Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portugalesy i fiszpania olee!

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 31.08.2010 11:23

Melduję się i ja w Twojej, Tymono, portugalskiej opowieści.
Kolega z pracy też w tym roku odwiedził Hiszpanię i Potrugalię, trochę poopowiadał i zdjęć napokazywał, chętnie porównam jego wrażenia z Twoimi 8)
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 31.08.2010 11:43

Razem z Tobą wybieram się podróż :wink: i jestem już gotowy na dalszy ciąg :lol:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 31.08.2010 12:03

Tymona napisał(a):Cały czas bowiem trwały narady rodzinne, połączone z gruntownym przeszukiwaniem Internetu i słuchaniem rad, tych którzy już byli i widzieli ( Ula :papa: ).


:hearts: :lool: :papa:
Moje kochane małe poznaniaki w taaaakiej trasie... Majucha i Tymek - całusy zwłaszcza dla Was :D

Aż się boję tu zameldować, bo już wiem, że będę miała znowu zaległości. Ale na razie jestem na bieżąco :lool:

Ogromnie się cieszę, że już się zaczyna. Ja - leniwiec relacyjny, a raczej kobieta nieuporządkowana, nie umiem się za swoje Iberiady zabrać. Tzn. tańczą szaleńczo w duszy od 2006 roku chyba, ale ich z niej nie uwolniłam :lol: No - jedną: tak ;)
Powiem tylko cichutko, że po mojej pierwszej Iberiadzie i kolejnej, i kolejnej, i kolejnej :lol: wiem, gdzie się w Europie zdradza Bałkany :lol:
Chciałabym się "wtrącać" na bieżąco, ale nie wiem co z tego będzie :D
Uściski i czekam :) A trasa - faaaaajna :smo:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.08.2010 12:10

weldon napisał(a):Porto jest z Portugalii ...

No i Wiera Gran nagrała Tango Portugalskie - ze specjalną dedykacją dla Kierowniczki :D

Albo nie, dla Kierowniczki - Popławski.


Portugalczyku jak nóż bezlitosny...
:wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 31.08.2010 12:40

Piotruś - faktycznie, faktycznie klimaty podobne (u nas za nie odpowiada Bartek) a nawet bardzo podobne - też dostaliśmy inne auto, ale o klasę lepsze niż chcieliśmy - chyba to taka ichnia polityka, coby klient był zadowolony :D Budgeta zapamiętamy, bo Europcar trochę (ale tylko trochę) podpadł.

Meeg - :lol: to może Ty poodsypiaj w pracy, wiesz - jak szef nie widzi :wink:

Slapciu - za dnia powiadasz... no chyba będę musiała, bo z tego co piszesz to istnieje możliwość, że będę odpowiadać za niski wynik przyrostu naturalnego :lol:

Wojanku - bo to faktycznie wiele kilometrów, ale...oni mają tam wszędzie autostrady, korków nie było i jakoś w tym roku nie odczuliśmy tego samochodowego umęczenia :D

Aniu - słoneczna relacyjka w zimowe dni - to faktycznie dobry pomysł :D Pewnie Twoja Karolcia też do szkoły idzie??? (odezwę na priv)

Moscatelko - no to faktycznie - to jakbyś była i nie była :lol: i tego cukierka głównie przesz szybkę :wink:

Janusz - no właśnie ta Portugalia to ma tę główną wadę (na szczęście jedyną), że daaaleko jest i z tych trzech tygodni trzeba stracić ładnych kilka dni na dojazd. Ale warto się do niej wybrać, bo to bardzo sympatyczny kraj :D

Krystofie - czuję się zmotywowana i zachęcona :wink:

Helen - witaj, choć z tą masą fot to może być różnie, ale robię wszystko co w mojej mocy :D

Iwonko - zapraszam, zapraszam :D

Reni - Ty zapracowana kobieto :lol: I całe szczęście, że zapracowana :D Bo przecież, żeby dobrze ktoś mógł się bawić, pracować musi ktoś :lol: Za co ja tam Ci dziękuję :D

Dżek S-no właśnie znamy się od mojego relacyjnego "zawsze" i jakby to było gdyby Cie nie było - no smutno :D A co do porównywania kosztów :wink: Powiem tak, tego komputera co to po wakacjach mieliśmy kupić, to tak szybko nie kupimy :lol: No i jeszcze Jacek - pisz relację!!! Ja tam czekam na Waszą Maję na Tureckich dróżkach :D

Małgosiu - no właśnie jest TYLE do zobaczenia, że decyzja o tym co zobaczymy, jest zawsze kosztem czegoś innego. A tamten półwysep jest jednak daleko i trudniej do niego wracać tak jak do Cro. A z upałem nie było tak źle, bo na ochłodzenie :wink: trafiliśmy - i było 25- 27 st. ale za to w Kordobie było 44 st. 8O

Sroczko - a ja się bardzo cieszę, że taki miły gość mnie odwiedził :D

Dromaderze - w podróż z nami? Bardzo chętnie -ale czy masz duży zapas wody :wink: (muszę Cię jakoś zagadać, bo ja to gotowa jeszcze nie jestem ) :lol:

Ulka - :lol: Ty się nic Dziewczyna nie martw, emerytura kiedyś będzie i wtedy nadrobisz :lol: A tak poza tym, to ja mam nadzieję, że się wtrącać będziesz, bo przecież i wielu więcej miejscach byłyście i takie ładne zdjęcia macie... :D


i oczywiście wszelkie muzyczne wtręty mile widziana, bo przecież bez muzyki na wakacjach życie straciłoby barwy :D

pozdrawiam
:D
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 31.08.2010 14:44

Melduję posłusznie - obecna i baaardzo głodna wrażeń :)
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 31.08.2010 15:07

I ja z wieką przyjemnością zasiadam w czytelni :D
Czasu mam wprawdzie ostatnio niewiele ale na Twoją relację czas się musi znaleźć ;) tym bardzie, że Portugalia jest na mojej liście "na za jakiś czas" :)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 31.08.2010 15:15

Hej Tymona :D

Jak fajnie, że się wreszcie pozbierałaś do napisania o "waszym Półwyspie Iberyjskim" :wink: :D
Mam nadzieję, że o wrażeniach Tymoniątek też napiszesz :D :D

Trasa ... imponująca 8)
Mam nadzieję, że wszystkie zamierzenia się zrealizowały.
A nawet ... "ponad to" :lol:
U-la napisał(a):(...) wiem, gdzie się w Europie zdradza Bałkany :lol:

:lol: :lol: :lol:
knuję tą zdradę z premedytacją i ... jak na razie nic :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 31.08.2010 22:31

Aguha - Ojoj - mam nadzieję, że uda mi się Cię nakarmić :lol:

Asiu - a ja się cieszę, że masz mało czasu - znaczy, że wszystko w porządku :D

Dorotko - no właśnie wiem, że knujesz i knujesz od jakiegoś czasu, i jakoś z tego knucia nici :( To może ja zacznę trzymać za Ciebie kciuki, żeby i to knucie i ta premedytacja w końcu się udała :D (a Tymoniątka będą, będą - bez nich - ani rusz :lol:)

pozdrawiam serdecznie
i zabieram się do pisania
:D
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 31.08.2010 23:23

To ja też szybciutko zapisuję się w czytelni ,zwłaszcza,że nie tak szybko będzie mi dane odwiedzić te piękne regiony.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 31.08.2010 23:45

Uzupełniając to, co Ci napisałem w wątku korsykańskim, pozwoliłem sobie na Twoją mapkę nanieść (bardzo z grubsza) niektóre moje trasy hiszpańsko-portugalskie.

Wiesz, Madziu, jednak wywaliłem te mapki. Zrobiłem je zanadto obskurnie. ;)

Pozdrawiam serdecznie,
Wojtek
Ostatnio edytowano 02.09.2010 17:08 przez Franz, łącznie edytowano 2 razy
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 01.09.2010 10:05

Tymona napisał(a):Asiu - a ja się cieszę, że masz mało czasu - znaczy, że wszystko w porządku :D


Tak tak, wszystko w porządku :) Dołączyła do nas mała Hania :)

Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.09.2010 14:22

Biegam :wink: po forum odrabiając zaległości i co rusz trafiam na ' rodzynki ' - w nadmiarze podobno tuczące są ale co tam :D

Takiego - to ja z pewnością nie odpuszczę :P

Melduję się w Twojej Tymono relacji , chociaż wtrącał się nie będę - mało znam jeszcze tamte rejony - czytał będę na pewno :D


Pozdrawiam serdecznie
Piotr
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.09.2010 16:26

JoannaG napisał(a):
Tymona napisał(a):Asiu - a ja się cieszę, że masz mało czasu - znaczy, że wszystko w porządku :D


Tak tak, wszystko w porządku :) Dołączyła do nas mała Hania :)


Pięknie, cudnie, wspaniale :!: :)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 01.09.2010 20:45

CO dalej? :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Portugalesy i fiszpania olee! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone