" wakacje w Polsce. 7 dni nad Bałtykiem to nie 12 w Cro, ale zobaczymy ile wyniesie.
andy_n
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 24.08.2011 10:11

CinnamonGirlCzy ja też mogę poprosić o namiary na kwaterkę w Primosten ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
onka37
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 28.02.2012 22:25

Witaj CinnamonGirl! w ubiegłym roku byłam tak jak i Ty w Podgorze. W tym znów cię śledzę i myślałam o Primostenie, czy mogłabym prosić Cię o namiary na Twą kwaterę POzdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sloneeczko1
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneeczko1 » 04.07.2012 09:52

onka37 napisał(a):Witaj CinnamonGirl! w ubiegłym roku byłam tak jak i Ty w Podgorze. W tym znów cię śledzę i myślałam o Primostenie, czy mogłabym prosić Cię o namiary na Twą kwaterę POzdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja też poproszę namiary na tą kwaterę. W tym roku trochę pozno zdecydowalismy sie na wyjazd do Chorwacjii chcielibyśmy bardzo znaleźć kwaterę w Primosten..ale niestety wszytskie apartamenty jakie do tej pory znalazłam są zajęte....może macie jakieś namiary?
Bylabym ogromnie wdzięczna :) Mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzeslaw
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 04.07.2012 10:25

no to i ja się dopiszę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękuje
gloriosa1
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) gloriosa1 » 12.07.2012 14:13

To ja równierz poproszę o adres na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magdalena.cebularz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 20.08.2012 16:53

Witam,
1 września wybieramy się z chłopakiem do Primosten. Nie mamy żadnych noclegów zarezerwowanych więc też chętnie przejmę jakieś ciekawe namiary. Czy ktoś ma jakieś namiary na pokój 2 osobowy lub apartament dla 2 osób? Bardzo dziękuję za pomoc :)
Namiary proszę na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
darko717
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko717 » 28.08.2012 13:21

Witam wszystkich.
W niedzielę rano wróciłem z Primosten, piękne miasto- polecam. O kwatery nie musicie się obawiać, był to nasz pierwszy wyjazd na Chorwację. Zdecydowałem się jechać w ciemno dzięki temu forum. Dotarliśmy w sobotę 18-tego w dwie rodziny łącznie 9 osób. Ze znalezieniem kwater nie było najmniejszego problemu. Na wjeździe do miasta stoją z napisami apartamenty wystarczy się zatrzymać i sami podbiegają i zachęcają.W ciągu godziny obejrzeliśmy cztery apartamenty ,dokonaliśmy wyboru, rozpakowaliśmy się i piliśmy zimne piwko na tarasie z pięknym widokiem na morze.
magdalena.cebularz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena.cebularz » 28.08.2012 13:32

dziękuje za odpowiedź.. w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak spokojnie czekać na dzień wyjazdu, który zbliża się już wielkimi krokami.. juuuupi.. :)
Alita
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alita » 29.08.2012 09:03

Może jednak ktoś wysłałby namiary na fajny apartament w Primosten? Docelowo jedziemy na Brac ale będziemy na jedną noc właśnie w Primosten, po podróży nie będę mieć sił na szukanie apartamentu więc na jedną noc chętnie bym coś zarezerwowała :wink:
lima
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) lima » 26.11.2012 19:17

Witam CinnamonGirl! Poproszę również o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
banankochan
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 20.01.2013 23:14

CinnamonGirl napisał(a):Dzień 8 - Dubrownik

Obrazek

Obrazek

Potem już zrobiło się całkowicie ciemno (o 20 wieczorem) zaczęło walić piorunami i ktoś na górze odkręcił wielki kran, z którego woda zalewa nam przednią szybę. Niewesoło jedzie się w taką pogodę niezabezpieczonymi urwiskami w kierunku Ravcy, ale cóż zrobić trzeba jechać dalej żółwim tempem.
Podsumowując zakochałam się w Dubrowniku i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę.

Witam! Koleżanko czy mogłabyś podesłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości tego zachodu z nad Primostenu i chmur które fotografowałaś w drodze powrotnej z Dubrovnika?
Dżejan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 23.01.2013 08:54

koleżanka CinnamonGirl ostatnio widziana na forum w lipcu 2012 pewnie zajęta teraz swoim dzidziusiem :D ,
też jeżdżę jej śladami, byłem w Podgorze, w tym roku Primosten i marzy mi się Hvar :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Primosten 2009 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019