Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore:)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 10.01.2014 20:06

pasażer napisał(a):
miska777 napisał(a):A moze Omis?

Sam Omisz na wypoczynek się nie nadaje. Sprawdź pocztę :wink:


Sprawdzalam poczte dwa razy i nic nie mam:(
audiKSP
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 08.12.2008
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) audiKSP » 11.02.2014 11:46

Nie będę powielał tematów więc pozwolisz że tu się podłączę z moim pytaniem. Też jadę z dwójką dzieci (5lat) w pierwszej połowie czerwca do CRO. Do tej pory byłem 5 razy ale bez dzieci. Teraz kryteria się zmieniają bo plaża najlepiej jakby była i taka i taka :) koniecznie z łagodnym zejsciem, coś jak San Marino. Myślę o Rab. Może ktoś coś poleci? A moźe coś na Istrii, bo nie byłem tam jeszcze?
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 11.02.2014 19:57

Powodzenia w szukaniu.
My szukamy kwatery... ciezko idzie....
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 11.02.2014 22:56

Czy ktoś może mi polecić fajny kamp pomiędzy Tucepi a Omiśem? W tym roku Pod koniec lipca wybieram się na tydzień na kamping Perna koło Orebica, a potem chciałbym znaleźć coś bliżej Polski. Jedzie na nas 9 osób w tym trójka dzieci(10-9-4 lata)
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 11.02.2014 23:31

Jackar napisał(a):Czy ktoś może mi polecić fajny kamp pomiędzy Tucepi a Omiśem? W tym roku Pod koniec lipca wybieram się na tydzień na kamping Perna koło Orebica, a potem chciałbym znaleźć coś bliżej Polski. Jedzie na nas 9 osób w tym trójka dzieci(10-9-4 lata)


Hej.
W zeszlym roku bylismy z 2 dzieci na campingu Galeb w Omis.
W tym jedziemy na Basko Polje.
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 12.02.2014 00:02

fiechu napisał(a):
Jackar napisał(a):Czy ktoś może mi polecić fajny kamp pomiędzy Tucepi a Omiśem? W tym roku Pod koniec lipca wybieram się na tydzień na kamping Perna koło Orebica, a potem chciałbym znaleźć coś bliżej Polski. Jedzie na nas 9 osób w tym trójka dzieci(10-9-4 lata)


Hej.
W zeszlym roku bylismy z 2 dzieci na campingu Galeb w Omis.
W tym jedziemy na Basko Polje.


Też, się zastanawiam na Baską, a z Galeba byłeś zadowolony (jakiś sklepik, nie zatłoczona plaża, zacienione parcele?)
hammer
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 16.02.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) hammer » 12.02.2014 00:10

Ja polecam Tucepi. Owszem ludzi jest dużo ale my odnaleźliśmy się w tym tłumie i nie narzekaliśmy. Myślę, że najważniejsze to odpowiedzieć sobie na pytanie czego się szuka. My szukaliśmy miejscowości z długą promenadą, łagodnym zejściem do morza, wieloma knajpkami, w miarę płasko położonej i to w Tucepi odnaleźliśmy. Poza tym atrakcje takie jak parasailing, skutery i inne tego typu rzeczy przekonały nas do tego że w tym roku też tam zawitamy. Odpoczywaliśmy rodziną 2+2 ( dzieci 8 i 3 latka ).
Pozdrawiam
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 12.02.2014 00:19

Jackar napisał(a):
fiechu napisał(a):
Jackar napisał(a):Czy ktoś może mi polecić fajny kamp pomiędzy Tucepi a Omiśem? W tym roku Pod koniec lipca wybieram się na tydzień na kamping Perna koło Orebica, a potem chciałbym znaleźć coś bliżej Polski. Jedzie na nas 9 osób w tym trójka dzieci(10-9-4 lata)


Hej.
W zeszlym roku bylismy z 2 dzieci na campingu Galeb w Omis.
W tym jedziemy na Basko Polje.


Też, się zastanawiam na Baską, a z Galeba byłeś zadowolony (jakiś sklepik, nie zatłoczona plaża, zacienione parcele?)


Tutaj masz naszą relacje z podrózy.
Co do Galeba to tak byliśmy bardzo zadowoleni.
pierwszy-raz-w-chorwacji-omis-2013-camp-galeb-t44274.html
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 12.02.2014 01:03

fiechu napisał(a):
Jackar napisał(a):
fiechu napisał(a):
Jackar napisał(a):Czy ktoś może mi polecić fajny kamp pomiędzy Tucepi a Omiśem? W tym roku Pod koniec lipca wybieram się na tydzień na kamping Perna koło Orebica, a potem chciałbym znaleźć coś bliżej Polski. Jedzie na nas 9 osób w tym trójka dzieci(10-9-4 lata)


Hej.
W zeszlym roku bylismy z 2 dzieci na campingu Galeb w Omis.
W tym jedziemy na Basko Polje.


Też, się zastanawiam na Baską, a z Galeba byłeś zadowolony (jakiś sklepik, nie zatłoczona plaża, zacienione parcele?)


Tutaj masz naszą relacje z podrózy.
Co do Galeba to tak byliśmy bardzo zadowoleni.
pierwszy-raz-w-chorwacji-omis-2013-camp-galeb-t44274.html


Bardzo fajna relacja. Kemping jak najbardziej w porządku. Przeczytałem, że w czerwcu wybierasz się do Baski, więc czekam na opis wrażeń bo też jakoś mnie tam ciągnie. A ja do CRO dopiero koniec lipca
miska777
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 21.12.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) miska777 » 17.02.2014 14:07

Ja dokonalam w koncu wyboru. Padlo na Podgore
Co zadecydowalo o tym wyborze? wiele czynnikow... Przegladalam oferty od Breli az po Igrane...
Chcialam zeby bylo w miare plasko - male dzieci
Zeby miejscowosc byla taka akurat, nie za mala, aby bylo tam co robic - tu znow mialam na wzgledzie dzieci
Istotna byla tez obecnosc Jardanki.
Poczatkowo napalilam sie na Tucepi ale ta biegnaca przez srodek magistrala mnie zniechecila, noclegi za Jardanka byly w sensownych cenach a te blizej morza juz niestety duuuzo drozsze. Tu tez mialam na uwadze dzieci i maszerowanie z nimi przez tunel czy swiatla i targanie pompowancow wszelakich ze soba na plaze etc...
Mlodsza corka ma 3,5 roku wiec te wszystkie kwestie byly istotne.
No i ceny.
A w Podgorze - dzieki pewnej forumowiczce - znalazlam fajny apartament tuz przy morzu, z balkonu widac port, cena rozsadna (dzieki bardzo milej wlascicielce z ktora udalo sie troszke ponegocjowac)...
Tak wiec pozostaje tylko czekac do lata:)


Dziekuje wszystkim tym ktorzy pomogli mi w wyborze, odpisywali na PW, maile, wysylali nawet zdjecia!
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 17.02.2014 19:21

miska777 napisał(a):Ja dokonalam w koncu wyboru. Padlo na Podgore
Co zadecydowalo o tym wyborze? wiele czynnikow... Przegladalam oferty od Breli az po Igrane...
Chcialam zeby bylo w miare plasko - male dzieci
Zeby miejscowosc byla taka akurat, nie za mala, aby bylo tam co robic - tu znow mialam na wzgledzie dzieci
Istotna byla tez obecnosc Jardanki.
Poczatkowo napalilam sie na Tucepi ale ta biegnaca przez srodek magistrala mnie zniechecila, noclegi za Jardanka byly w sensownych cenach a te blizej morza juz niestety duuuzo drozsze. Tu tez mialam na uwadze dzieci i maszerowanie z nimi przez tunel czy swiatla i targanie pompowancow wszelakich ze soba na plaze etc...
Mlodsza corka ma 3,5 roku wiec te wszystkie kwestie byly istotne.
No i ceny.
A w Podgorze - dzieki pewnej forumowiczce - znalazlam fajny apartament tuz przy morzu, z balkonu widac port, cena rozsadna (dzieki bardzo milej wlascicielce z ktora udalo sie troszke ponegocjowac)...
Tak wiec pozostaje tylko czekac do lata:)


Dziekuje wszystkim tym ktorzy pomogli mi w wyborze, odpisywali na PW, maile, wysylali nawet zdjecia!



Mam nadzieję, że spędzicie cudowne wakacje w Podgorze. POZDRAV
Tomek i Magda
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 25.08.2012
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek i Magda » 24.02.2014 12:59

Omnis fajna plaża dla dzieci ale knajpy przy ruchliwej ulicy to jest masakra.
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 24.02.2014 22:47

Tomek i Magda napisał(a):Omnis fajna plaża dla dzieci ale knajpy przy ruchliwej ulicy to jest masakra.

Oj tam oj tam wszyscy straszą tą ulicą a wcale nie jest taka straszna.
Poza tym jest w Omisiu dużo knajpek w cichych miejscach.
Marmus
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 30.06.2013
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marmus » 24.02.2014 23:46

miska777 napisał(a):Baska Voda przypomina mi troche Biograd, patrze na mapach google...


Tyle, że targu ze straganami uginającymi się od owoców ani klimatycznych uliczek to tam raczej nie znajdziesz :)
Nad morzem ładna promenadka, wyżej wszystko w betonie - to nie Toskania :)
Ale za to góry fantastyczne
mario44n
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario44n » 25.02.2014 01:15

Witam,
Mamy z żoną podobny dylemat gdzie w tym roku do Chorwacji z dziećmi (3 i 9 lat).
Do tej pory udało nam się zwiedzić Istra, KRK i Pag. W tym roku planowaliśmy Dalmację w drugiej połowie sierpnia.
Podgorie wygląda bardzo atrakcyjnie i malownicza. Jeżeli to możliwe czy mógłbym prosić o namiar na sprawdzone kwaterki?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore:) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone