Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PREMANTURA- wszędzie pełno - konkretów brak

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3843
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 14.02.2015 02:40

MRK napisał(a):
gusia-s napisał(a):Odkopuje temat ...
Kto posiada i jeszcze ma ochotę podzielić się fotkami z plaż przy kemp. Stupice?


...albo namiarami na apartamenty z widokiem na morze?



:D ba, te z widokiem na morze są najlepsze, bez nich, jak dla mnie, jest mało ciekawie :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.02.2015 11:43

Chyba nikt tam nie jezdzi 8O
Agop
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agop » 14.02.2015 19:18

Gusiaaaaaa!!!!
Wybacz- rzadko zaglądam...wszędzie:)
trochę sprawa się komplikuje- nie mam żadnych zdjęć z plaży przy kempingu- jeździliśmy tylko na Kamenjak, a z apartamentu 'nanożnie' do Runke mieliśmy blisko- z obu miejsc mogę coś podesłać.
ogólnie za wyjątkiem jednego miejsca na Kamenjaku z dzieciakami trudno nam było trochę, bo okolica boska, ale otoczaków nie znaleźliśmy NIGDZIE:)
Apartmana z widokiem na morze też raczej nie mogę sobie wyobrazić- wszystko koncentruje się w centrum, a na plażę wszędzie rowerem, albo samochodem, albo tak jak my na to Runke (baaardzo nieciekawie, ale blisko) spacerem.
Jeździ wiec- i to duuużo- ludzi, wszyscy z okolicznych miejscowości walą od rana na ten Kamenjak- jest pięknie i zobaczyć trzeba
Nie pomogę jednak - i co do wiatru - i pontonu- nie umiem powiedzieć.
Jakby co trzeba było- pytaj:)
pozdrawiam!
reniaf77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) reniaf77 » 19.02.2015 15:04

Gusiu
Camp Stupice posiada plaże utworzone głównie w sposób naturalny z bloków skalnych, szerokich, płaskich z lekkim spadem- spokojnie można na nich rozłożyć koce, ręczniki. Ponadto 2-3 plaże drobno kamieniste utworzone sztucznie, nieduże.
Często plażowaliśmy przy camp.Stupice - cicho, spokojnie. Bardzo kulturalni ludzie, głównie Niemcy i Włosi. Kilkanaście osób wzdłuż brzegu (byliśmy w pełni sezonu , początek sierpnia)...pusto
W tym roku wracamy do tej miejscowości, pierwszy raz pod namiot i na ten właśnie camping.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.02.2015 15:50

Agop, reniaf77 dzieki za info :)
reniaf77 napisał(a):...Kilkanaście osób wzdłuż brzegu (byliśmy w pełni sezonu , początek sierpnia)...pusto

Pewnie wszyscy siedzą na Kamenjaku :mrgreen:

reniaf77 napisał(a):... W tym roku wracamy do tej miejscowości, pierwszy raz pod namiot i na ten właśnie camping.

Fajnie, w jakim terminie chcecie tam zagościć? my najprawdopodobniej od 11 lipca ale ten termin nie jest jeszcze 100%.
reniaf77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) reniaf77 » 19.02.2015 16:24

Pobyt planujemy od 01-10 sierpnia. Lipiec niestety spędzimy przed komputerami...skacząc od stron związanych z naszym zawodem do cro.pl :)
Premantura bardzo nas wycisza, coś w niej jest...
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 11.06.2015 11:13

Gusia, być może się na siebie natkniemy ;-) Bo my akurat od 9 lipca będziemy właśnie w Premanturze :-)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.06.2015 22:49

mama_Kapiszonka napisał(a):Gusia, być może się na siebie natkniemy ;-) Bo my akurat od 9 lipca będziemy właśnie w Premanturze :-)


O super :) u nas jeszcze termin niepewny, walczymy ze zgraniem urlopu. Jak się wyklaruje wyjazd to się odezwę :)
art234
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) art234 » 24.06.2015 15:20

Witajcie :)

W tym roku trzeci raz w CRO - poprzednio Vodice-Tribunj - super, ostatnio Vrbnik na Krk - super, a jak będzie w Premanturze zobaczymy.
Z tego co czytam jest tam spokojnie, aczkolwiek wszędzie blisko, nie wiem podobno najbliższa plaża od naszego apartamentu (jedziemy w 9 osób) - apartament Lada Premantura to ok 500 metrów - może ktoś wie lub ma fotki jak wygląda ?
Na Kamenjak jest ok 6 km, także autkiem lub rowerem - ile kosztuje wjazd a ile wypożyczenie roweru - wie ktoś ?

po powrocie napisze jak było :)

pozdrawiam wszystkich cromaniaków
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 24.06.2015 16:00

art234 napisał(a):Witajcie :)

W tym roku trzeci raz w CRO - poprzednio Vodice-Tribunj - super, ostatnio Vrbnik na Krk - super, a jak będzie w Premanturze zobaczymy.
Z tego co czytam jest tam spokojnie, aczkolwiek wszędzie blisko, nie wiem podobno najbliższa plaża od naszego apartamentu (jedziemy w 9 osób) - apartament Lada Premantura to ok 500 metrów - może ktoś wie lub ma fotki jak wygląda ?
Na Kamenjak jest ok 6 km, także autkiem lub rowerem - ile kosztuje wjazd a ile wypożyczenie roweru - wie ktoś ?

po powrocie napisze jak było :)

pozdrawiam wszystkich cromaniaków

Wjazd autkiem na Kamenjak kosztuje w tym roku, jeśli dobrze pamiętam 45kuna. Rowerkiem i piechotą za darmo. W tym roku szykują tam jakiś parking przed wjazdem ale wtedy trzeba będzie spory kawałek maszerować a parking pewnie i tak nie będzie darmowy. Po każdym wjeździe autko nadaje się do mycia bo jest pokryte grubą warstwą białego pyłu. Wypożyczenie roweru jest jakimś absurdalnym wydatkiem, nawet nie pamiętam ile ale coś około 80kuna za dobę. Lepiej mieć swój i to na oponkach terenowych bo na Kamenjak drogi tylko szutrowe. Mam sporo fotek z Kamenjaka ale ani jedna nie oddaje całego uroku tego miejsca więc szkoda na nie czasu.
Macie może jakieś namiary na sprawdzoną kwaterę dla 2 osób na przełomie sierpień/wrzesień? Wybrał bym się tam pomieszkać bo do tej pory z Puli rowerkiem dojeżdżałem. Poproszę na PW.
art234
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) art234 » 24.06.2015 20:07

A zobacz tutaj apartament Lada Premantura, tam jedziemy koniec lipca :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.06.2015 22:55

Również proszę o namiary na sprawdzone apartmany w Premanturze - ja co prawda na kemp się wybieram ale znajomi chcą dołączyć i szukają czegoś w pobliżu naszego kempingu w terminie od 11 lipca na tydzień dla 4 w porywach do 6 osób dorosłych - jeszcze nie zdecydowali się wszyscy na 100%.
Jakich cen można się spodziewać za apartament w tej miejscowości? nigdy się tym nie interesowałam bo my dotychczas wyłącznie z kempingów korzystaliśmy.

Z podziękowaniem za wszelkie info :)
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 25.06.2015 07:10

gusia-s napisał(a):Również proszę o namiary na sprawdzone apartmany w Premanturze

Bardzo proszę,
http://www.villa-nika.com/uk/index.php
namiar sprawdzony przez znajomych ale bardzo polecali a i ja w zeszłym roku się do niego przymierzałem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2015 08:28

Crocodyl napisał(a):
gusia-s napisał(a):Również proszę o namiary na sprawdzone apartmany w Premanturze

Bardzo proszę,
http://www.villa-nika.com/uk/index.php
namiar sprawdzony przez znajomych ale bardzo polecali a i ja w zeszłym roku się do niego przymierzałem.

600 m do morza :(
Lokalizacja wg mapy :roll:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... quWFAawUSs
Dwie osoby w sezonie 64 euro (+ ew. 5 euro klima) 8O
Drożej niż w Dalmacji.
art234
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 06.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) art234 » 25.06.2015 09:14

Jeśli coś pomoże to proszę ... http://www.croatiaholidayapartments.com ... ura-(istra)-g2515.cfm
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
PREMANTURA- wszędzie pełno - konkretów brak - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone