Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże FKK Na Makarskiej

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 21.01.2010 10:12

Alen napisał(a):A dokładniej to możesz gdzieś na mapie lub zdjęciach pokazać nam to miejsce ?
Ja znalazłem coś tu;
http://www.panoramio.com/photo/20841170


Na tych zdjęciach jest faktycznie plaża NUGAL.
Jest ona na drugim końcu Makarskiej, pomiędzy Makarska, a Tucepi. Jednak dojście do tej plaży jest dość trudne i długie - trzeba iść przez las po ścieżce na skalnych zboczach. Ale widoki z tej ścieżki są fantastyczne - błękitne może na dole, fale rozbijające się o skały 8)
Aby dojść do tej plaży trzeba wejść do lasku za marketem Apfel, na obżeżach miasta.
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 21.01.2010 10:21

darek1 napisał(a):... zapraszam na plaże tekstylne. Tylko tam można odpocząć i spacerować wśród pięknych opalonych i uśmiechniętych kobiet.


Jeżeli udajesz się na plaże tylko po to, aby popatrzeć sobie na płeć piękną , to już Twój problem kolego darek1

Dla nas naturyzm ma nieco inny wymiar, związany głównie z niczym nieskrępowanym oddawaniem się urokom przepięknych plaż, wody, słońca, itd.
Ale niestety - tekstylni tego nie potrafią zrozumieć, a nieliczni pseudonaturyści psują ten wizerunek :(

ps.
czy admin lub moderator mógłby ustawić "łączenie postów" ?
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 21.01.2010 10:33

zmichal napisał(a):czy admin lub moderator mógłby ustawić "łączenie postów" ?


To forum nie ma takiej funkcji.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.01.2010 11:39

zmichal napisał(a):..
Jeżeli udajesz się na plaże tylko po to, aby popatrzeć sobie na płeć piękną , to już Twój problem kolego darek1


w tym przypadku ignorancja to jedyny sposob na glupote :wink:

nie karm trolla :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 23.01.2010 08:41

piotrulex napisał(a):
zmichal napisał(a):..
Jeżeli udajesz się na plaże tylko po to, aby popatrzeć sobie na płeć piękną , to już Twój problem kolego darek1


w tym przypadku ignorancja to jedyny sposob na glupote :wink:

nie karm trolla :wink:




Jakoś kolega włącza się w moje posty i mnie nie ignoruje - czyżby polubił moje literackie wypowiedzi. Powiem koledze, że wolę oglądać piękne kobiety na normalnej plaży niż facetów naturystów z przyrodzeniem na wierzchu. Jeśli kolega tak lubi naturym to niech kupi sobie gitarę i tam sobie wsadzi, żeby nie robić obrzydzenia na plaży. A tak nawiasem mówiąc to niech kolega na siebie uważa. Na plaży naturystycznej, jak stwierdził powyżej kolega Michał kręci się dużo samotnych starszych Panów. Zeby to czasem dla kolegi nie skończyło się - omijaniem z daleka plaż FKK. Pozdrawiam kolegę Piotrulexa z Torunia - miasta Ojca Dyrektora. Powodzenia kolego.
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 25.01.2010 12:07

Czy na forum nie ma moderatorów?
Liliana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Liliana » 08.04.2010 18:23

Mam na zdjęciu opisaną wyżej plażę a raczej jej otoczenie :wink:
Obrazek
Trasa na plażę jest przepiękna, warta polecenia każdemu :lol:
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 08.04.2010 18:39

Nugal jest nie do pobicia. Sama trasa na tą plaze dostarcza niesamowitych wrażeń. Jest to cudowny kontakt z naturą i nie wyobrazam sobie opalania sie tam w strojach.
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 09.04.2010 09:20

Dokładnie avenssis - mi od samej plaży bardziej podoba się leśna dróżka skalistym zboczem, nad samym brzegiem morza. Widoki przepiękne - z góry widać piękny turkus morza, idzie się w większości w cieniu.
Sama plaża w mojej ocenie lepiej wygląda z góry niż z bliska, ale myślę, że każdy będą w pobliżu powinien odwiedzić to miejsce chociaż raz.
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 26.04.2010 12:55

Podajcie namiary na najbardziej dogodny nocleg blisko plaży Nugal, najlepiej kamping (fkk)
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 26.04.2010 14:37

kopaj napisał(a):Podajcie namiary na najbardziej dogodny nocleg blisko plaży Nugal, najlepiej kamping (fkk)


Campingu FKK w pobliżu z tego, co wiem, nie ma.
Najlepszy powinien być jakiś apartament na końcu Makarskiej. Z Tucepi jest dalej - utrudnione dojście, a i tak trzeba zrobić koło, bo ścieżka prowadzi z kierunku Makarskiej.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.04.2010 12:32

kopaj napisał(a):Podajcie namiary na najbardziej dogodny nocleg blisko plaży Nugal, najlepiej kamping (fkk)


Jakie plany na 2010?

Widze ze coraz bardziej na poludnie
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 04.05.2010 13:11

A ty nie myslałeś żeby pojechać troche bardziej na południe?
Może Nugal - tylko na którym campingu? , może Dubrownik - tylko jaki camping? a może Montenegro - tu już wiadomo - Ada Bojana
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.05.2010 09:13

kopaj napisał(a):A ty nie myslałeś żeby pojechać troche bardziej na południe?
Może Nugal - tylko na którym campingu? , może Dubrownik - tylko jaki camping? a może Montenegro - tu już wiadomo - Ada Bojana


Myslem ale jak sam wiesz jest problem z campami. Widzialem sporo zdjec i opisow z Ada Bojana i jakos mnie to nie zacheca. Super wymagajacy nie jestem ale na urlopie wole komfortowo wypoczywac.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 14.06.2010 11:55

raffiu napisał(a):Alen to jest plaża "Nugal" i jest plażą CO. Była wielokrotnie opisywana na forum. Bardzo urokliwa, polecam naguską z Makarskiej i Tucepi.
plaża o której wspomniał zmichal jest w moim odczuciu w przeciwnym kierunku od centrum Makarskiej i faktycznie można spotkać tam nudystów, choć urokiem nie dorównuje Nugal w moim odczuciu.
Pozdrawiam


Powiedźcie mi proszę co to znaczy, że plaża jest CO? Zamierzam przespacerować i trochę posiedzieć na plaży Nugal. Czy w związku z tym mogą mnie tam spotkać nieprzyjemności skoro jestem tekstylny? Chciałbym uniknąć zamieszania typu - "spieprzaj dziadu albo ściągaj majty".

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Plaże FKK Na Makarskiej - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone