Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podgora-Ćaklje 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 28.01.2013 19:15

Oczywiście ja również chętnie się przywitam
i coby nam się ... pod tego "śledzika"
koleżanki Anety.K. miło się czytało
robert39
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert39 » 28.01.2013 20:30

witam

jeśli można to i ja zasiądę :D
Loren
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loren » 28.01.2013 20:40

Relacja fajnie się zapowiada, chętnie będę towarzyszył, tym bardziej że odwiedzałeś te same miejscowości co ja, nie byłem tylko na Bracu :!:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2013 20:51

misiekmb1 napisał(a):.....Po zapoznaniu się gdzie będziemy mieszkać przystąpiliśmy do wtargania gratów na 1 piętro bo tam właśnie z żoną i córką mieliśmy spędzić najbliższe 2 tygodnie ,ale o tym w następnym odcinku. C.D.N. :papa:

Witam,
czekam na opis apartamentu i jego zdjęcia. Możesz na priv podesłać mi namiary na priv :?: - pasażer mocno namawia na tą dzielnicę, a bezpośrednich namiarów jakoś wiele nie znalazłam :(

Czekam na dalszy ciąg :papa:
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 28.01.2013 21:02

@misiekmb1 to nasz pobyt w Podgorze się zazębił, byłem od 12 do 22 lipca 2012
chetnie pooglądam Twoje fotki a Ty popatrz na moje: riwiera-makarska-2012-w-ciemno-rodzina-2-2-1-raz-t37525.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.01.2013 21:13

Dżejan napisał(a):@misiekmb1 to nasz pobyt w Podgorze się zazębił, byłem od 12 do 22 lipca 2012
chetnie pooglądam Twoje fotki a Ty popatrz na moje: riwiera-makarska-2012-w-ciemno-rodzina-2-2-1-raz-t37525.html

Dżejan witaj ,jakoś Twoja relacja umknęła mojej uwadze :oops: ale obiecuję nadrobię zaległości :D
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 28.01.2013 21:15

relacja ledwo się zaczeła , a tu taki tłok :?: 8O wcisnę się chyba gdzieś :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.01.2013 21:19

piekara114 napisał(a):
misiekmb1 napisał(a):.....Po zapoznaniu się gdzie będziemy mieszkać przystąpiliśmy do wtargania gratów na 1 piętro bo tam właśnie z żoną i córką mieliśmy spędzić najbliższe 2 tygodnie ,ale o tym w następnym odcinku. C.D.N. :papa:

Witam,
czekam na opis apartamentu i jego zdjęcia. Możesz na priv podesłać mi namiary na priv :?: - pasażer mocno namawia na tą dzielnicę, a bezpośrednich namiarów jakoś wiele nie znalazłam :(

Czekam na dalszy ciąg :papa:


Nie ma problemu ,zdjęcia będą i to sporo a kontakt do właścicieli podeślę Ci na priv
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2013 21:25

misiekmb1 napisał(a):
piekara114 napisał(a):
misiekmb1 napisał(a):.....Po zapoznaniu się gdzie będziemy mieszkać przystąpiliśmy do wtargania gratów na 1 piętro bo tam właśnie z żoną i córką mieliśmy spędzić najbliższe 2 tygodnie ,ale o tym w następnym odcinku. C.D.N. :papa:

Witam,
czekam na opis apartamentu i jego zdjęcia. Możesz na priv podesłać mi namiary na priv :?: - pasażer mocno namawia na tą dzielnicę, a bezpośrednich namiarów jakoś wiele nie znalazłam :(

Czekam na dalszy ciąg :papa:


Nie ma problemu ,zdjęcia będą i to sporo a kontakt do właścicieli podeślę Ci na priv


Priv w profilu
HVALA, HVALA,HVALA,HVALA, :D :D :D
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 28.01.2013 21:38

Ja również dosiądę się do czytających
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 28.01.2013 21:56

Bardzo dobrze Ci idzie to pisanie, więc nie rób zbyt długich odpoczynków, bo my jesteśmy żądni wszystkiego co chorwackie!!!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.01.2013 22:17

emi13214 napisał(a):Bardzo dobrze Ci idzie to pisanie, więc nie rób zbyt długich odpoczynków, bo my jesteśmy żądni wszystkiego co chorwackie!!!!


Ale numer wywinąłem ....dopiero co zacząłem a tu taki ruch...niestety jutro przerwa :cry: (idę na cały dzień do pracy) ale po jutrze będę kontynuował . A tym czasem :papa:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.01.2013 23:06

misiekmb1 napisał(a):Ale numer wywinąłem ....dopiero co zacząłem a tu taki ruch...niestety jutro przerwa :cry: (idę na cały dzień do pracy) ale po jutrze będę kontynuował . A tym czasem :papa:


No to bardzo nieładnie, bardzo....
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 28.01.2013 23:32

misiekmb1 napisał(a):
Ale numer wywinąłem ....dopiero co zacząłem a tu taki ruch...niestety jutro przerwa :cry: (idę na cały dzień do pracy) ale po jutrze będę kontynuował . A tym czasem :papa:


Noo,nie wiem :?: :!: zdałoby się o jakimś L-4 pomyśleć.... :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.01.2013 07:51

Witam ponownie :D
Dzisiaj miała być przerwa.Ale mam chwilkę wolnego to coś tam namaluję.Na czym to ja skończyłem... :?:
No właśnie ,graty wniesione ,teraz rozpakowanie ,szybki prysznic i oswajanie się z mieszkaniem.Pierwsze wyjście na balkon a tam ukazały się takie oto widoki
Obrazek
Obrazek
a to już widoki poranne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w oddali widać wyspę Brać
Obrazek
i Hvar
Obrazek
Tego dnia za wiele już nie zdziałaliśmy ,niestety podróż dała nam się dosyć mocno we znaki, a ja jako kierowca
byłem wypompowany do granic możliwości i pozostał nam tylko wypoczynek . C.D.N.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Podgora-Ćaklje 2012 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone