Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2018 20:07

Eger napisał(a):Nikt nie zmusza do podrozy przez Slowenie i Austrie
Jest trasa przez Wegry,gdzie laczny koszt winietek bedzie mniejszy,a czas podrozy podobny 8)
A nie trzeba kombinowac wymyslajac objazdy z instrukcja obslugi na cala strone
i jechac tym objazdem w ciaglym stresie z powodu 15 euro 8)

Nikt nie zmusza do stosowania instrukcji. :idea:
Objazdem jeżdżą nie tylko Polacy, z tego co czytałem widać tam tablice czeskie i austriackie. :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2018 20:54

Na szczescie nikt nie zmusza, ale czytajac watek zauwazylem, ze jest bardzo mocna presja na forumowiczow aby z objazdu korzystac 8)
Na pewno jest to dominujace i oficjalne stanowisko na forum, bo przeciwnicy objazdu sa od razu podpadnieci i krytykowani przez moderacje, czyli wladze :D

Jadac autostrada zaoszczedzi sie przeszlo pol godziny czasu i jedzie sie bez stresu
słoń
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 24.07.2016
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoń » 27.03.2018 21:03

Nie daję Kulczykom 40 pln-ów za ich autostradę i Słoweńcom 30 euro też nie dam. Stosunek długości do ceny jest zbyt niekorzystny. Nie jestem Carringtonem żeby 30 eurasami podpalać sobie papierosa- bo właśnie do tej czynności mogę porównać wykupowanie winiety słoweńskiej dla przejechania autostradą około 60 kilometrów. To moja własna opinia do której mam prawo. Czy to jest dziadowanie? Nie wiem. Ja uważam to za racjonalne podejście do zakupu towaru , którym w tym przypadku jest przejazd autostradą.
W tym roku nie będę pchał sie przez Austrię. 24.06 z GCZ przez POZ i DW do Czech bez winiety do Mikulowa-jeden dzień na zwiedzanie i potem 26.06 SK-HU-SLO(Redics-Mursko Srediscie) -CRO.
Powrót przez HU-SK
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2018 21:04

Eger napisał(a):Na szczescie nikt nie zmusza, ale czytajac watek zauwazylem, ze jest bardzo mocna presja na forumowiczow aby z objazdu korzystac 8)
Na pewno jest to dominujace i oficjalne stanowisko na forum, bo przeciwnicy objazdu sa od razu podpadnieci i krytykowani przez moderacje, czyli wladze :D

Wskaż post gdzie moderacja czyli władza krytykuje przeciwników objazdu. :?:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.03.2018 21:07

Eger napisał(a):Na szczescie nikt nie zmusza, ale czytajac watek zauwazylem, ze jest bardzo mocna presja na forumowiczow aby z objazdu korzystac 8)
Na pewno jest to dominujace i oficjalne stanowisko na forum, bo przeciwnicy objazdu sa od razu podpadnieci i krytykowani przez moderacje, czyli wladze :D

Eger, o czym Ty teraz piszesz? O jakiej presji?
Na forum jest ponad 43 tys. wątków. Wybierz sobie taki, który Ci odpowiada i nie pisz tutaj głupot. :wink:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.03.2018 21:10

Eger napisał(a):Na szczescie nikt nie zmusza, ale czytajac watek zauwazylem, ze jest bardzo mocna presja na forumowiczow aby z objazdu korzystac 8)

W tajemnicy Ci powiem, że coś słaba ta presja, bo mimo 9 lat bytności na forum, w życiu tamtędy nie jechałem. :lol:
Posłuchaj rady walp-a.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1781
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.03.2018 21:16

Ja przyznaje się, uleglem presji z forum ale tylko w jedną stronę ;). A ile czasu poszlo na studiowanie wątku i map. Chociaż to byla przyjemność ;). Jak zrobię następnym razem, nie wiem.
Ostatnio edytowano 27.03.2018 21:42 przez Trajgul, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.03.2018 21:31

Trajgul napisał(a):Ja przyznaje się, uleglem presji z forum ale tylko w jedną stronę ;). A ile czasu poszlo na studiowanie wątku i map. Chociasz to byla przyjemność ;)

Wystarczyło studiować wątek ogłoszeniowy.
Chyba, że przyjemnością było studiowanie tego wątku. :wink:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1781
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.03.2018 21:42

Te "chociasz" to chochlik telefonu, nie mój ;)
Użytkownik usunięty
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2018 21:45

walp napisał(a):
Eger napisał(a):Na szczescie nikt nie zmusza, ale czytajac watek zauwazylem, ze jest bardzo mocna presja na forumowiczow aby z objazdu korzystac 8)
Na pewno jest to dominujace i oficjalne stanowisko na forum, bo przeciwnicy objazdu sa od razu podpadnieci i krytykowani przez moderacje, czyli wladze :D

Eger, o czym Ty teraz piszesz? O jakiej presji?
Na forum jest ponad 43 tys. wątków. Wybierz sobie taki, który Ci odpowiada i nie pisz tutaj głupot. :wink:



Ta i inne odpowiedzi na moje skromne uwagi sa potwierdzeniem w 100%
tego,o czym pisze, czyli objazdowej presji

polaczonej

z wypisywaniem oczywistych bzdur w tym watku,

ze objazd to oszczednosc czasu, ze jedzie sie nim lepiej niz autostrada,
ze 15 euro to zdzierstwo, ze 15 euro zrujnuje budzet wakacyjny,
itp. mity oraz bajki :D

Dalej no comments :D
Ostatnio edytowano 27.03.2018 21:49 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 27.03.2018 21:48

Eger napisał(a):Dalej no comments :D

Tylko proszę, dotrzymaj słowa. :smo:
Użytkownik usunięty
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.03.2018 21:50

Bo zlamalem forumowe zasady i nie pochwalilem objazdu :D :D :D :D :D

Demokracja jak w Korei Polnocnej :D :D :D :D
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.03.2018 21:53

Eger napisał(a):Bo zlamalem forumowe zasady i nie pochwalilem objazdu :D :D :D :D :D
Demokracja jak w Korei Polnocnej :D :D :D :D

Chcesz to korzystaj z objazdu, nie chcesz nie korzystaj.
Nie wiem po co drążysz i śmiecisz w wątku.
Misję jakąś masz?
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 27.03.2018 23:11

anakin napisał(a):
Eger napisał(a):Bo zlamalem forumowe zasady i nie pochwalilem objazdu :D :D :D :D :D
Demokracja jak w Korei Polnocnej :D :D :D :D

Chcesz to korzystaj z objazdu, nie chcesz nie korzystaj.
Nie wiem po co drążysz i śmiecisz w wątku.
Misję jakąś masz?

Zaraz pewnie w wątku o trasie przez SK/HU będzie pisał, żeby jeździć przez CZ/A i odwrotnie.
Jakby nie patrzeć: jedzie OT ;)
A od siebie dodam, żeby nie było OT-dzięki temu wątkowi w ostatnie wakacje jadąc tam nie musiałem stać w korku do granicy tylko pojechałem w stronę Cvetlina, gdzie nie było nikogo przekraczającego granicę.
Było po 3 w nocy z soboty na niedzielę.
Użytkownik usunięty
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2018 07:22

Janusz Bajcer napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):No i mam pytanie - kto jest chętny zaktualizować wątek przyklejony i zamknięty. :?:
Jak się zgłosi chętny - odblokuję.

Dzięki dids76 za dobrą robotę. :idea: :lol:
Posty przeniesione do wątków ogłoszeniowych, ten wątek zostaje jako dyskusyjny. :idea:

Jeśli ktoś nowy pyta objazd w tym wątku, można odesłać go do przeczytania wątku właściwego.
:arrow: objazdy-autostrad-w-slowenii-rok-2018-t53718.html


Wrzuciłbym tam jeszcze moje screeny z mapy.cz - może to komuś trochę bardziej objaśni, niż GSV.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja - strona 141
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone