Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odstąpię rezerwacje domu Viktorija Podobuce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasjonatkaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2015
Odstąpię rezerwacje domu Viktorija Podobuce

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasjonatkaa » 14.04.2016 17:59

Witam, niestety jestem zmuszona odstąpić rezerwacje domu Viktorija w Podobuce w terminie 2-16 lipca 2016 r. Dom jest na max 8 osób. My mieliśmy jechać w 2 rodziny. Miejsce jest cudne, na samej płazy. Rezerwacja była zrobiona za pośrednictwem znanej na forum agencji pani Sarki Koucka i na stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia. Zresztą dom był tez chyba gdzieś na forum opisywany. Może ktoś jest chętny. Nie chce żadnych dodatkowych opłat, zależy mi aby odzyskać zaliczkę. Koszt wynajmu całego domu to 155 euro za dzień, zaliczkę wpłaciliśmy w kwocie 300 euro. Zainteresowanych proszę o kontakt 600889634.
pasjonatkaa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasjonatkaa » 25.05.2016 07:39

Okazało się, że propozycja jest nadal aktualna.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Odstąpię rezerwacje domu Viktorija Podobuce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019