Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvice 1 nocleg???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009
Plitvice 1 nocleg???

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 16.05.2010 17:49

Witam ponownie jak sądzicie czy jest możliwy tylko jeden nocleg w bardzo bliskich okolicach Jezior Plitvickich? Chcemy tam zatrzymać się w drodze powrotnej na zwiedzanie. I tak się zastanawiam czy jest to możliwe i czy Chorwaci niechętni są i czy jest wtedy drogo. Pozostaje Hotel ale obawiam się ze ceny mogą być kosmiczne. Jeśli ktoś z Was szanownych forumowiczów nocował z rodzinką w jakimś apartamencie właśnie tylko jedną noc będę wdzięczny za namiary. Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 16.05.2010 18:07

Myślę ze tu masz odpowiedź
forum/viewtopic.php?t=23617&highlight=
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1621
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 16.05.2010 18:17

Polecam uwadze. Zawsze warto także zaglądnąć do tego działu, można znaleźć wiele odpowiedzi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.05.2010 18:39

Się pewnie powtórzę,ale:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
"privatni smjestaj"
Pozdrav
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010
Orebić 2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 16.05.2010 19:18

Witam wszystkich forumowiczów. Może ktoś udzieli mi podpowiedzi. Wybieram się w tym roku ponownie do Chorwacji na wakacyjki. Konkretnie mam już załatwiony apartamencik w Orebiciu. W drodze do Orebicia chcę z rodzinką zwiedzić Plitwickie Jeziora i w związku z tym mam pytanko. Jak jest z noclegami w okolicy jezior? Trzeba wcześniej zamawiać czy wystarczy zajechać i coś się znajdzie? Słyszałem że ciekawym rozwiązaniem jest zatrzymać się na kempingu Korana - był już ktoś tam? - (jakie są ceny). Zaznaczę że rodzinka to 4 osoby - możemy spać w namiocie.
Po zwiedzeniu jeziorek chcemy jechać dalej do Medjugorje i tam ponownie się przespać.
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 16.05.2010 20:28

Powiem tak: dwa razy zajecałem po południu i nie było problemu - oni raczej nastawieni są tam na noclegi 1-2 dniowe.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 16.05.2010 21:23

Byłem po godzinie 22 i też nie było problemu z aprtm.

Miejscowość Rudanovac - ok. 15km od Plitvicka Jezera.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 16.05.2010 22:43

Ok bardzo dziękuję czyli nie martwię się tym noclegiem. Wprawdzie będę jechał z wakacji w środkowej Dalmacji, ale myślę że z tego kierunku też coś znajdę. Jeszcze jedno pytanko bo już wiem ze nie będziemy mieli tyle czasu aby zobaczyć wszystko. Wiem że są tam różne wejścia którym najlepiej wejść aby zobaczyć najlepszą perełkę tej krainy? I Jeśli posiadacie wiedzę jaka jest cena biletu dla dorosłego i dziecka(11 lata) Pytam bo już będziemy wracać z wakacji i jaką rezerwę kasy mamy na tę okoliczność zostawić
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 17.05.2010 08:21

Nie pamiętam którym wejściem wchodziliśmy,ale było to pierwsze wejście jadąc od Karlowca. Ceny biletu to 110 kun osoba dorosła, dzieci do 7 lat bezpłatnie jaka cena za starsze dzieci to nie pamiętam, moje dziecko weszło jeszcze bezpłatnie.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 17.05.2010 15:27

consett0805 napisał(a):Ok bardzo dziękuję czyli nie martwię się tym noclegiem. Wprawdzie będę jechał z wakacji w środkowej Dalmacji, ale myślę że z tego kierunku też coś znajdę. Jeszcze jedno pytanko bo już wiem ze nie będziemy mieli tyle czasu aby zobaczyć wszystko. Wiem że są tam różne wejścia którym najlepiej wejść aby zobaczyć najlepszą perełkę tej krainy? I Jeśli posiadacie wiedzę jaka jest cena biletu dla dorosłego i dziecka(11 lata) Pytam bo już będziemy wracać z wakacji i jaką rezerwę kasy mamy na tę okoliczność zostawić


mówisz i masz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 17.05.2010 20:44

Dzięki i wszystko jasne
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009
Nocleg Gospic okolice Plitvic

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 27.05.2010 14:23

Prosze polecic mi jakkąś konkretną kwatere w okolicach Plitvickich jezior lub Gospica , przeszukałem juz wiele stron ale niestety większość kwater jest juz pozajmowana .... a może jakieś namiary na rozsadne biuro internetowe które zajmuje się poszukiwaniem noclegów?
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 27.05.2010 18:39

Konkretnie? Proszę - Anto Gaspar Mukinje 49 2km na pieszo przez las do wejścia z autobusami (parking "z głowy").
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.05.2010 19:01

No tak tylko ze na mapach google nie mogę znaleźć Mukinje??? Niemam pojęcia nawet gdzie szukać od jakiej strony może jakoś bardziej dokładnie dla takiego Laika jak ja?
GLOBUS69
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 21.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) GLOBUS69 » 27.05.2010 19:15

consett0805 napisał(a):Witam ponownie jak sądzicie czy jest możliwy tylko jeden nocleg w bardzo bliskich okolicach Jezior Plitvickich? Chcemy tam zatrzymać się w drodze powrotnej na zwiedzanie. I tak się zastanawiam czy jest to możliwe i czy Chorwaci niechętni są i czy jest wtedy drogo. Pozostaje Hotel ale obawiam się ze ceny mogą być kosmiczne. Jeśli ktoś z Was szanownych forumowiczów nocował z rodzinką w jakimś apartamencie właśnie tylko jedną noc będę wdzięczny za namiary. Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi


witam
jeśli jeszcze nie masz nic konkretnego na nocleg to polecam
RASTOKE (urocze wodospady) k/m SLUNJ (w czasie misji ONZ baza Polskiego Kontyngentu Wojskowego) od PLITVIC w kierunku na KARLOVAC
p.s.
pozdrawiam wszystkich uczestników misji UNPROFOR
może wśród cromaniaków są takowi ?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone