Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag-czerwiec 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 26.06.2012 18:13

Agabe

A mam jeszcze jedno pytanko, właściciele na swojej stronie internetowej mają napisane "plac zabaw dla dzieci na podwórku", a oglądałam zdjęcia z każdej strony domu i żadnego placu zabaw na nich nie widać. I ciekawostka, wyczytałam że właściciele mają w piwnicy winiarnię i że zapraszają do niej wszystkich chętnych gości domu :lol:
Za parę dni wyjeżdżamy na Pag i ciekawa jestem czy właściciel już wydobrzał.
P.S. Fajne masz dzieciaczki, pozdrawiam
:lol:
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 26.06.2012 20:05

Agula81 napisał(a):Agabe

A mam jeszcze jedno pytanko, właściciele na swojej stronie internetowej mają napisane "plac zabaw dla dzieci na podwórku", a oglądałam zdjęcia z każdej strony domu i żadnego placu zabaw na nich nie widać. I ciekawostka, wyczytałam że właściciele mają w piwnicy winiarnię i że zapraszają do niej wszystkich chętnych gości domu :lol:
Za parę dni wyjeżdżamy na Pag i ciekawa jestem czy właściciel już wydobrzał.
P.S. Fajne masz dzieciaczki, pozdrawiam
:lol:

placu zabaw nie ma:(
piwnica jest owszem ale nie wiem co tam się znajduje
ja jechałam przez agencje z Pagu-Perla-jak wejdziesz na ich strone to po lewej stronie wyszukaj vila tanja-tam tez sa zdj, ja byłam pod nr 5-widok z tarasu-bajka-mogłabym tam siedziec całymi dniami
jak mozesz to podeślij mi linka
pzdr
Agula81
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agula81 » 27.06.2012 11:07

Agabe
My po raz trzeci korzystamy z biura Perla, przejrzałam chyba wszystkie kwatery na ich stronie i wybrałam właśnie ten apartament. Zabrałam się za szukanie kilkanaście dni temu i już większość wytypowanych przez nas kwater była w tym terminie zajęta, więc wybór padł właśnie na tą.
A na ich stronę internetową trafiłam przypadkiem wczoraj, przeglądając inne propozycje zakwaterowania na Pagu, bezpośrednio przez właścicieli lub różne inne agencje :)
http://www.pagapartments.com/
agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 27.06.2012 12:16

oj szkoda ze my nie skorzystaliśmy z"piwnicy" :D :D :D
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 27.06.2012 13:28

Witam.
To ja załapałem się chyba trochę za późno, bo to już "po ptakach" :?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pag-czerwiec 2012 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone