napisał(a) Franz » 05.06.2016 19:12
Właśnie podnoszą się chmury, snując się jeszcze po zielonych stokach, opadających na taflę wody, ale wygląda na to, że z każdą chwilą powinno być ciekawiej. W tej sytuacji decydujemy się odrobinę zmodyfikować plan i podjeżdżamy na punkt widokowy Vista do Rei.