Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PREMANTURA- wszędzie pełno - konkretów brak

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.07.2015 12:18

reniaf77 napisał(a):Gusiu, ile czasu mieliście podczas rejsu na zwiedzanie Rovinj? - to miasto interesuje nas najbardziej, ostatnio do niego nie dotarliśmy i żal...

2,5 godziny, spokojnie połazilismy uliczkami, odwiedziliśmy Eufemie, weszliśmy na wieżę, połazilismy po marinie, popróbowalismy trufli i oliwy na lokalnym ryneczku. :)
Pod kościołem Eufemii krąży artist :) który robi takie bajeranckie wycinanki ala portret z profilu. Ma facet talent... wszystko trwało góra 3 minuty, zaczepił nas, zagadał, wykonał kilka nacięć na kawałku czarnego papieru, niczego to nie przypominało, spodziewałam się jakiejś serwetki czy coś a tu nagle po rozłożeniu ujrzelismy własne twarze jak ze zdjęcia, prawe i na odwrocie lewe profile. Wyraźne wszystkie szczegóły, moja opaska na włosach, okulary, nosy, czoła, podbródki identiko jak w realu. Bardzo nam się spodobało :) oczywiście kupiliśmy :-D choć wcale nas do tego nie nagabywano. Na pytanie ile? Pan tylko puścił pewno taki bajer ... Niemcy 200 dla was 50 kun ;) Dobra dobra... nie ważne bierzemy :)
Nie plażowaliśmy w Rovinj bo plażowanie przewidziane było na Czerwonych wyspach. Tam było 2 h wolnego.
Ze statku pięknie prezentuje się amfiteatr w Puli oraz żurawie w porcie.
reniaf77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) reniaf77 » 23.07.2015 12:36

Dzięki serdeczne, jesteś wspaniałą skarbnicą wiedzy:) Ta wycieczka jest dla nas idealna, obawiałam się całego dnia w Rovinj z 6-latką.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
PREMANTURA- wszędzie pełno - konkretów brak - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone