Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portugalesy i fiszpania olee!

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 02.09.2010 19:04

Cześć Tymona :) miło pojawić się w Twojej bieżącej relacji. :D

Powinienem dzisiaj napisać do bardzo wielu osób, które są już obecne w Twojej relacji (a mi dobrze znane :), jeśli jednak pozdrowię Ciebie i wszystkich naszych wspólnych znajomych, to chyba nikt nie będzie tym gestem urażony, że został pominięty.

O wielu osobach pamiętam, chociaż czasem postowa cisza temu przeczy.

Pozdrawiam Ciebie Tymona i wszystkich miłośników Twojego ciekawego przedstawiania podróży (czyli najwyraźniej pozdrawiam też samego siebie :wink:).

Czasowe nieobecności proszę usprawiedliwić.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2010 19:18

Tymona napisał(a):Do lotu przystąp.....

Jak porównałem Wasze pociechy z fotek A.D.2010 z fotkami z Waszego Berlina to.....szok, rosną jak na drożdzach :wink:
Mam podobnie u siebie :lol:
Tymona napisał(a):jak to dobrze, że.....lecimy a nie tułamy się tylku godzin samochodem

Ja się wprawdzie nie boję latać samolotami (mimo przeżytego w 1991r. awaryjnego lądowania :devil:) ale w tym roku doceniłem to, że nie tułałem sie 2 dni w jedną i 2 dni w drugą stronę tylko 5 godzin lotu i można od razu zaczynać wakacje bez zmęczenia.

hOLA :papa:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 02.09.2010 19:36

melduje się bezwzględnie,bo zaczęlo się ekstra....relacje z maluchami są zaaawsze pełne niespodzianek :D :lol: :lol:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 02.09.2010 20:31

buenos dias seniora.
Bardzo sie ciesze, ze wrocisz do moich wspomnien z czasow studenckich.
Trasa, super, z dzieciakami to po prostu wyzwanie.
Ostatnio edytowano 02.09.2010 23:01 przez Monte Christo, łącznie edytowano 1 raz
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.09.2010 20:59

Wymowne milczenie też bywa efektywne. ;)
Wywaliłem te moje bohomazy. :?

Natomiast zamieściłem kilka fotek z wybrzeża - a propos wrażeń z hiszpańskiej costy: Costa Verde

Pozdrawiam,
Wojtek
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 02.09.2010 21:31

Tymona napisał(a):Dla mnie to bardzo dziwne i podejrzane (nie pytajcie mnie co robiłam na lekcjach fizyki :wink: ), jak to się dzieje, że taki metalowy moloch nie wiadomo jakim cudem unosi się w powietrzu.


Mam dokładnie takie same odczucia, pomimo tego, że fizykę zdawałem na maturze. Ale wtedy nie było samolotów. :lol:


Tymona napisał(a):Widząc w moich oczach strach przed nieuchronnym przecież końcem, postanowił kupić mi wino u stewarda :D I wiecie co? Podziałało, z każdym łykiem boskiego trunku moja wizja niechybnej katastrofy lotniczej odchodziła w niebyt :D


Ważna informacja: wino pomaga nawet wtedy, gdy się nie leci samolotem. :D

Ps. Niewiele jest takich relacji. To się czyta! :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 03.09.2010 09:18

Witam wszystkich i przepraszam, że tak późno odpowiadam - ale ... moje starsze dziecię (to w okularkach) pierwszy raz poszło do szkoły ((ja jak co roku zresztą też :lol: - ciekawe co ja w poprzednim życiu przeskrobałam, że do emerytury 1 września muszę zjawiać się w szkolnych murach ? :lol: ) No i generalnie życie nam się codziennie przeorganizowuje, co skutkuje moim permanentnym brakiem czasu. Ale jak się już zorganizuje to obiecuję być, bardziej systematyczna :D :D :D


Basiulinku - tym razem mogę napisać - "witam moją czytelniczkę" !!!!! A z tymi łezkami to bardzo dobrze, że lecą - tak ma być :lol:


Wojtku - czemu zabrałeś swoje, choć już były moje, bo mi dałeś :lol: mapki !!!! To tak jakbyś wpisał się do mojego pamiętnika, a potem wyrwał kartkę :lol: A Twoje esy - floresy były bardzo imponujące, a przede wszystkim pokazywały kolejne trzy wersje, które można sobie zaplanować zwiedzając tamte rejony :D Ja tylko chciałam, żeby u Ciebie też były mapki, bo to lepiej obrazuje trasy, który odbyliście :D


Jacek - ja tam nie chcę być u...liwa (bo już kilka osób mam na sumieniu :wink: ) ale czy Ty nam jednak pokażesz choćby ten Wasz latający złom :wink: :lol:


Zmrolko - dawno Cię na forum nie widziałam, a tu taka niespodzianka, że pojawiłaś się i w dodatku u mnie też :D


Lubczyczko 38 - witaj, proponuje przetestować moją metodę :wink: :D


Janusz - masz rację - ta procedura odprawowa też może wyprowadzić człowieka z równowagi :evil: bo to przecież jakieś dłużyzny :evil: ...i mówisz, że Twój syn Cię przerósł - juuuuż :D jakie to szczęście, że tylko dzieci rosną - a my nie :wink: :lol:


Krystof - to mówisz, że w domu masz podobną bandę :lol: :lol: i jeszcze planujesz niecny proceder :lol: to ja chyba zacznę tantiemy pobierać - przynajmniej będę bogata :lol:


Dorota - fajnie Cię widzieć - z tego co wiem, to żywo na Zlocie :D


Marsylia - Ciebie to obowiązkowo muszę pomęczyć, żeby hiszpańska relacja powstała - frakcja fiszpańska rośnie w siłę :D :D:D No i ja też przeszłam na metodę przedsamolotową (zdecydowanie wersja bardziej ekonomiczna :wink: :lol: )


Asiu - Hania jest super :D Ma śmieszną minę - widać, że ten aparat fotograficzny musiał ją bardzo zaintrygować :lol: No i teraz przynajmniej układ sił w rodzinie zaczął się równoważyć :lol:


Joanko - szukanie chłopów trwa, coś się obawiam, że takich pierwszoplanowych to nie znajdę :lol:


Longtomie -zdradzę ci w sekrecie, że Mai najbardziej podobała się butelka z takim "soczkiem" w meksykańskim kapeluszu :wink:


Nomadzie - ja tu normalnie na Ciebie czekałam :D :D :D bo już dawno miałeś zarezerwowaną miejscówkę :lol:


Piotruś - co Ty piszesz... miałeś awaryjne lądowanie 8O to takie rzeczy nie tylko na filmach :lol: Czy leci z nami pilot :lol:


Hajduczku - bardzo dobrze, że się bezwzględnie zameldowałam :D


MonteC - boenos dias sinior :D (trochę się te języki obce kuma :lol: )


Janie - ale nas (mojego męża również ) ubawiłeś tym maturalnym samolotem :lol: No i jeszcze udało Ci się mnie zawstydzić - dziękuję :oops: :D


A teraz - jak wolny czas pozwoli - zabieram się za pisanie :D

pozdrawiam serdecznie
Magda
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 03.09.2010 09:45

PROPONUJĘ ZAKAZ PISANIA DO AUTORKI!
przeca czekamy na relację, a nie odniesienia do naszych inteligentnych uwag :twisted:

Krystof
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 03.09.2010 09:52

Krystof napisał(a):PROPONUJĘ ZAKAZ PISANIA DO AUTORKI!
przeca czekamy na relację, a nie odniesienia do naszych inteligentnych uwag :twisted:
:lol: :lol: :lol: ależ ja się bardzo lubię odnosić :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.09.2010 09:53

Tymona napisał(a):Jacek - ja tam nie chcę być u...liwa (bo już kilka osób mam na sumieniu :wink: ) ale czy Ty nam jednak pokażesz choćby ten Wasz latający złom :wink: :lol:


Proszę bardzo

Obrazek


Jest tyle ciekawych relacji, że nie ma gdzie się wcisnąć to chociaż złom wstawie tu... :wink:

Poczekam aż koledzy Kowal i Gospodarz no i Franz pokażą swoje (tematyczne) a później spalę się ze wstydu i...
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 03.09.2010 10:28

Ojej, ale mi się podoba, wszystko mi się podoba, bardzo mi się podoba :lol:
A najbardziej mi się podoba sposób na zamordowanie strachu przed lataniem, sama wyznaję zasadę, gdzie nie mogę dojechać samochodem, tam mnie nie ma, ale jakby się soczku napić i ktoś potem wprowadził do letadla, to kto wie, może...

A i latorośle są świetne... :hearts:

Apetyt zaostrzony, czekam na kolejne dania :wink:
krzysiek1956
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek1956 » 03.09.2010 11:24

Też,cichutko, na boczku przysiadam.

Na dzieci bardzo uważaj.Dobrze wiem, szybko się starzeją,OLA i już będą dorosłe :D :D
Serdecznie pozdrawiam :D

W Barcelonie byłem niedawno, ale oglądając kilkaset zdjęć syna, który kolejny raz przebywał w tym pięknym mieście .Myśli o studiach magisterskich właśnie w Barcelonie :D :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 03.09.2010 11:51

Jacek S napisał(a):Jest tyle ciekawych relacji, że nie ma gdzie się wcisnąć to chociaż złom wstawię tu... :wink:
I bardzo dobrze... bo to naprawdę ładny złom :wink:

Jacek S napisał(a):Poczekam aż koledzy Kowal i Gospodarz no i Franz pokażą swoje (tematyczne) a później spalę się ze wstydu i...
To będę Ci kibicować :D A z tym wstydem - to może musisz postąpić tak jak ja w samolocie :wink: :D



Aguha napisał(a): Apetyt zaostrzony, czekam na kolejne dania :wink:
Ojej - tylko kiedy ja je ugotuję, na razie zaczynam obierać ziemniaki :lol:



krzysiek1956 napisał(a):Też,cichutko, na boczku przysiadam.(...) W Barcelonie byłem niedawno, ale oglądając kilkaset zdjęć syna, który kolejny raz przebywał w tym pięknym mieście .Myśli o studiach magisterskich właśnie w Barcelonie :D :D
Witaj Krzyśku - bardzo dobrze, że przerwałeś to ciche siedzenie, ...no i nie siedź tak z boczku :lol: A co do Twojego syna - to sobie pomyślałam, że świat zmierza w dobrym kierunku i nasze dzieciaki (te duże i te jeszcze małe) mają już całkiem inne możliwości - rosną nam obywatele świata :D



pozdrawiam serdecznie
i znikam, bo muszę te ziemniaki obrać - a to dopiero początek :lol:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.09.2010 13:01

Tymona napisał(a):Do lotu przystąp

Madzia - ja uwielbiam czytać jak piszesz o tym jak Maja i Tymek wchodzą w wieeeeelki świat podróży :) Myślę, że oni oboje to Ci kiedyś jakąś ogromną nagrodę zorganizują za to, jak ich fajnie obserwowaliście. Tak się zawsze powzruszam i uśmieję - kocham Twoje opowieści o nich!!! A Wasze fotki - te obserwacyjne - są świetne!

Tymona napisał(a):Dotarło do mnie też, że oto odkryliśmy sposób na wyleczenie mojego umysłu z samolotowej udręki :D Należy go ubzdryngolić :lol:

Ja to wolę ginąć na trzeźwo :D:D:D Nabijam się. Uwielbiam latać - wsiadam i czuję się zwolniona z wszelakich reakcji :D Bo i tak nic nie zrobię - jakby co :) Czasem sobie myślę, że gdybym jechała z kimś autem i coś by się niedobrego stało po drodze (i bym przeżyła ;) ), to bym miała wyrzuty sumienia, że może czegoś tam nie zrobiłam - nie zauważyłam, nie kazałam zwolnić czy coś takiego. A w samolocie - totalny luz - nic od Ciebie nie zależy :D

Tymona napisał(a): I tak sobie lecieliśmy, aż nastąpił moment, kiedy to klaszcze się kapitanowi w podziękowaniu za bezpieczny transport.

Polacy i Hindusi... :D:D:D:D

Dobrze, że jeszcze jestem na bieżąco :D

PS Woooooojtek - ale się najeździłeś po tych czarodziejskich miejscach! Pozdrawiam serdecznie - nie nadążam wszędzie się wpisywać, ale po obu stronach Pirenejów też bywam :D
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 04.09.2010 21:08

Madzia i ja zostawiam ślad , poczytam o tych Portugalesach ...

korzystałam z Twojej poprzedniej relacji / o Bułgarii i Rumunii/ w planowaniu tegorocznego wyjazdu , więc może za rok ...kto wie :?:

Tylko , że jest pewien kłopot ...wsadzenie mnie do samolotu :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Portugalesy i fiszpania olee! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone