Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odsprzedam rezerwację apartamentu A4+2 w Brelii

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Brela 2015
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2015
Odsprzedam rezerwację apartamentu A4+2 w Brelii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brela 2015 » 14.07.2015 14:14

Witam wszystkich CroManiaków,

Mam do odsprzedania rezerwację, której dokonałem 16.01.2015.
Niestety z przyczyn osobistych w tym roku jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu.
Oferta dotyczy dwutygodniowego wypoczynku w terminie 15.08-29.08.2015.
Przepiękna miejscowość Brela, a dokładnie ulica Podrace - jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Spokojne, bez zgiełku, jednym słowem przepiękne.

Apartament A4+2 o powierzchni 70m2 z tarasem 12m2 z widokiem na morze.
Apartament posiada:
- 2 sypialnie
- 2 łazienki
- salon
- kuchnia
- taras ok. 12m2 od południa (od strony morza)
- drugi balkon

W budynku na parterze znajduje się sklep spożywczy, ciepłe pieczywo z samego rana :-)
Apartament położony w pierwszej zabudowie 80 metrów od morza (wychodzimy z apartamentu i schodzimy schodami do samego morza)
Apartament w pełni wyposażony (TV SAT, dwa klimatyzatory, WI-FI, kuchenka, lodówka, ekspres do kawy, zmywarka do naczyń oraz pralka automatyczna), dodatkowo darmowy parking.

Cena za apartament to 145 euro za dobę. Koszt rezerwacji, której dokonałem to 400 euro.

Więcej info. pod nr telefonu 607 750 100 zdjęcia itp. na priv.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Odsprzedam rezerwację apartamentu A4+2 w Brelii
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone