Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opłaty za autostrady (dyskusja przeniesiona z FAQ)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sanczes1984
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) sanczes1984 » 17.03.2019 09:01

Dziękuję wszystkim za podsyłanie linków do stron z cenami przejazdu... Naprawdę odwiedzałem je wcześniej... Zwróciłem się z prośbą o pomoc w obliczeniach więc prosze o odpowiedzi tylko osoby które pomogą to wszystko wyliczyć i przede wszystkim odpowiedzieć jaka klasę winietki w danym kraju trzeba kupić...
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 17.03.2019 09:10

sanczes1984 napisał(a):Dziękuję wszystkim za podsyłanie linków do stron z cenami przejazdu... Naprawdę odwiedzałem je wcześniej... Zwróciłem się z prośbą o pomoc w obliczeniach więc prosze o odpowiedzi tylko osoby które pomogą to wszystko wyliczyć i przede wszystkim odpowiedzieć jaka klasę winietki w danym kraju trzeba kupić...

Przecież Ci już pisałem:
Słowacja 14 euro miesięczna
Węgry jeśli samochód zarejestrowany na więcej niż 7 osób to kat. D2 9560HUF miesięczna
Chorwacja bramki katII 383kn w jedną stronę :papa:
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 17.03.2019 09:16

sanczes1984 napisał(a):Dziękuję wszystkim za podsyłanie linków do stron z cenami przejazdu... Naprawdę odwiedzałem je wcześniej... Zwróciłem się z prośbą o pomoc w obliczeniach więc prosze o odpowiedzi tylko osoby które pomogą to wszystko wyliczyć i przede wszystkim odpowiedzieć jaka klasę winietki w danym kraju trzeba kupić...


To może teraz dasz radę :D
https://www.autocentrum.pl/dane-technic ... it-custom/
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 17.03.2019 10:21

sanczes1984 napisał(a):Dziękuję wszystkim za podsyłanie linków do stron z cenami przejazdu... Naprawdę odwiedzałem je wcześniej... Zwróciłem się z prośbą o pomoc w obliczeniach więc prosze o odpowiedzi tylko osoby które pomogą to wszystko wyliczyć i przede wszystkim odpowiedzieć jaka klasę winietki w danym kraju trzeba kupić...

Panie Michale, jeśli pomimo wszystkich podpowiedzi, porad i przydatnych linków w dalszym ciągu nie jest Pan w stanie samodzielnie wypracować odpowiedzi na nurtujące Pana pytania może należy (zamiast złośliwości) zastanowić się nad swoimi możliwościami i porzucić pomysł wyjazdu. Oczekuje Pan "już i natychmiast" odpowiedzi nie dając nic od siebie oprócz złośliwego podziękowania wszystkim, którzy pospieszyli z pomocą.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 05.05.2019 20:14

Wiem leń jestem ale cóż... :D podrzućcie mapkę z cenami odcinków autostrad w Cro :)
hariet1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 16.08.2013
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) hariet1 » 05.05.2019 20:25

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2019 20:26

sviva napisał(a):Wiem leń jestem ale cóż... :D podrzućcie mapkę z cenami odcinków autostrad w Cro :)

Dla lenia :oczko_usmiech:

oplaty-za-autostrady-i-drogi-ekspresowe-t17828.html
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.05.2019 20:28

sviva napisał(a):Wiem leń jestem ale cóż... :D podrzućcie mapkę z cenami odcinków autostrad w Cro :)

ja korzystam z TEJ wyszukiwarki
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 05.05.2019 21:20

Do cen tu podanych powinnismy doliczyc 15% podwyzki w sezonie letnim - lipiec i sierpien. Taką podwyzke wprowadzono w Cro ustawą.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.05.2019 21:26

babiszado napisał(a):Do cen tu podanych powinnismy doliczyc 15% podwyzki w sezonie letnim - lipiec i sierpien. Taką podwyzke wprowadzono w Cro ustawą.

w podanym przeze mnie linku wystarczy wybrać odpowiednią taryfę
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.05.2019 21:31

te kiero napisał(a):
babiszado napisał(a):Do cen tu podanych powinnismy doliczyc 15% podwyzki w sezonie letnim - lipiec i sierpien. Taką podwyzke wprowadzono w Cro ustawą.

w podanym przeze mnie linku wystarczy wybrać odpowiednią taryfę

Tak, tylko musimy pamiętać, że obowiązuje ona od 15. lipnja do 14. rujna, czyli od 15.06 do 14.09
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.05.2019 07:44

walp napisał(a):
te kiero napisał(a):
babiszado napisał(a):Do cen tu podanych powinnismy doliczyc 15% podwyzki w sezonie letnim - lipiec i sierpien. Taką podwyzke wprowadzono w Cro ustawą.

w podanym przeze mnie linku wystarczy wybrać odpowiednią taryfę

Tak, tylko musimy pamiętać, że obowiązuje ona od 15. lipnja do 14. rujna, czyli od 15.06 do 14.09

Dzięki za uzupełnienie, jest komplet.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Autostrady w HR-info o parkingach, wiaduktach, tunelach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 06.05.2019 08:29

sviva napisał(a):Wiem leń jestem ale cóż... :D podrzućcie mapkę z cenami odcinków autostrad w Cro :)

zdecydowanie leniwy nie jesteś:) gdybyś był leniwy, nie zadałbyś tego pytania:)
to raczej wygodnictwo i roszczeniowość...:p
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2019 08:57

Sol-Wagon napisał(a):
sviva napisał(a):Wiem leń jestem ale cóż... :D podrzućcie mapkę z cenami odcinków autostrad w Cro :)

zdecydowanie leniwy nie jesteś:) gdybyś był leniwy, nie zadałbyś tego pytania:)
to raczej wygodnictwo i roszczeniowość...:p

Dla leniwych wątek z dyskusją przykleiłem. :idea:
Na wygodnictwo i roszczeniowość nie mam pomysłu. :roll:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 12.05.2019 13:06

Zaskoczę was - sam sobie dałem radę :) z pomocą wujka google wyszło mi, że muszę przygotować 300 kn na autostrady aby dojechać do Tucepi :)
ale dziękował za taki odzew :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Opłaty za autostrady (dyskusja przeniesiona z FAQ) - strona 181
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone