Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore:)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 26.02.2014 12:14

W jakim terminie planujecie jechac?
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 26.02.2014 12:26

A czy ktos jedzie w podobnym terminie jak my, czyli 6-16 lipca do Podgory?
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 26.02.2014 13:24

miska777 napisał(a):Ja dokonalam w koncu wyboru. Padlo na Podgore
Co zadecydowalo o tym wyborze? wiele czynnikow... Przegladalam oferty od Breli az po Igrane...
Chcialam zeby bylo w miare plasko - male dzieci
Zeby miejscowosc byla taka akurat, nie za mala, aby bylo tam co robic - tu znow mialam na wzgledzie dzieci
Istotna byla tez obecnosc Jardanki.
Poczatkowo napalilam sie na Tucepi ale ta biegnaca przez srodek magistrala mnie zniechecila, noclegi za Jardanka byly w sensownych cenach a te blizej morza juz niestety duuuzo drozsze. Tu tez mialam na uwadze dzieci i maszerowanie z nimi przez tunel czy swiatla i targanie pompowancow wszelakich ze soba na plaze etc...
Mlodsza corka ma 3,5 roku wiec te wszystkie kwestie byly istotne.
No i ceny.
A w Podgorze - dzieki pewnej forumowiczce - znalazlam fajny apartament tuz przy morzu, z balkonu widac port, cena rozsadna (dzieki bardzo milej wlascicielce z ktora udalo sie troszke ponegocjowac)...
Tak wiec pozostaje tylko czekac do lata:)


Dziekuje wszystkim tym ktorzy pomogli mi w wyborze, odpisywali na PW, maile, wysylali nawet zdjecia!


Z Podgory będziecie bardzo zadowoleni. Piękna promenada ciągnąca się przez kilkaset metrów. Dzieci po promenadzie mogą pomykać na wrotkach lub rolkach. Przede wszystkim jest w miarę spokojnie. W przeciwieństwie do zatłoczonego i hałaśliwego Tucepi.
Życzę miłego wypoczynku
mario44n
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario44n » 26.02.2014 20:47

miska777 napisał(a):W jakim terminie planujecie jechac?


planujemy wyjazd 1.08 i powrót w okolicach 14.08.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.02.2014 23:10

miska777 napisał(a):A czy ktos jedzie w podobnym terminie jak my, czyli 6-16 lipca do Podgory?

my będziemy w Podgorze od 13.07...
Też długo się zastanawialiśmy nam wyborem miejsca a Podgora dlatego, że miała wszystkiego po trochu. To takie połączenie wszystkiego. Apartman też znaleźliśmy nie najgorszy... Jak możesz to pochwal się gdzie będziecie stacjonować ;)
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 03.05.2014 21:41

Kto jedzie do Podgory na poczatku lipca?
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 04.05.2014 17:26

Do BYWALCÓW Podgory:

Która część miasteczka polecacie?
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 07.05.2014 07:48

maciej1969 napisał(a):Do BYWALCÓW Podgory:

Która część miasteczka polecacie?


Ja bywałem w części Podgory o nazwie Caklje - na południe od centrum.
To jest bardzo spokojna część Podgory. Apartamenty są położone w pierwszej linii brzegowej.
Do centrum idzie się jakiej 15 minut. Plaża dość wąska ale nie zatłoczona. Jak ktoś chce spokoju i lubi spacery to może być zadowolony.
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 25.05.2014 10:03

Kwatere polecila mi jedna z forumowiczek... nie wiem czy wolno mi tutaj wstawiac linka, chyba nie...

Chetnie znalazlabym kogos kto jedzie w tym samym terminie co my:)
Gofer83
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 09.12.2010
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gofer83 » 25.05.2014 22:11

z_byszek napisał(a):
maciej1969 napisał(a):Do BYWALCÓW Podgory:

Która część miasteczka polecacie?


Ja bywałem w części Podgory o nazwie Caklje - na południe od centrum.
To jest bardzo spokojna część Podgory. Apartamenty są położone w pierwszej linii brzegowej.
Do centrum idzie się jakiej 15 minut. Plaża dość wąska ale nie zatłoczona. Jak ktoś chce spokoju i lubi spacery to może być zadowolony.

Zbyszek to ta częsci taka całkiem odosobniona? Z małym portem? Jak tam wygląda sprawa ze sklepami, tzn piekarnia jakaś jest? I jak możesz zdradzić jak cenowo za apartman w tamtym miejscu? Dzięki.
adil
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 14.05.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) adil » 25.05.2014 23:08

Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Jest teraz na groupon.pl jakaś oferta hotel Mediteran w Podgorze. Cena wydaje się być niezła, zwłaszcza, że oferta jest z wyżywieniem. Jednak po przejrzenia opinii na tripadvisor i po otrzymaniu odpowiedzi z hotelu, że w pokojach nie ma klimatyzacji, że o TV już nie wspomnę, jakoś skutecznie się zniechęciłem. Może ktoś jednak z forumowiczów tam był i mógłby coś na ten temat napisać?
cimek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 26.03.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) cimek » 29.05.2014 11:50

Ja wybieram się do Podgory 10 Sierpnia, jedzie ktoś w tym terminie ?? Możecie polecić w podgorze jakąś tanią restaurację z dobrym jedzeniem - ryby, owoce morza, itp ??
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.05.2014 13:02

cimek napisał(a):Ja wybieram się do Podgory 10 Sierpnia, jedzie ktoś w tym terminie ?? Możecie polecić w podgorze jakąś tanią restaurację z dobrym jedzeniem - ryby, owoce morza, itp ??

Zobacz TU
brown
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.09.2012
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) brown » 29.05.2014 22:56

W Podgorze ciekawie jest w czasie obchodów rocznicy bitwy morskiej z czasów II Wojny Światowej. Impreza rocznicowa odbywa się w pierwszej połowie września. U wybrzeża zacumowanych jest kilka okrętów wojennych, po ulicach spaceruje dużo marynarzy w mundurach itp.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 30.05.2014 21:40

Gofer83 napisał(a):
z_byszek napisał(a):
maciej1969 napisał(a):
Zbyszek to ta częsci taka całkiem odosobniona? Z małym portem? Jak tam wygląda sprawa ze sklepami, tzn piekarnia jakaś jest? I jak możesz zdradzić jak cenowo za apartman w tamtym miejscu? Dzięki.


Tak, Caklje jest nieco oddalone od centrum Podgory. Z Jadranki nie skręca się na Podgorę, tylko
trzeba przejechać kawałek dalej i jest drogowskaz na Caklje.
Na miejscu jest jednak wszystko co potrzeba. Jeden czy dwa sklepy spożywcze, w których
dostaniesz wszystko łącznie z pieczywem. Tak, że z zaopatrzeniem nie ma żadnego problemu.
Jest też restauracja. Poza tym, tak prawdę mówiąc, to do samej Podgoru to tylko kilka minut spacerkiem.
Za apartament o ile pamiętam płaciliśmu 70 euro - trzy osoby, I połowa lipca - z tym ,że było to jednak kilka lat temu. Z tego co czytam w innych wątkach to niewiele się tam zmieniło. Nadal jest spokojnie i można wypocząć.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore:) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone