Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje apartamentu dla trzech osób i małego psa.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stefan404
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2016
Poszukuje apartamentu dla trzech osób i małego psa.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stefan404 » 05.01.2016 17:55

Witajcie jestem tutaj nowy wiec jeśli robię coś źle to będę wdzięczny za wszelkie rady.
Byliśmy już dwa razy w Chorwacji ( Vodice i Promajna) było cudnie szczególnie w Promajnie. Zawsze rezerwujemy kwatery przez agencję ale oni troszkę zabierają dla siebie (ostatnio od 6 osób zabrali sobie 210 euro myślę,że te pieniążki można przeznaczyć na inne cele). W tym roku poszukujemy mieszkania dla trzech osób dwoje dorosłych i dziecko 7 lat ) w pierwszej połowie lipca ale musimy też zabrać ze sobą małego psa. Czy ktoś może mi polecić mieszkanie gdzie możemy zabrać psa. Generalnie podobają nam się niewielkie miejscowości może to być ponownie Promajna, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje. Z góry Bardzo Wam Dziękuje.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2016 18:32

Jeśli nie musicie mieć złotych klamek i jacuzzi to może Ivana.
Tylko to nie jest zaraz przy plaży. :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuje apartamentu dla trzech osób i małego psa.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone